Derby Ziemi Lubuskiej

Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Wednesday, August 18, 2010 00:18
Cytat kochamciefalubazie
nie PePe sam sie nie wywalił,to wasz Gollob nie umeiprzegrywać.;)   a specjalnie na pewno tego nie zrobił.?

Nie powiedział bym ;] Dziwne, że zawsze się wywracali jak wychodziliśmy na 5-1 ;]

Cytat kochamciefalubazie
no bo nasz junior ma pomysły,a co ma kolor do klubów.? był rym i jest to:D

Kolor do klubów ma dużo ;] Bo przecież każdy ma swoje barwy ;)

Cytat kochamciefalubazie
ja powiem jedno Gollob nie umie przegrywać!

Nikt nie lubi przegrywać, a żużel wiąże się z bardzo dużą adrenaliną i napięciem, i człowiek póki nie ochłonie potrafi robić głupoty (Tak jak walka Emila z Scottem w jednej z rund GP w tamtym roku)

Cytat kochamciefalubazie
ej,a tak wgl jestes z Gorzowa możesz mi powiedziec czy na nasz sektor tez już zostały wysprzedane bilety. czy tylko na wasze.? ;d

Nie mam pojęcia, powinno pisać na waszej str. klubowej albo waszym forum ;)

Cytat caitlinn
co wy chcecie od naszej oprawy ?! była świetna ! Tylko Zielona ma taki talent i najlepszych kibiców .

Tak tak ach te samo uwielbienie ;) Nie zaprzeczam tego, ale każdy ma lepsze i gorsze dni, nic nie trwa wiecznie :)

Cytat caitlinn
co do kochamciefalubazie - zgadzam się , Gollob po prostu nie potrafi przegrywać , już raz objechał Patryka z a to że go pokonał . ;//

Również to co wcześniej napisałem ;)

Cytat kochamciefalubazie
Zielona zawsze wie jaka ma byc oprawa i co i jak.; )

Tak tak zielona to zieloan sramto... trochę pokory ;]

Cytat kochamciefalubazie
a wiec odbij do innych klubów. PePe też był pierwszy. i kurwa Gollobek musi pokazać klase

Napisałem Ci już to na pb...  ale chyba usunęłaś, nie będę płakał twoja sprawa ;)

Cytat kochamciefalubazie
zresztą w którymś z biegów też powinni go wykluczyć. bo skakał do naszych kibiców przy starcie.

Boże Święty trzymajcie mnie i dajcie mi siłę!! Ja nie wiem czy Ty byłaś na meczu czy jak, ale najlepiej jak obejrzysz sobie powtórkę... Nie sapał się do kibiców tylko do tego, że Dobrucki stał za blisko linii ;)
ravkssg47 Postów: 211
Konto od: 4.07.2009
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: banng, data postu: Wednesday, August 18, 2010 12:38
Cytat ravkssg47
Nie powiedział bym ;] Dziwne, że zawsze się wywracali jak wychodziliśmy na 5-1 ;]

no jasne,jasne. w 3 biedgu nikt sie nie wywalił. w 13 też nie. wiec chyba Ci coś nie wyszło.

Cytat ravkssg47
Kolor do klubów ma dużo ;] Bo przecież każdy ma swoje barwy ;)

tak wiem,że barwy.a le to nie oznacza,zę zielony to my ogórki. loooool.

Cytat ravkssg47
Nikt nie lubi przegrywać, a żużel wiąże się z bardzo dużą adrenaliną i napięciem, i człowiek póki nie ochłonie potrafi robić głupoty (Tak jak walka Emila z Scottem w jednej z rund GP w tamtym roku)

dobra , ale nie kosztem innych. ;)

Cytat ravkssg47
Tak tak ach te samo uwielbienie ;) Nie zaprzeczam tego, ale każdy ma lepsze i gorsze dni, nic nie trwa wiecznie :)

nasza MAGIA trwa.

Cytat ravkssg47
Napisałem Ci już to na pb... ale chyba usunęłaś, nie będę płakał twoja sprawa ;)

coś Ci sie chłopaka pomyliło bo nie usunełam. a tym bardziej nie sądź, że jak dziewczyna to sie nei może inteesować żużlem bo sie mylisz. !;/

