Derby Ziemi Lubuskiej

Permalink Autor: pysiael, data postu: Tuesday, August 3, 2010 16:42
No to kto robił to ma nasrane w głowie. Na pierwszym łuku była jakas dziura ;P
pysiael Postów: 15
Konto od: 17.06.2009
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: banng, data postu: Tuesday, August 3, 2010 21:27
ale chodzi o tor czy trybune.?;D
banng Postów: 213
Konto od: 20.04.2009
Miasto: Sława
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Wednesday, August 4, 2010 06:39
Raczej o tor ;) Była rynna przy krawężniku jak dobrze pamiętam ;] Nawet Falubazy w nią wpadali... Tor za pewne taki robi trener Żyto chyba że dostaje sms-y od Dowhana :D Oni by mogli robić dobre tory ale ... na cross a nie żużel... Ale niestety dla nich liczy się tylko wygrana a nie dobre widowisko, i to jest właśnie szacunek dla kibica... ;]
ravkssg47 Postów: 211
Konto od: 4.07.2009
Permalink Autor: mofaja, data postu: Wednesday, August 4, 2010 13:02
a co ich obchodzi nasza trybuna?!

najlepiej jak jest kartoflisko, wtedy przynajmniej widać kto umie jeździć i sie ścigać a kto sobie nie radzi i takie powinny być tory, trudne
mofaja Postów: 42
Konto od: 8.01.2010
Miasto: btrebter
Permalink Autor: banng, data postu: Wednesday, August 4, 2010 22:41
no własnie tutaj potwierdzam wypowiedz mofaja bo o to chodiz,zę potrzebne sa mijanki i wgl. a nie Gollobek wjedzie przejedzie 4 kółka zrobi 3 pkt i podnieceni wszyscy. a tu racze o takie coś nie chodzi.
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Thursday, August 5, 2010 04:54
Na takim torze mijanki? Proszę was... Zawodnik jak wyjeżdża na taki tor myśli tylko aby bezpiecznie dojechać te 4 kółka i żeby trzymać mocno motor między jajami...
Permalink Autor: banng, data postu: Thursday, August 5, 2010 11:51
tak,tak bo tylko w Zielonej jest taki tor nie.?hahahahahaha. prosze Cie zawodnicy nie narzekaja bardzo,bardzo na ten tor. raz jest taki a raz taki i mówi sie trudno,żeyje i jedzie sie dalej.
Permalink Autor: mofaja, data postu: Thursday, August 5, 2010 12:17
no proszę cię... ja nic o mijankach nie pisałem przyacielu, mi chodzi o wyszkolenie techniczne. na torze równiutkim jak stół z ikei(Częstochowa) każdy może jeździć, wystarczy wystartować, jechać i wjeżdżać w łuk, ogólnie dla żużlowca nic trudnego. Gdyby dać tym samym zawodnikom przygotowany tor trudny technicznie i z rozpieprzając się nawierzchnią, to zobaczylibyśmy kto jest mocny, kto jest słaby, kto ma siłę żeby utrzymać swoją maszyne, kto nie etc. na takim torze trzeba się przynajmniej namęczyć żeby kogoś dogonić/wyprzedzić(co bardziej cieszy oko niż mijanki na szybkim torze które są co łuk, co jest nuuuudne)
@"bezpiecznie dojechać te 4 kółka"- no taaa, bo ogólnie żużel to jest bezpieczny sport.

zresztą, zauważyłem że większość skarg na przygotowanie toru(nasz zielonogórski czy inny) wysuwają Polacy, rzadko sie zdarza żeby jakiś zagraniczny zawodnik głośno narzekał na tor, to raczej coś znaczy
Permalink Autor: pysiael, data postu: Thursday, August 5, 2010 13:00
Zagraniczni nie mają co narzekać bo tylko w Polsce żużel jest tak popularnym sportem... I większość zagranicznych zawodników jeździ w Polskich ligach. Mecz nie jest wcale taki nudny jak jest dużo mijanek... wręcz przeciwnie, jest o wiele ciekawszy. w Zielonej nie jesteście zbytnio przyzwyczajeni do ciągłych mijanek na torze ;P. Żużel polega na tym, że nie wiadomo do ostatniego metra kto będzie pierwszy.
Co do Golloba... Nie jest sztuką prawie za każdym razem jechać na 3 pkt. To jednak trzeba mieć jakieś umiejętności. A Stalowcy się jarają jak Tomek cały czas ma komplet bo to jest normalne chyba co? Jakby u was był taki Gollob to też byście się jarali jak murzyn bateryjką jego ciągłymi kompletami pkt. ;P
pysiael Postów: 15
Konto od: 17.06.2009
Permalink Autor: banng, data postu: Thursday, August 5, 2010 13:35
no jak nie.? a co zawodnicy z zagranicy sie nie licza jak jeżdżą.? no tak bo na każdym meczu jest inna nawierzchnia. przepraszam,ale możesz poszukac lepszych od Golloba. co prawda na kazdym emczu u nas nie ma samych kompletów,ale zdaża sie. wiec nie możemy narzekac.
Permalink Autor: mofaja, data postu: Thursday, August 5, 2010 14:59
@pysiael, eeee, żużel jest w Polsce popularny? myślałem że piłka nożna, koszykówka, ręczna, siatka, skoki i biegi narciarskie, no może po tym wszystkim jest żużel. Tak są zagraniczni, to nie mogą narzekać bo ich wyrzucą i nie będą miel gdzie jeździć a w Szwecji będą trzepać niezły hajs. niech Gollob w końcu zgarnie tego mistrza(bo wiadomo że tak będzie) i odchodzi

