Derby Ziemi Lubuskiej

Permalink Autor: banng, data postu: Friday, August 6, 2010 10:51
weźcie sie nie kłucie. to była jedna strona z wszystkich bez nainki,a tu sie nagle zacznie. ;D
banng Postów: 213
Konto od: 20.04.2009
Miasto: Sława
Permalink Autor: mofaja, data postu: Friday, August 6, 2010 12:15
Cytat ravkssg47
Oni dają kasę? Ciekawe za co? Jak już to biorą...
ekonomia, dobra nie bede tłumaczył, bo musiałbym sie rozpisać a mi sie nie chce

Cytat ravkssg47
Ty mówisz że prawie każdy dał by sobie radę na prostym równym torze
na takim torze każdy może wygrać z każdym,  to mi chodzi, na dziurach, trzeba jeszcze doścignąć przeciwnika i go wyprzedzić, przy czym się trzeba bardziej namęczyć i za to szanuje takich którzy mają takie umiejętności i sprzęcior

Cytat ravkssg47
I na pewno więcej mijanek jest ciekawsze niż podcięcia, upadki i fartowne nie raz zwycięstwa bo ktoś wjedzie w dziurę...
Cytat mofaja
zresztą to moje zdanie, spadać od niego
juz drugi raz nie chciało mi się pisać

Cytat ravkssg47
Normalny - czytaj równy
u ciebie równy, u mnie nie

Cytat ravkssg47
Kolego nie denerwuj się to tylko rozmowa, a jak jesteś taki nerwowy to polecam jakąś Meliskę :D     
ja z reguły jestem nerwywy zwłaszcza gdy trzeba komuś tłumaczyć jedno i to samo sto razy
Cytat ravkssg47
O Tomka się nie martw, on jeszcze trochę pojeździ bo jest młodym człowiekiem :D Czemu tak szybko chcesz go wysłać na emeryturę? :P
gość już wygrał wszystko, zostało mu IMŚ, wtedy może czuć się spełniony i pewnie(przecież to jest jego cel nr. 1, tyle razy był blisko i dupa, to jego samego pewnie zaczęło drażnić) pojeździ z sezon, może dwa po zdobyciu mistrza i koniec jeżdżenia

Cytat kochamciefalubazie
weźcie sie nie kłucie. to była jedna strona z wszystkich bez nainki,a tu sie nagle zacznie. ;D
no nie wiem co to dla ciebie napina, ale jak dla mnie to teraz to nawet super, mega, extra mini napinka nie jest
mofaja Postów: 42
Konto od: 8.01.2010
Miasto: btrebter
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Saturday, August 7, 2010 02:43
Cytat mofaja
na takim torze każdy może wygrać z każdym,  to mi chodzi, na dziurach, trzeba jeszcze doścignąć przeciwnika i go wyprzedzić, przy czym się trzeba bardziej namęczyć i za to szanuje takich którzy mają takie umiejętności i sprzęcior

No to wychodzi na to że na dziurach będą się ścigać tylko liderzy a na równym torze wszyscy ;p

Nie przesadzaj nie sto razy ;p Po prostu inaczej się rozumieliśmy :P To może za dużo palisz :D

Cytat mofaja
Cytat mofaja
zresztą to moje zdanie, spadać od niego
juz drugi raz nie chciało mi się pisać

Fakt każdy ma inne, i każdemu podoba się inny żużel, zwłaszcza że każdy ma inne przyzwyczajenie ;p U was kopa u nas stół xd

Cytat mofaja
ja z reguły jestem nerwywy zwłaszcza gdy trzeba komuś tłumaczyć jedno i to samo sto razy
Cytat mofaja
gość już wygrał wszystko, zostało mu IMŚ, wtedy może czuć się spełniony i pewnie(przecież to jest jego cel nr. 1, tyle razy był blisko i dupa, to jego samego pewnie zaczęło drażnić) pojeździ z sezon, może dwa po zdobyciu mistrza i koniec jeżdżenia

On sam twierdzi, że jeszcze z 5 latek będziemy go oglądać ;)

Cytat mofaja
Cytat kochamciefalubazie
no nie wiem co to dla ciebie napina, ale jak dla mnie to teraz to nawet super, mega, extra mini napinka nie jest

No dokładnie tu nie ma mowy o żadnej napinie ;p Z tego co widziałem to była wcześniej, a to po prostu wymiana swoich zdań i poglądów :) Przecież my nawet się nie kłócimy ;p W końcu człowiek został tak stworzony że każdy się różni od drugiego ;)
Treść dodana do postu 07-08-2010 o godzinie 02:46
Kurde coś się zrypało :P Tak miało być:

