Międzyrzecz i okolice : D

Permalink Autor: dominika, data postu: Tuesday, July 13, 2010 14:17
M-cz to gówno... chce z stąd uciec jak najszybciej. Nie ma prawie żadnych spoko ludzi, każdy najlepiej by drugiemu dupę obrabiał. Większość w tym mieście słucha techno i wozi dupcie na dyskoteki w wyniku czego wypierają im się resztki mózgu i są pełni braku akceptacji dla jakiejkolwiek odmienności. Jak się upijesz i zaśniesz na ławce na dzień następny każda stara babcia będzie wytykać cię palcami, a gównarzeria będzie naśmiewać się kiedy tylko będzie dobra okazja. Nie ma komunikacji miejskiej (z wyjątkiem autobusu do Obrzyc), a przydał by się chociaż ten jeden autobus który objeżdżałby całe miasto. Cholernie chujowy jest też brak jakiegokolwiek klubu w którym można by zorganizować jakieś koncerty (nie tylko durne dyskoteki i gówniane sklepy (będąc w Askanie w GW ZAWSZE spotykam osoby z Międzyrzecza - oto jeden z powodów dla których korzystne byłoby umieszczenie jakiegoś większego pasażu z sklepami ogólnodostępnymi w Europie). Chujnia też z Pubami, Barami, Restauracjami... choć nie tak źle jak z wyżej wymienionymi. ;p
dominika Postów: 20
Konto od: 27.06.2009
Miasto: Międzyrzecz
Permalink Autor: fytypysztysz, data postu: Friday, August 20, 2010 19:15
ja jestem z Jordanowa 15 km od M-CZ. Fajna miejscowosc gorąco polecam kazdemu kto sie tam wybiera. Ogólnie poruszając wątek czy jest nudno, tak na pewno jak wszedzie tam gdzie jestesmy;D
fytypysztysz Postów: 1
Konto od: 17.08.2010
Miasto: Świebodzin
Permalink Autor: klaudyn, data postu: Monday, August 23, 2010 16:39
byłam w Jordanowie yyyyyyy dwa dni temu :D
hah ;P  
klaudyn Postów: 21
Konto od: 6.08.2007
Miasto: Międzyrzecz
Permalink Autor: sweetx3girl, data postu: Sunday, September 5, 2010 19:36
Ja jestem ze ZBK
Byłam w M-cz niedawno fajnie ale nudno troche xd