Ameryka k. Olsztynka (sanatorium)

Permalink Autor: alaerion, data postu: Wednesday, April 2, 2008 18:22
Byłem trzy razy ale dwa pierwsze okazały sie beznadziejne. Dopiero o USA 2006 mogę powiedzieć - najpiękniejszy miesiąc wakacji mojego życia. Wasze ekipy - to nic. Ja w mojej miałem samego Jezusa, Banderasa; ze znanych osobistości był też Elvis;p W drużynie RPG, którą prowadziłem, były dwie elfki - Teercess, którą wtedy pokochałem, oraz moja siostra; mag Quarantil, pół-ork Patryk (nie pamiętam imienia postaci), hobbitka Lennan, wojownik, o ile pamiętam - Karantir.
Moja drużyna...
Nie zapominajmy też o Patrycji i Michale, Fryzjerze, Białym, Damianie, Wojtku, Davidzie... wszyscy oni okazywali się wspaniałymi przyjaciółmi, jeden po drugim, razem i oddzielnie i pozostaną nimi do końca życia, nawet jeśli nie będzie mi dane spotkać części z nich.
Przełom lipca i sierpnia tamtego roku pozostanie na zawsze w mojej pamięci jako czas pełen przyjaźni, miłości, wspaniałych ludzi i wzruszających wspomnień. Straciłem prawie wszystko inne, ale tego nikt mi nie odbierze.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy byli w tym sanatorium - stanowimy coś w rodzaju wielkiej rodziny, w której nasze ekipy to najbliższa rodzina...
alaerion Postów: 2
Konto od: 8.09.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: moule, data postu: Wednesday, April 2, 2008 22:40
A no byłam byłam:) Poznaję panią Teercess, pana powyżej również ale to juz inna historia:P No proszę proszę...
Nie powiem, było bardzo miło, poznałam wielu wspaniałych ludzi, robiliśmy dziwne śmieszne żeczy:P Niestety kontakty sie pourywały... A szkoda, szkoda...  W każdym razie polecam wszystkim, bez wyjątku:)
moule Postów: 1
Konto od: 24.07.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, April 9, 2008 22:35
Byłam w Ameryce kilka razy w 2005r. ale to tylko w ramach odwiedzin osoby, która tam wtedy przebywała. A miejsce rzeczywiście jest przepiękne.Mam nawet kilka zdjęć robionych w wakacje.Jeziorko, las, ławki i te kraty w oknach ;P Wszystko tam ma swój urok. I gdy tak czytam teraz o Waszych wspomnieniach z  Ameryki, to bardzo żałuję, że nie mogłam przeżyć tego sama.Tych śmiesznych sytuacji, beztroskich chwil i wielkich przyjaźni:) Pozdrawiam
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: unser0pics, data postu: Saturday, April 26, 2008 18:30
byłam 2 razy. ostatnio to w te ferie było;) było super, chyba nigdy tego nie zapomne :D tyle fajnych osób sie tam poznało... a jak wesoło było hoho xD codziennie z czegos mozna było się z czegoś pośmić :D pozdrawiam tych co tam byli ;*
unser0pics Postów: 1
Konto od: 17.04.2008
Miasto: Lidzbark Warmiński
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 26, 2008 18:45
:D Też byłem i jeszcze raz będę :D Super :D
Treść dodana do postu 19-07-2008 o godzinie 16:49
Też tam byłem i było zaj*biście :)
Konto od:
Miasto: Iława
Permalink Autor: andziula1656, data postu: Saturday, April 26, 2008 21:14
... ja też tam raz byłam ,
i nigdy tego nie zapomnę ...
było okropnie !!! :(
andziula1656 Postów: 1
Konto od: 30.05.2007
Miasto:
Permalink Autor: aguus93, data postu: Sunday, May 11, 2008 13:25
no ja tez byłam tam kilka razy i było fajnie ;d najlepsze noce albo jak sie stalo przy dyzurce za kare;p
aguus93 Postów: 1
Konto od: 15.04.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: zyjeabykochac, data postu: Sunday, May 11, 2008 19:38
;) Też wspominam moje 18 pobytów w Ameryce, jako bardzo udane. Tylko szkoda, że nic mi to nie pomogło i czeka mnie operacja, ale cóż tak to już jest w życiu, że nie każdy ma łatwo i prosto. A co do ludzi...ajj wspaniali, najgorsze zawsze były rozstania...pierwsze miłości. Piguły tak do mnie się przyzwyczaiły i poznały, że mogłam robić co chciałam...palić wychodzic, kiedy chcę i gdzie chce..noo i dodatkowy basen. I nie zapomnę Pana Masażysty, który byłe gejem i lubił macać dziewczyny ;/ C w e l u c h ! Ale dostał opierdziel. Pozostały mi wspomnienia i "kuuupa" fotek. :)
zyjeabykochac Postów: 1
Konto od: 5.11.2006
Miasto: Ostróda
Permalink Autor: purpleandgreen, data postu: Sunday, May 11, 2008 21:16
Mój brat tam był...
Ale raczej mu sie nie spodobało...
Ja byłam tam u niego w odwiedzinach...
A trwało to tylko 1godz i już mi sie spodobało...
purpleandgreen Postów: 5
Konto od: 17.04.2008
Permalink Autor: , data postu: Friday, June 6, 2008 15:41
ja bylam tam 1 raz ale bylo z***..........a ludzie tez jedna wielka z***...

Na forum istnieje zakaz używania słów powszechnie uznanych za wulgarne.

Post edytowany Friday, June 6, 2008 15:41 przez moderatora irminka
Konto od:
Miasto: iława
Permalink Autor: teya50, data postu: Saturday, June 14, 2008 20:59
Ja też tam byłam
Jest tam Cudnie
teya50 Postów: 1
Konto od: 14.06.2008
Miasto: Olsztynek
Permalink Autor: , data postu: Sunday, June 15, 2008 14:08
bylam tam 7 razy i w te wakacje chyba tez bede :D fajnie tam  jest, fajnych ludzi mozna poznac, a i chlopcy z wioski sa bardzo fajni i mili ;] :*:*
Konto od:
Miasto: Orneta
Permalink Autor: woj4ek, data postu: Sunday, June 15, 2008 19:50
byłem raz jedyny w tym roku i wiecej nie pojade, bo praktycznie nic mi nie jest. ale miejsce jest wspaniale. i klimat w nim panujacy i ludzie tam bedacy.... :)
woj4ek Postów: 2
Konto od: 29.11.2006
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: ostroodzka, data postu: Monday, June 16, 2008 00:03
Z*** tam jest! Ludzi można poznać bardzo spokoo, co za przygody są ;d bym mogl jechac tam na 3 tyg. :D elooooo

Na forum istnieje zakaz używania słów powszechnie uznanych za wulgarne.

Post edytowany Monday, June 16, 2008 00:03 przez moderatora irminka
ostroodzka Postów: 1
Konto od: 27.12.2005
Permalink Autor: gruby2008, data postu: Tuesday, June 17, 2008 18:29
Ameryka jest super tyle ludzi i tyle wspomnień
gruby2008 Postów: 2
Konto od: 29.04.2008
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: , data postu: Saturday, June 28, 2008 14:29
Zawsze miłe wspomienia...Fajni ludzie...Nowe znajomości...Pozytywnie
Tak już w życiu bywa(...)