Cytat
mofaja

Nie przesadzaj nie sto razy ;p Po prostu inaczej się rozumieliśmy :P To może za dużo palisz :D
ravkssg47 Postów: 211
Konto od: 4.07.2009
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: mofaja, data postu: Sunday, August 8, 2010 21:12
Cytat ravkssg47
No to wychodzi na to że na dziurach będą się ścigać tylko liderzy a na równym torze wszyscy ;p
rajt, ale niech te młodziaki/gorsi zawodnicy znają miejsce w szeregu, bo będą się jarać później przez całe życie(jak im się przygoda z żużelm nie uda) że wyprzedzili Pedersena, Golloba czy tam innego Crumpa

Cytat ravkssg47
właszcza że każdy ma inne przyzwyczajenie
co prawda to prawda przyjacielu

Cytat ravkssg47
On sam twierdzi, że jeszcze z 5 latek będziemy go oglądać ;)
właściwie, to niech sobie jeździ, tylko niech mi nia pobja rekordów pana Andrzeja

Cytat ravkssg47
Po prostu inaczej się rozumieliśmy :P
nie będę tego rostrząsał, zresztą łądnie to ująłeś:

Cytat ravkssg47
W końcu człowiek został tak stworzony że każdy sięróżni od drugiego ;)
no i to jest w ludziach najlepsze
Cytat ravkssg47
To może za dużo palisz :D     
nazwji rzecz po imieniu, bo moge się tylko domyślać o co tobie chodzi
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Sunday, August 8, 2010 21:52
No to welcome to DERBY :D

Cytat mofaja
rajt, ale niech te młodziaki/gorsi zawodnicy znają miejsce w szeregu, bo będą się jarać później przez całe życie(jak im się przygoda z żużelm nie uda) że wyprzedzili Pedersena, Golloba czy tam innego Crumpa

No i niech się jarają, też bym się jarał :d

Cytat mofaja
właściwie, to niech sobie jeździ, tylko niech mi nia pobja rekordów pana Andrzeja

Hehe i Grzecha na naszym torze xd

Cytat mofaja
nazwji rzecz po imieniu, bo moge się tylko domyślać o co tobie chodzi

Ja tam nie wnikam mogę się tylko domyślać po fotach xd
Permalink Autor: mofaja, data postu: Monday, August 9, 2010 15:59
derby, dery a mnie nie będzie, do dupy takie derby

Cytat ravkssg47
No i niech się jarają, też bym się jarał :d
to sie jaraj

Cytat ravkssg47
Ja tam nie wnikam mogę się tylko domyślać po fotach xd
no właśnie, to pewnie jakieś wnioski wyciągnąłeś
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Tuesday, August 10, 2010 00:06
Cytat mofaja
derby, dery a mnie nie będzie, do dupy takie derby

Uu a gdzie będziesz? :P A ja nie wiem czy pojadę do Zielonej bo kur... dali jakieś nowe dziwne zasady że pierwszeństwo mają Ci co byli więcej razy na wyjazdach ;/

Cytat mofaja
to sie jaraj

No i się jaram :D

Cytat mofaja
no właśnie, to pewnie jakieś wnioski wyciągnąłeś

No pewnie tak ;p
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Monday, August 16, 2010 01:24
BRAWO STAL GORZÓW!! DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!

KOCHAM TAKIE WYJAZDY!

Aa i ta wasza pierwsza oprawa to lekki nie wypał i suchar... Jeszcze do tego podłożyliście nam nowa przyśpiewkę do was :D

Co do naszej to się nie wypowiadam, bo nie miałem jak zobaczyć xd
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Monday, August 16, 2010 01:30
BRAWO STAL GORZÓW!! DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!

KOCHAM TAKIE WYJAZDY!

Aa i ta wasza pierwsza oprawa to lekki nie wypał i suchar... Jeszcze do tego podłożyliście nam nowa przyśpiewkę do was :D

Co do naszej to się nie wypowiadam, bo nie miałem jak zobaczyć xd
Permalink Autor: caitlinn, data postu: Monday, August 16, 2010 16:10
cieszę się że nasi wygrali , ale szkoda że tak małą różnicą .
a jakbym zobaczyła teraz Golloba , to nie wiem co bym mu zrobiła . ;//  nie wiem co się stało Rafałowi że tak kiepsko mu wczoraj szło , może miał zły dzień . a Greg sb pięknie poradził ^^
caitlinn Postów: 11
Konto od: 27.07.2010
Miasto: Nowa Sól
Permalink Autor: banng, data postu: Monday, August 16, 2010 20:26
oprawa Stali :"FALUBAZIK nic wiecej nie może dla nas zrobić."   nasza oprawa wyszła zajebiście oby dwie tak wyszły.;) i przyspiewka tyczy sie do Was;) chyba,ze jesteś jakiś głuchy.
co do caitlinn- ja też tak samo. jakiś chory on jest.;/ nigdy nic nie on! Rafi teraz musi popracowac nad motorem. a Greg oby jechał tak dalej;)
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Tuesday, August 17, 2010 05:16
Cytat caitlinn
a jakbym zobaczyła teraz Golloba , to nie wiem co bym mu zrobiła . ;//

