Kto lubi grać w siatkówkę?

1 2 ... 8 9 10 11
Permalink Autor: affect, data postu: Sunday, July 4, 2010 00:50
Cytat kseroblog
proszę uzasadnić w kilku zdaniach
tak silna niechęć do siaty musi mieć jakieś uzasadnienie

Ten sport jest dla masochistów. Przecież te odbicia, szczególnie dolne BOLĄ O_o Weź tu człowieku odbijaj przez 45 minut, gdy zaraz po wfie lecisz na milion zajęć dodatkowych z czerwonymi plamami na rękach i ludzie w autobusie się boją, że masz jakąś zakaźną chorobę skóry.
Treść dodana do postu 04-07-2010 o godzinie 00:52
Ach, no i jeszcze strach. Edziafredzia ma megachude ręce, jak odbija nimi piłke, to mam wrażenie, że zaraz się połamią, nie moge na to patrzeć bo mam ochote profilaktycznie zawołać karetke.

coś co na upartego można nazwać portfolio kliknij na mnie
affect Postów: 264
Konto od: 25.09.2009
Miasto: Ateny
Permalink Autor: edziafredzia, data postu: Sunday, July 4, 2010 00:54
Cytat affect
Przecież te odbicia, szczególnie dolne BOLĄ

taa.. mnie też bolały.. w piątej klasie podstawówki :). po dłuższym graniu już się na to nie zwraca uwagi no i oczywiście trzeba wiedzieć w którym miejscu odbić piłkę nadgarstkiem i odpowiednio się ustawić bo inaczej piłka poleci ci w bok albo do tyłu dodatkowo podrażniając ci ręce.
Cytat affect
Weź tu człowieku odbijaj przez 45 minut, gdy zaraz po wfie lecisz na milion zajęć dodatkowych z czerwonymi plamami na rękach i ludzie w autobusie się boją, że masz jakąś zakaźną chorobę skóry.

no bez przesady, to znika po dziesięciu minutach maks. no i ta nasza siatkówka z naszą jakże wymagającą panią od wfu jest takaaa wyczerpująca... :D.
Cytat affect
Edziafredzia ma megachude ręce, jak odbija nimi piłke, to mam wrażenie, że zaraz się połamią, nie moge na to patrzeć bo mam ochote profilaktycznie zawołać karetke.

głuuupiaś ty głupiaś :D. powinnaś raczej dzwonić po karetkę jak pływam na basenie (co się rzadko zdarza) bo prawdopodobieństwo, że się utopie jest ogromne przy moich umiejętnościach pływackich :p.

Post edytowany Sunday, July 4, 2010 00:54 przez moderatora edziafredzia
edziafredzia Postów: 856
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Lubin
Permalink Autor: kseroblog, data postu: Sunday, July 4, 2010 00:57
Cytat affect
Ten sport jest dla masochistów. Przecież te odbicia, szczególnie dolne BOLĄ O_o Weź tu człowieku odbijaj przez 45 minut, gdy zaraz po wfie lecisz na milion zajęć dodatkowych z czerwonymi plamami na rękach i ludzie w autobusie się boją, że masz jakąś zakaźną chorobę skóry.

W takim razie należy zrezygnować z zajęć dodatkowych i komunikacji miejskiej

Dla mnie siatkówka jest spoko, jednak tylko do pooglądania w telewizji lub też z trybuny. W żadnym wypadku z perspektywy boiska
kseroblog Postów: 23
Konto od: 2.02.2006
Miasto: Boby-Księże
Permalink Autor: affect, data postu: Sunday, July 4, 2010 01:09
Cytat edziafredzia
trzeba wiedzieć w którym miejscu odbić piłkę nadgarstkiem i odpowiednio się ustawić bo inaczej piłka poleci ci w bok albo do tyłu dodatkowo podrażniając ci ręce.

wiesz, może Ciebie ktoś tego uczył. tu Twoja patologiczna ósemka ma przewage nad czternastką

Cytat edziafredzia
iatkówka z naszą jakże wymagającą panią od wfu jest takaaa wyczerpująca...

za to lubię naszą panią od wfu ;d

Cytat edziafredzia
powinnaś raczej dzwonić po karetkę jak pływam na basenie (co się rzadko zdarza) bo prawdopodobieństwo, że się utopie jest ogromne przy moich umiejętnościach pływackich :p.

E tam, wyłowiłabym Cię jakby coś sie działo. Za to ja+siatkówka to niebezpieczne połączenie,nie tylko dla mnie ale i dla osób w moim otoczeniu ^^

Cytat kseroblog
W takim razie należy zrezygnować z zajęć dodatkowych i komunikacji miejskiej

rezygnacja z siatki to o wiele lepsze rozwiązanie :D

Permalink Autor: edziafredzia, data postu: Sunday, July 4, 2010 01:23
Cytat affect
wiesz, może Ciebie ktoś tego uczył.

przez trzy lata.
Cytat affect
tu Twoja patologiczna ósemka ma przewage nad czternastką

jupi.
Cytat affect
za to lubię naszą panią od wfu ;d

no nie wiem czy siedzenie i plotkowanie z panią oBożeAleJestemFajna jest takie świetne. zresztą ja wtedy najczęściej biorę piłkę z mejli i gramy same. żeby nauczyciel tak się zachowywał... porażka -.-.
Cytat affect
Za to ja+siatkówka to niebezpieczne połączenie,nie tylko dla mnie ale i dla osób w moim otoczeniu ^^

no ja chyba jeszcze nigdy piłką od ciebie nie dostałam ;). chyba muszę się bardziej pilnować bo ten dzień może nadejść w nowym roku szkolnym na najbliższym wfie.
Cytat affect
rezygnacja z siatki to o wiele lepsze rozwiązanie :D

rezygnacja z basenu - to jest dopiero rozwiązanie! :D
edziafredzia Postów: 856
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Lubin
Permalink Autor: affect, data postu: Sunday, July 4, 2010 01:26
Cytat edziafredzia

no ja chyba jeszcze nigdy piłką od ciebie nie dostałam ;). chyba muszę się bardziej pilnować bo ten dzień może nadejść w nowym roku szkolnym na najbliższym wfie.

wiesz, może dlatego, że kiedy wszyscy grają w siatke ja wole plotkować z wfistką. gust muzyczny ma niezły,no co ;d

Permalink Autor: koowal, data postu: Sunday, July 4, 2010 19:09
ja zdecydowanie uwielbiam! ;)
koowal Postów: 14
Konto od: 15.01.2010
Miasto: Czeladź
Permalink Autor: anusia1211, data postu: Wednesday, August 11, 2010 08:40
Ja uwielbiam z resztą moja szkolna drużyna jest świetna ;D
anusia1211 Postów: 4
Konto od: 10.08.2010
Miasto: Jedlicze
Permalink Autor: darqqqa, data postu: Wednesday, August 11, 2010 14:21
Ja również siatkówkę wielbię;) Całą duszą i ciałem:):) To jest coś co sprawia, że wraca mi uśmiech na twarzy..;)
Calisia
darqqqa Postów: 1
Konto od: 7.11.2009
Miasto: Kalisz
1 2 ... 8 9 10 11