Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Najbardziej nieprzewidywalny film ? - Forum Photoblog.pl

Najbardziej nieprzewidywalny film ?

Permalink Autor: , data postu: Thursday, February 19, 2009 11:51
Chyba jak dla mnie "Inni" jakoś tak ..... nie spodziewałam się takiego zakończenia ;pp
Ale trzeba przyznać że zakończenie wyżej wymienionego obrazu "Donnie Darko" też było nieco ..... nieprzewidywalne ;pp
Konto od:
Miasto: Everywhere&Nowhere
Permalink Autor: boobypoopy, data postu: Monday, February 23, 2009 15:41
myśle że 'Hard Candy' (pol. 'Pułapka')

boobypoopy Postów: 72
Konto od: 16.10.2008
Miasto: bielsko-biała
Permalink Autor: afterforever, data postu: Monday, February 23, 2009 20:50
polecam 'cry wolf'
afterforever Postów: 3
Konto od: 6.04.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: kamila232, data postu: Monday, March 2, 2009 19:54
podejrzani!
kamila232 Postów: 4
Konto od: 2.03.2009
Miasto: Praszka
Permalink Autor: anouk, data postu: Tuesday, March 3, 2009 15:53
film który zaskoczył mnie na każdym kroku to 'Gra' zakończenia nigdy nie spodziewała bym się ;]
polecam także 'Vanilla Sky'

"prześwietlone oczy, prześwietlone neonami łby, tęczowe włosy (...) niemniej smakowało uleganie szaleństwu,
naginanie wieczności!"
anouk Postów: 5
Konto od: 9.09.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, March 3, 2009 16:13
Cytat boobypoopy
'Hard Candy' (pol. 'Pułapka')

potwierdzam :)
i "Plotka" (z 2000 roku)
Hej Twój Bóg
Dziwny twór o twarzach
Stwór monstrum
Z cybernetycznego nieba
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: namuzynowanie, data postu: Tuesday, March 3, 2009 18:13
infekcja !
namuzynowanie Postów: 2
Konto od: 11.02.2006
Miasto: Tychy
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Friday, March 6, 2009 16:29
"Fight Club" oraz "Stay"
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: , data postu: Saturday, March 14, 2009 20:49
"Plotka" film dość nudnawy [ rzecz gustu ;-) ] ale zaskakujący, "Przebudzenie" i "iluzjonista", ale nie pamiętam czy taki dokładnie był tytuł.

No i "inni" : D Nie dość, że film niesamowity, to jeszcze tak nieprzewidywalny !
Come to the dark side. We have cookies.
Konto od:
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: flameoffreedom, data postu: Thursday, March 19, 2009 21:42
Hard Candy może nie jest jakimś świetnym filmem ale faktycznie ukazanie zamiany ról jest bardzo nietypowe i zaskakujące.
flameoffreedom Postów: 136
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Bukowina Sycowska
Permalink Autor: lilo26, data postu: Friday, March 20, 2009 11:04
a widział ktos "Memento"? polecam-normalnie szczena w dół;) jeszcze "Adrenalina" i "Przebudzenie":)
lilo26 Postów: 1
Konto od: 7.03.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: sleepynarcoleptic, data postu: Friday, March 20, 2009 14:57
'Piła I' - końcówkę oglądałam z otwartymi ustami xD Nie spodziewałam się :)
Popieram niektórych przedmówców w sprawie 'Innych' - również zaskakujące, tak myślę.

Zaskoczyło mnie także zakończenie American Psycho.

A także 'Don Juan DeMarco" (z J. Deppem). Zakończenie wzruszające i myślę, że trudne do przewidzenia.

I "Nieodebrane połączenie"! Nie dość, że zakończenie zaskakujące i nietypowe, jak na japoński horror, to jeszcze - jak dla mnie - niezrozumiałe :P Ale film sam w sobie świetny, jak ktoś lubi takie klimaty :D
sleepynarcoleptic Postów: 152
Konto od: 27.05.2007
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Friday, March 20, 2009 20:28
Cytat bloodypierrot
I "Nieodebrane połączenie"! Nie dość, że zakończenie zaskakujące i nietypowe, jak na japoński horror, to jeszcze - jak dla mnie - niezrozumiałe :P Ale film sam w sobie świetny, jak ktoś lubi takie klimaty :D

Prosty, zrozumiały i schematyczny. Kawał solidnej komercyjnej roboty. Ale zakończenie w czym było zaskakujące? Bo dla mnie było oczywiste....
Permalink Autor: sleepynarcoleptic, data postu: Friday, March 20, 2009 22:08
Schematyczne na pewno, choć też tylko do pewnego stopnia, bo w momencie, w którym sądziłam, że to już koniec, sprawa rozwiązana - film trwał dalej w najlepsze.

Cytat rzeczywistoscimasakrator
Ale zakończenie w czym było zaskakujące? Bo dla mnie było oczywiste....

Proste - zaskakujące dlatego, że się takiego nie spodziewałam ;) I nie wmówisz mi chyba, że Ty także je przewidziałeś ;) Mam na myśli końcową scenę z cukierkiem. Ale skoro nie było dla Ciebie w tym nic zaskakującego, to miło mi to słyszeć, ponieważ cały czas szukam kogoś, kto wyjaśni mi, o co w niej chodzi, bo może jakaś niekumata jestem :) Tylko jeśli zechcesz mi wyjaśnić, to może nie tutaj, rzecz jasna, by nie zdradzać innym.

P.S. Mowa o wersji japońskiej, oczywiście.
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Friday, March 20, 2009 22:13
"Chakushin ari" Polecam jako książkę.... tam jest rozwiązana zagadka z cukierkiem. Nie chciałbym odbierać fascynującej lektury.
Permalink Autor: sleepynarcoleptic, data postu: Friday, March 20, 2009 22:21
Ah... w książce jest wyjaśnione.
To trzeba przeczytać! ^^
Rozpocznę poszukiwania.
Dzięki :]