Derby Ziemi Lubuskiej

Permalink Autor: buniiiia, data postu: Thursday, September 3, 2009 18:00
wkręcaj sobie dziewczynko dalej ; d
buniiiia Postów: 20
Konto od: 26.02.2009
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: anszua, data postu: Thursday, September 3, 2009 22:23
dziewczynko??
chyban ie to forum dziecko ;]]

nie mam coo.... i sama dobrze o tym wiesz...
anszua Postów: 31
Konto od: 2.02.2009
Miasto: Sulechów
Permalink Autor: dzieckofalubazu, data postu: Friday, September 4, 2009 15:06
haha, buniu ! proszę cię o więcej komentarzy ;) potrzebuję duuużo śmiechu ! xd a, i jeżeli to 'dziewczynko' było do mnie, to może jesteś o caały (no w sumie nie cały, ale liczmy że cały xd) rok starsza, ale swoim zachowaniem nie przypominasz 15latki ;)
dzieckofalubazu Postów: 27
Konto od: 4.04.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: anszua, data postu: Friday, September 4, 2009 20:41
dzieckofalubazu - mysle ze to było do mnie.. ale nie wazne ;]]

mi tez jej posty poprawiają humor hahah
Permalink Autor: buniiiia, data postu: Friday, September 4, 2009 21:08
buhahaha xd
jak narazie to śmieszne jesteście dla mnie wy, więc wiesz ^^
buniiiia Postów: 20
Konto od: 26.02.2009
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: dzieckofalubazu, data postu: Friday, September 4, 2009 21:19
strawberrypanties, no w sumie nie wiem do kogo to było, przypuszczam, że bunia sama nie wie, albo wie, i np. jakby było to do ciebie to teraz zmieni że do mnie, bo jestem młodsza o całe 355 dni a o twoim wieku np. nie wiedziała jak to pisała xd zrozumiałaś? bo jak ja to przeczytałam to nie, ale pomińmy xd
Permalink Autor: lubjem, data postu: Friday, September 4, 2009 21:57
te, buniiiia, nie byłaś na meczu ? nie byłaś. ja byłam. my sobie grzecznie i ładnie kibicowaliśmy, przyśpiewki, szaliki, etc. a Wy(gorzowianie) zaczęliście bezczelnie rzucać w kibiców petardami ! mówisz o spałowanych kobietach w ciąży, a pomyśl, że na tym sektorze, który był pod ostrzałem, też mogły siedzieć owe. gdyby gorzowianie byli adekwatni co do słów wypowiedzianych na derbach u Was('jesteśmy w cywilizowanym mieście', z czego wynika, że wy jesteście cywilizowanymi ludźmi), to by nie doszło do tej całej sytuacji. były ostrzeżenia i inne. nie działało ? to zainterweniowała policja i ochrona ! nie chcieli spokojnie opuścić stadionu ? musieli użyć siły ! jakoś musieli sobie poradzić. a petardy leciały nawet w samochody ! i to ma być kultura gości ?
a jeżeli chodzi o rzucanie naszych kibiców, to nasi rzucali w ochronę, by w końcu się ruszyli !
a i jakby tego było mało, gdy policja wyprowadzała 'gości' cały pierwszy łuk śpiewał: 'zostaw kibica, tu kur.wo zostaw kibica !', bo chcieliśmy, by zostali, BO CO TO ZA DERBY BEZ GORZOWIAN ?!
jednak innego rozwiązania nie było, to się nazywa odpowiedzialność grupowa, bo rzucało ile - 5 osób ? 7 ? a co z pozostałą ponad dwusetką ?! ciężko tylu ludziom powstrzymać tych paru 'wybryków' ? więc gorzowianie sami sobie winni. ambulanse dojechały, a sanitariusze co najwyżej 'przemywali oczy' kilku osobom !
ale jednak Wy, gorzowianie, nadal będziecie sobie wmawiać, że to wszystko nasza wina, nie potraficie uznać żadnego kompromisu.
lubjem Postów: 7
Konto od: 12.04.2008
Permalink Autor: dzieckofalubazu, data postu: Sunday, September 6, 2009 14:18
ale szczerze powiem, że jestem w szoku (tym pozytywnym xd), że wczoraj kibicowaliście też zengocie ;d
Permalink Autor: davies, data postu: Monday, September 7, 2009 16:55
W środę 9 września o godzinie 18:00 pod kasami stadionu im. Edwarda Jancarza odbędzie się spotkanie wszystkich osób poszkodowanych podczas zajść w Zielonej Górze dnia 30.08.2009 jak i świadków tych wydarzeń, którzy gotowi będą do złożenia zeznań. Ponadto prosimy o przyniesienie wszelkich filmów, zdjęć, wypisów ze szpitala, obdukcji lekarskich itd. Jako Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów "Stalowcy" pragniemy podjąć kroki prawne mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności policję.
davies Postów: 23
Konto od: 3.03.2009
Miasto: Karolina
Permalink Autor: anszua, data postu: Monday, September 7, 2009 17:34
karoliniak- to straszne.... ;ooo

hahha
Permalink Autor: davies, data postu: Monday, September 7, 2009 20:53
ohh.. nie podniecaj się już tak !
Permalink Autor: anszua, data postu: Monday, September 7, 2009 21:13
no wybacz ale nie potrafie ;D
to wzbudza takie pozytywne wibracje hahahah
Permalink Autor: davies, data postu: Monday, September 7, 2009 21:29
Jakaś Ty jesteś zabawna koleżanko.
Tylko, ze to bardziej żałosne jest.
Podniecaj się dalej.
Permalink Autor: falubaziaczek, data postu: Monday, September 7, 2009 21:30
Tylko tam niech pamiętają żeby przyszły te kobiety w ciąży : ) .  Żal tramwajarzy : D
falubaziaczek Postów: 1
Konto od: 19.08.2009
Permalink Autor: dzieckofalubazu, data postu: Monday, September 7, 2009 21:57
no i jeszcze niech te dzieci wszystkie wezmą ! xd
Permalink Autor: darwyd, data postu: Monday, September 7, 2009 22:27
Ludzie, dajcie już spokój z tymi derbami.. Ta strona to chyba nie jest miejsce do tego rodzaju dyskusji.
darwyd Postów: 5
Konto od: 13.12.2008
Miasto: Gorzów Wlkp.