dobra nie chce mi sie drugi raz pisać tego samego, zresztą to moje zdanie, spadać od niego
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Thursday, August 5, 2010 20:23
Może nie popularny ale jesteśmy najlepszą ligą dlatego zagraniczni nie mają nic do powiedzenia ;) A Gollob jest wspaniałym sportowcem i mówię to nie dla tego że jeździ w Stali, ale uważałem już tak wiele lat temu ;) Nie ma lepszego żużlowca w Polsce od niego i to nie podlega dyskusji :) Nie każdy od razu potrafi jeździć nawet na najrówniejszym torze, uwierz mi :) Żużlowiec jest zawodnikiem kompletnym keidy nie tylko umie jeździć, a również się ścigać ;] Na szybkim torze masz więcej mijanek niż na kartoflisku ;] Może nie ejst bezpiecznym sportem ,a le na pewno bezpieczniejszym jest na normalnym torze....
Permalink Autor: banng, data postu: Thursday, August 5, 2010 22:25
dobra. ale Gollob nei jest tylko taki jedny. bo chyba są też inny. nie musza być z Polski. oczywiście no wiadomo Tomek jest dobry i nie,zę teraz niewiem co. tylko po prostu. nie bede sie wyzywac bo to nie dla mnie. lecz tor nie zawsze jest taki jak powinnien być. i nie tylko w Zielonej. bo nie raz i w Gorzowie mogą być dziury.
Permalink Autor: mofaja, data postu: Thursday, August 5, 2010 22:44
dobra czas trochę po cytować bo nie umiecie czytać ze zrozumieniem
Cytat ravkssg47
Może nie popularny ale jesteśmy najlepszą ligą dlatego zagraniczni nie mają nic do powiedzenia ;)
bez nich żużel w Polsce straciłby, nie zapomnijmy o tym że oni też dają kase i wrażenia

o Tomaszu juz mówiłem żeby sobie wyjeździł tego mistrza i leciał się zajmować czymś innym

Cytat ravkssg47
Żużlowiec jest zawodnikiem kompletnym keidy nie tylko umie jeździć, a również się ścigać
pisałem to już.... 4 posty wyżej
Cytat ravkssg47
Na szybkim torze masz więcej mijanek niż na kartoflisku
największy dowód na to że nie przeczytałeś dokładnie to czego napisałem, przecież tego nie neguje ziomek, wręcz przeciwnie
Cytat ravkssg47
normalnym torze
pojęcie względne przyjacielu

ufff, powstrzymałem się od przeklinania, jest git
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Friday, August 6, 2010 03:58
W Gorzowie tor się rozlatwyał za Chomskiego bo on zawsze robił beton i jak się odsypało to robiły się takie płaty...

Cytat mofaja
bez nich żużel w Polsce straciłby, nie zapomnijmy o tym że oni też dają kase i wrażenia

Oni dają kasę? Ciekawe za co? Jak już to biorą...

Cytat mofaja
Cytat ravkssg47
Żużlowiec jest zawodnikiem kompletnym keidy nie tylko umie jeździć, a również się ścigać
pisałem to już.... 4 posty wyżej

Mi chodzi o to, bo Ty mówisz że prawie każdy dał by sobie radę na prostym równym torze... Ale żużlowiec jest słabym zawodnikiem jeśli tylko umie jeździć a nie ścigać :)

Cytat mofaja
na takim torze trzeba się przynajmniej namęczyć żeby kogoś dogonić/wyprzedzić(co bardziej cieszy oko niż mijanki na szybkim torze które są co łuk, co jest nuuuudne)

I na pewno więcej mijanek jest ciekawsze niż podcięcia, upadki i fartowne nie raz zwycięstwa bo ktoś wjedzie w dziurę...

Normalny - czytaj równy

Cytat mofaja
ufff, powstrzymałem się od przeklinania, jest git

Kolego nie denerwuj się to tylko rozmowa, a jak jesteś taki nerwowy to polecam jakąś Meliskę :D
Permalink Autor: ravkssg47, data postu: Friday, August 6, 2010 04:01
Cytat ravkssg47
o Tomaszu juz mówiłem żeby sobie wyjeździł tego mistrza i leciał się zajmować czymś innym

O Tomka się nie martw, on jeszcze trochę pojeździ bo jest młodym człowiekiem :D Czemu tak szybko chcesz go wysłać na emeryturę? :P