Ciekawe miejsca w ZG?

Permalink Autor: angenoir, data postu: Saturday, August 14, 2010 22:45
Jak chcesz cygański paacyk (w roli zamku) to jest taki biały budynek przy strumykowej ;)
angenoir Postów: 1
Konto od: 31.12.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: caitlinn, data postu: Monday, August 16, 2010 16:12
więcej ciekawych miejsc jest w okolicach Zg i dalej . chcesz wiedzieć więcej to pisz . ;pp

hah . ;>
caitlinn Postów: 11
Konto od: 27.07.2010
Miasto: Nowa Sól
Permalink Autor: mq3a, data postu: Sunday, August 22, 2010 12:35
Wszyscy albo większość pisze ze w zielonej nie ma żadnych ruin lub coś w tym stylu. Jedno z ciekawszych miejsc to Stary Browar kolo Magmy polecam się tam przejść i wziąć latarki bo są "-y" tzn zejścia pod ziemie jest -1 i -2. Warto się tam przejść i pochodzić po tej ruinie. Drugim takim miejscem jest stare kino po drugiej stronie Focusa.
mq3a Postów: 2
Konto od: 16.07.2010
Permalink Autor: nicsieniedzieje, data postu: Friday, September 3, 2010 13:58
Zielona ruleZ! Cały deptak rządzi! Kocham to miasto,w nim powinni zalegalizować Mary:D
nicsieniedzieje Postów: 1
Konto od: 5.06.2009
Miasto: Trzciel
Permalink Autor: iiiziii, data postu: Thursday, December 2, 2010 10:34
Cytat youarebanned
Zielona a nie jebana Warszawa coś ci się muli jedyna atrakcja w Zielonej to jazda tramwajem

wybaczcie, mieszkam w Zielonej Górze prawie 14 lat i chyba mi coś umknęło. Od kiedy, przepraszam bardzo my mamy tramwaje? Pozdrawiam wielkiego znawcę.

Gorąco polecam opuszczony cmentarz żydowski na wrocławskiej. trzeba przejść przez las, ale nie jest trudno. Gorzej zimą, bo można tam co rusz wpadać w groby, które się obsuwają. Ale jest tam też budynek, stara kapliczka. Ostrzegam, tam strasznie cuchnie, ale zdjęcia wychodzą cudowne :).
W Kargowej jest opuszczony zamek, tam to tylko brać aparat i cykać fotki :). Znajduje się w parku, jest kilka mniejszych budyneczków (chyba starych wychodków, ale nie wiem) rozsianych w okolicy. Można wejść przez okno do piwnicy. Klimat jest niesamowity, ponieważ niemieccy żołnierze przetrzymywali i mordowali tam kiedyś ludzi. Jeszcze do tej pory można znajdować tam cale szkielety. Niektóre pokoje w piwnicy są zamurowane, inne zabite deskami. Odradzam wchodzenie tam ;].
W Zaborze jest pałac, które teraz właściwie używa się jako ośrodek dla dzieci i młodzieży, ale można iść do parku, który jest na terenie pałacu. Nie jest to jakkolwiek zabronione. Był Dąb Napoleona, ale niestety, jak wiemy został spalony. Jest tam mnóstwo jezior, ale to bardziej latem. W lasach i parkach jest tam przepięknie :).
Jak już czytałam, wiele osób wymieniło Zatonie, bardzo gorąco polecam.
W samej Zielonej Górze, trzeba po prostu poszukać. Opuszczone budynki są też na Batorego, nie wiem dokładnie gdzie, bo były moje koleżanki, ale jest. Wystarczy pochodzić :).
Miłych zdjęć :)
iiiziii Postów: 1
Konto od: 28.03.2010
Permalink Autor: ilys94, data postu: Monday, December 27, 2010 14:25
Wrocławska 69 polecam :D
ilys94 Postów: 6
Konto od: 14.02.2010
Miasto: yyy
Permalink Autor: taktoranielubiszkoly, data postu: Monday, December 27, 2010 21:17
Są np. ruina na zaciszu tam gdzie są działki ;D
takie fajne tory też na zaciszu w lesie tylko że tam jeżdżą pociągi ale bardzo rzadko ;D
taktoranielubiszkoly Postów: 8
Konto od: 26.06.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: taktoranielubiszkoly, data postu: Monday, December 27, 2010 21:20
a jeszcze koło fokusa jest taki fajny opuszczony dom albo coś innego ale fajne jest i fotki są super ;D
taktoranielubiszkoly Postów: 8
Konto od: 26.06.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: hawciaaa, data postu: Saturday, January 22, 2011 15:37
Nie wiem czy kojarzysz Otyń.  Tam jest ruina klasztoru Jezuitów a wcześniej był ona zamkiem ;p  Trudno się tam dostać trzeba przejść przez dziurę w siatce. Ale to wszystko jest piękne. Warto to uchwycić w kadrze ;p
hawciaaa Postów: 1
Konto od: 10.10.2010
Miasto: Modrzyca
Permalink Autor: blusowa, data postu: Sunday, February 13, 2011 18:14
taa zgadzam sie ZG to porażka nie ma gdzie spedzac czasu to jakis syf po prostu..... natomiast warto czasem wyskoczyc nad naszej jeziorka : D hymm jesli chodzi o fabryki hymm wszedzie znajdziesz na rynku cos opuszczonego tylko trzeba umiec patrzec....
blusowa Postów: 1
Konto od: 8.06.2010
Permalink Autor: holaholaga, data postu: Thursday, February 17, 2011 19:03
całe miasto jest świetne do fotografowania ! a, sesje wychodzą świetne. co prawda nie mam okazji często robić tam zdjęć, ale jeśli ujęcia będą dobre to i miejsca da się bardzo ciekawie przedstawić ;]
holaholaga Postów: 2
Konto od: 13.02.2011
Miasto: California
Permalink Autor: tipsyzielonagora, data postu: Sunday, February 20, 2011 09:59
zapraszam;d
tipsyzielonagora Postów: 1
Konto od: 17.02.2011
Miasto: Zielona góra
Permalink Autor: parodiaemo, data postu: Sunday, April 10, 2011 10:53
mi tez są takie miejsca potrzebne a kompletnie nie znam ZG....
nw gdzie można % wypić gdzieś gdzie policja i miejskie nie znajdą ....
parodiaemo Postów: 1
Konto od: 13.03.2011
Miasto: Warszawa