Cytat ravkssg47
Boże Święty trzymajcie mnie i dajcie mi siłę!! Ja nie wiem czy Ty byłaś na meczu czy jak, ale najlepiej jak obejrzysz sobie powtórkę... Nie sapał się do kibiców tylko do tego, że Dobrucki stał za blisko linii ;)

byłam i dobrze widziałam. no jasne wyjeżdzał z ostatniego pola patrząc sie na kibiców gadał do Rafiego.? hahahahaha bójna wyobraźnia. ;D
banng Postów: 213
Konto od: 20.04.2009
Miasto: Sława
Permalink Autor: cytrusowakredka, data postu: Thursday, August 19, 2010 17:35
teraz Będzie dobrze Stal u siebie wygra ! a Falubaz pójdzie na dno . i to jest pewne ze wygraja bo 4 punkty da się na drobić a rzeczywiście mecz  był troche nudny ale to nie prawda ze Staleczka nic nie pokazała . jeździła w osłabionym składzie bez Nikiego i wgl . to i tak dobrze że tylko 4 punkty straty bo u siebie na pewno  wygrają . ! ; )
cytrusowakredka Postów: 1
Konto od: 17.09.2009
Miasto: Gorzów wielkopolski
Permalink Autor: banng, data postu: Thursday, August 19, 2010 20:52
nie bądz ptego taka pewna. bo jeszcze możecie Wy zejsc na dno błahahahahahahahahahahahaha.
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Sunday, August 22, 2010 03:02
Nic nie jest jeszcze pewne, dzisiaj się wszystko okaże kto będzie zbierał gratki ;) Niech wygra czysta sportowa walka!!
Permalink Autor: banng, data postu: Sunday, August 22, 2010 14:34
nie ma zamiaru sie kłocic. chcem żeby moja druzyna wygrała. a Wy zeby wasza.;) ale jeszcze bardziej bede szczęśliwa,jak wejdą ody dwie Lubuskie drużyny. ;)
Permalink Autor: mq3a, data postu: Sunday, August 22, 2010 20:10
W Lubuskim bez zmian FALUBAZ PAN!!!
mq3a Postów: 2
Konto od: 16.07.2010
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: monykk, data postu: Monday, August 23, 2010 11:41
za rok im pokażemy.

Post edytowany Monday, August 23, 2010 11:41 przez moderatora kseroblog
monykk Postów: 23
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: banng, data postu: Monday, August 23, 2010 16:33
za rok,za rok. ale to jeszcze rok. nie stety. a tacy byliście pewni siebie.. no właśnie chodziaż teraz pokażcie klase. a nie napinacie sie.
Permalink Autor: monykk, data postu: Monday, August 23, 2010 17:39
zobaczymy jeszcze.

tylko, że my większość meczy wygraliśmy,
a wy nom stop przegrywaliście nawet ze słabszymi przegrywaliście .  
Permalink Autor: banng, data postu: Monday, August 23, 2010 19:38
no dobrze. ale zrozum to,że my przez prawie 2 miesiące nie mieliśmy własego toru tylko kogoś wypozyczany na zaledwie dwie godziny. ja nie chcem sie kłócic czy wyzwać,bo mi to lata.. Czerniecki czepiał sie naszego toru,a na drugim łuku u Was była taka jama,ze ja pierdole. przez to był wypadek w XIII biegu. a nie potrzebe to było.
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Monday, August 23, 2010 20:03
Bo nasz tor nie może być twardy... bo gdy jest twardy to ma tendencję do rozpadania się szczególnie na drugim łuku gdzie rozrywają się płaty i powstają koleiny...
Permalink Autor: monykk, data postu: Monday, August 23, 2010 20:59
no i.?
co mnie to obchodzi, że wasz tor był robiony.
jak za takich mistrzów się uważacie to bez własnego toru byście wygrywali .
Permalink Autor: banng, data postu: Tuesday, August 24, 2010 00:08
no własnie,może tez wina jets troche toru w Gorzowie. bo nei jeżdziliście zawsze na taki twardym znaczy chyba,bo nie wiem.

Cytat monykk
no i.?
co mnie to obchodzi, że wasz tor był robiony.
jak za takich mistrzów się uważacie to bez własnego toru byście wygrywali .

uważamy sie za mistrzów bo nimi jesteśmy jak tego nie zauważyłaś.  najważniejsze macze wygrywamy. ojojoj pogódź sie z tym,że STAL przegrała. to,że w rundzie zasadniczej Wam tzn. zawodniką szło dobrze, to nie znaczy,że tak bedzie do końca sezonu. no prosze Cie oszczędź..

Post edytowany Tuesday, August 24, 2010 00:08 przez moderatora kseroblog
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Tuesday, August 24, 2010 01:17
Cytat kochamciefalubazie
no własnie,może tez wina jets troche toru w Gorzowie. bo nei jeżdziliście zawsze na taki twardym znaczy chyba,bo nie wiem.

W tym sezonie był przeważnie przyczepny, wcześniej za trenera Chomskiego był beton i niestety Czernicki popełnił w niedzielę ten sam błąd... ;/

PS: Co Ci tam edytowano? xd
Permalink Autor: banng, data postu: Tuesday, August 24, 2010 10:16
no właśnie teraz ma nauczke.

PS: Co Ci tam edytowano? xd
[/quote]

o co z tym chodzi. xd?