Za co? Za to że tak zajebiście jeździ, czy za to, że Protas panienka SAM wleciał w Golloba barkiem (Co widać doskonale na fotkach ;) ) i się specjalnie wyglebał? ;]

Cytat kochamciefalubazie
oprawa Stali :"FALUBAZIK nic wiecej nie może dla nas zrobić."

Jak już to "Falubazbank" Bo to była odpowiedź do waszej oprawy na Derbach w GW ;)

Cytat kochamciefalubazie
nasza oprawa wyszła zajebiście oby dwie tak wyszły.;)

Ta przy pierwszej może wykonanie dobre ale hasło wgl. nie trafione... Bo co ma Stal do ogórków? Przecież to Wy jesteście zieloni więc to tak jakbyście pojechali sami siebie ;) A druga trochę wam nie stykła z tym podwieszeniem :)

Cytat kochamciefalubazie
i przyspiewka tyczy sie do Was;) chyba,ze jesteś jakiś głuchy.

Zależy o jaką Ci chodzi, bo mi o wymyśloną przez kogoś od nas  po waszej pierwszej "ogórkowej" oprawie ;]

Cytat kochamciefalubazie
ja też tak samo. jakiś chory on jest.;/ nigdy nic nie on!

Nie będę się powtarzał, a więc to co pisałem na samym początku ;)
Permalink Autor: banng, data postu: Tuesday, August 17, 2010 11:44
Za co? Za to że tak zajebiście jeździ, czy za to, że Protas panienka SAM wleciał w Golloba barkiem (Co widać doskonale na fotkach ;) ) i się specjalnie wyglebał? ;]

nie PePe sam sie nie wywalił,to wasz Gollob nie umeiprzegrywać.;)   a specjalnie na pewno tego nie zrobił.?

Jak już to "Falubazbank" Bo to była odpowiedź do waszej oprawy na Derbach w GW ;)

nie wiem,nie było można przeczytać bo nie było widać,ale ja wywnioskowałam,ze wyszło Falubazik.

Ta przy pierwszej może wykonanie dobre ale hasło wgl. nie trafione... Bo co ma Stal do ogórków? Przecież to Wy jesteście zieloni więc to tak jakbyście pojechali sami siebie ;) A druga trochę wam nie stykła z tym podwieszeniem :)

no bo nasz junior ma pomysły,a co ma kolor do klubów.? był rym i jest to:D no druga coś tam było,ale wasza też nie wyszła,bo mieliscie całą tak,ze nie można było przeczytać...

Zależy o jaką Ci chodzi, bo mi o wymyśloną przez kogoś od nas  po waszej pierwszej "ogórkowej" oprawie ;]

nie wiem, nie słyszałam. i nadal nie wiem o jakiej Ty mówisz..

Nie będę się powtarzał, a więc to co pisałem na samym początku ;)

ja powiem jedno Gollob nie umie przegrywać!

ej,a tak wgl jestes z Gorzowa możesz mi powiedziec czy na nasz sektor tez już zostały wysprzedane bilety. czy tylko na wasze.? ;d

Permalink Autor: mutsh, data postu: Tuesday, August 17, 2010 20:05
do kochamciefalubazie

w zasadzie ja nie wiem, wydaje mi się że jeszcze nie wysłali.. :)
mutsh Postów: 1
Konto od: 7.05.2010
Miasto: Witnica
Permalink Autor: caitlinn, data postu: Tuesday, August 17, 2010 21:47
co wy chcecie od naszej oprawy ?! była świetna ! Tylko Zielona ma taki talent i najlepszych kibiców .

co do kochamciefalubazie - zgadzam się , Gollob po prostu nie potrafi przegrywać , już raz objechał Patryka z a to że go pokonał . ;//
caitlinn Postów: 11
Konto od: 27.07.2010
Miasto: Nowa Sól
Permalink Autor: banng, data postu: Tuesday, August 17, 2010 22:42
no własnie. Zielona zawsze wie jaka ma byc oprawa i co i jak.; ) a wiec odbij do innych klubów. PePe też był pierwszy. i kurwa Gollobek musi pokazać klase. zresztą w którymś z biegów też powinni go wykluczyć. bo skakał do naszych kibiców przy starcie.