Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Miasta w Zachodnio-Pomorskim - Forum Photoblog.pl

Miasta w Zachodnio-Pomorskim

Permalink Autor: nayoka, data postu: Monday, April 20, 2009 15:12
Hmm, Borne Sulinowo - wiele ciekawych miejsc.
Szczególnie teraz wiosną, z resztą zimą też.
Jeziora, wodospad, lasy i piękne leśne miasto. Polecam ;)
nayoka Postów: 1
Konto od: 20.04.2009
Miasto: Borne Sulinowo
Permalink Autor: odyn777, data postu: Tuesday, April 21, 2009 17:34
Kołobrzeg - Ustronie Morskie...
Idąc promenadą po drodze będziesz miała ciekawe widoki. plaża w miarę tam czysta. przed Podczelem masz park ptaków brodzących, czyli jedno wielkie bagno i fuul krzaków. Przy samym Podczelu masz stare po wojskowe lotnisko, hangary po samolotach i trochę innych bajerów jak się rozejrzeć. Przy Sianożętach nic ciekawego nie znajdziesz. W Ustroniu też nie wiem co podziwiać. Ale za Ustroniem (idąc w stronę Wieniatowa) Natkniesz się na Starą wieże i kilka bunkrów na których stały działa. Potem masz teren wojska na którym znajdują się big anteny xP potem to już jakieś garaże i nie wiele do samej Czerwonej Rzeczki. Potem masz jednostkę wojskową, a dalej to prawie same lasy aż do Gąsek (nie miałem nigdy czasu dokładnie obadać te lasy). i to tak mniej więcej ogólnikowo. :]
odyn777 Postów: 2
Konto od: 30.09.2008
Miasto: Ustronie Morskie
Permalink Autor: ogarnijsietej, data postu: Tuesday, May 19, 2009 18:31
Ale ja to bym jednak Świnoujście polecała, piękna plaża, można fotografować i klify leżące w międzyzdrojach i niemiecką stronę wyspy Uznam (na której miasto leży), są tam też stare poniemieckie bunkry, latarnia morska, stawa młyn, falochrony, prooomy, ładna nowa promenada i dużo zieleni, lasów i pięknych widoków na granicy polsko - niemieckiej ;)
bardzo dobrze znam to miasto i polecam
ogarnijsietej Postów: 1
Konto od: 19.05.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: violas57, data postu: Sunday, June 28, 2009 23:02
Byłam 2 tygodnie temu w Jarosławcu,miejscowość między Darłowem a Ustką,polecam,mała wioska,ładna plaża,latarnia,kanał łączący morze z jeziorem,lasy,łąki i zabawić też się można.Pozdrawiam.
violas57 Postów: 3
Konto od: 15.03.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: rockebean, data postu: Wednesday, July 8, 2009 22:04
Cytat carlo90

Walcz:) sam w sobie laddny a okolice lasy jeziora mnostwo zdjec wspaniala zabawa polecam serdecznie:P

popieram :)
rockebean Postów: 1
Konto od: 2.07.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: zimnaherbatkazmelisy, data postu: Thursday, September 27, 2012 10:44
Nie mogę założyć nowego tematu. Coś mi się zacina. ; / Więc napiszę tutaj:

Pilnie potrzebuję współlokatorki do pokoju dwuosobowego na poddaszu w KOSZALINIE. Koszt miesięczny to 320zł. Obok przystanek, bankomat, sklep.

Moje GG: 39206092
SZUKAM WSPÓŁLOKATORKI DO POKOJU W KOSZALINIE. PILNE!

GG: 39206092
zimnaherbatkazmelisy Postów: 32
Konto od: 23.06.2008
Miasto: Stargard Szczeciński