Co Wasz przyciągnęło go Photobloga? Jaki był jego cel na początk

Permalink Autor: xxtymbarkowaxx, data postu: Tuesday, May 4, 2010 15:19
Ja założyłam fbl z nudów chyba..
Stwierdziłam, że jeśli inni mogą mieć i dodawać zdjęcia, opisywać wybrane momenty swojego życia to czemu nie ja.. i Założyłam.. ;D
Lubię robić zdjęcia sobie i innym.. a jeśli dzięki temu można kogoś ciekawego poznać to czemu nie.. ;D
xxtymbarkowaxx Postów: 42
Konto od: 20.12.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: ukrytawbitach, data postu: Wednesday, May 5, 2010 20:01
Od zawsze mam tak że zaczynam coś i nie kończe. Założyłam fbl aby udowodnić sobie że potrafie robić coś systematycznie. Od ok. roku dodaje przynajmniej kilka zdjęć w tygodniu i weszło mi to w nawyk :) Innym tez powodem było to że lubie robić zdjęcia. Tutaj moge je dodawać i do tego opisywać związane z nim przygody czasami też emocje. Miło się wraca do tego co było ;D
ukrytawbitach Postów: 0
Konto od: 8.06.2009
Miasto: Wałbrzych
Permalink Autor: vendee, data postu: Thursday, May 6, 2010 12:04
Znajomy polecił mi wykorzystanie moich zdjęć w jak to ujął "propagandzie tradycjonalistycznej". To wykorzystuję... chociaż nie do końca w propagandzie... nie do końca tradycjonalistycznej... wolę to nazywać "obroną cywilizacji" :)
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
vendee Postów: 133
Konto od: 17.03.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: niapi, data postu: Sunday, September 5, 2010 21:34
Pokazywanie siebie, swoim tam takich refleksji i tak dalej. Gdybym tylko miała wystarczający aparat, zdjęcia byłyby lepsze, wiadomo. Zmieniłam styl pisania notek i takie tam. Uzależniłam się, można powiedzieć.
niapi Postów: 0
Konto od: 22.08.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: kosmatyksiezyc73, data postu: Friday, September 10, 2010 20:48
Na Photobloga trafiłem zupełnie przez przypadek. Kiedyś z jakiegoś innego konta skopiowałem nr GG pewnej dziewczyny, która mi się podobała, ale nigdy do niej nie napisałem. Za to ona pewnego dnia umieściła w swoim opisie GG link do swojej strony na Photoblogu i zajrzałem tam/tu. Po łaziłem, po myszkowałem - spodobało mi się i założyłem swojego. Traktuję go raczej jako swój pamiętnik/dziennik, niż stronę do zdobywania umiejętności fotograficznych.

kosmatyksiezyc73 Postów: 0
Konto od: 14.02.2010
Miasto: Bytom