Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek z osoba o tej samej płci - Forum Photoblog.pl

z osoba o tej samej płci

Permalink Autor: mentalpigeon, data postu: Sunday, December 5, 2010 12:21
Zauważcie, że jedyny kontrargument jaki mają ludzie na homoseksualizm, to cytaty religijne. Dobrze wiecie, że nie ma w tym nic złego.
mentalpigeon Postów: 20
Konto od: 16.12.2007
Miasto: Sopot
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 9, 2010 20:13
Nie mam nic przeciwko.

Dla mnie osobiście to ciekawe doświadczenie.
Konto od:
Miasto: Dzierżoniow
Permalink Autor: laraarabesque, data postu: Monday, December 20, 2010 20:23
jeśli chodzi o kwestie religijne to miłość do osoby tej samej płci nie jest zła, dopiero stosunek z tą osobą jest grzechem...
tak całowałam się z dziewczynami z języczkiem... nigdy nie byłam z żadną w związku... ale tylko przez to że było za późno =.= nieważne...
nie jestem lesbijką, jestem bi... ale jakoś nie wyobrażam sobie związku na całe życie z dziewczyną... pociągają mnie, ale jednak odległa przyszłość widze tylko z mężczyzną =) choć nie ukrywam, że byłabym w stanie w jednym czasie być w dwóch związkach, z chłopakiem i z dziewczyną... właściwie teraz tak jakby jestem w takiej dupie. ale oboje wiedzą o tym xD
laraarabesque Postów: 0
Konto od: 16.12.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: queenofdemons, data postu: Monday, December 27, 2010 14:09
związki z osobami o tej same płci, nie sa przyszłościowe. Całowanie bądź inne zabawy eee moze jedynie jakaś chwilowa przyjemnosc. Albo gówniarska ciekawosc jak to jest nic innego.
"Kiedyś kupie nóż i powyrzynam wszystkich w koło...zostawię tylko dwie osoby"
queenofdemons Postów: 31
Konto od: 14.07.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: hear, data postu: Tuesday, December 28, 2010 14:33
Chciałbym coś napisać na ten temat. Homoseksualizm jak i biseksualizm jest poprostu naturą, to jest naturalne, nie kazdy rodzi sie z jedną, tą samą orientacją seksualną, chyba że gdyby na świecie żył tylko jeden homosexualista/bisexualista to wtedy byłby to wymysł człowieka.
hear Postów: 0
Konto od: 1.06.2010
Miasto: barlinek
Permalink Autor: neden, data postu: Tuesday, December 28, 2010 16:11
Nie nazwałabym tego "naturalnym", bo naturalne są pary mogące wydać potomstwo, aczkolwiek uwarunkowane biologicznie - owszem, wiele badań za tym przemawia.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Permalink Autor: hear, data postu: Tuesday, December 28, 2010 17:28
a nie nautralne? Człowiek różni sie od siebie rasą, językiem i orientacją seksualną. Pary homo nie mogą mieć potomstwa, to wiadoma rzecz, jak i naturalna.
hear Postów: 0
Konto od: 1.06.2010
Miasto: barlinek
Permalink Autor: neden, data postu: Tuesday, December 28, 2010 17:47
Przy założeniu, że popęd seksualny istnieje dla przedłużenia gatunku, nie jest naturalną sytuacją, kiedy para sama z siebie nie może mieć dzieci. Bezpłodność też nie jest "prawidłowa", zgodna z naturą, przeznaczeniem. Jakkolwiek jestem za zupełną akceptacją dla osób/związków homo, o tyle oddzielam takie związki od tego, co z naturą w pełni zgodne.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Permalink Autor: carminecalladhan, data postu: Friday, March 11, 2011 20:05
Hmm.. Próbowałam i z chłopakiem, i z dziewczyną. Uważam, że jeśli chodzi o miłość to płeć nie ma znaczenia. Trzeba kochać umysł człowieka a nie np. wygląd albo właśnie płeć. Nie mam dużego doświadczenia ale powiem szczerze, że mnie osobiście lepiej było z dziewczyną. I jeśli myślę o przyszłości i kolejnym poważnym związku to chyba tylko z dziewczyną. Po prostu z chłopakami się nie dogaduję :) Ale to też zależy od osoby. Ale pewne jest, że nikt dziewczyny nie zrozumie lepiej niż dziewczyna.
Treść dodana do postu 22-06-2013 o godzinie 16:48
. . .
Treść dodana do postu 22-06-2013 o godzinie 16:50
. . .
carminecalladhan Postów: 1
Konto od: 7.02.2011
Miasto: Kielce
Permalink Autor: reverine, data postu: Wednesday, July 27, 2011 22:50
Według mnie uczucia powinno się kierować po prostu do ukochanej osoby, płeć nie ma tu nic do rzeczy ;] A jeżeli chodzi o całowanie się to kobiety są bardziej namiętne ;)
reverine Postów: 4
Konto od: 3.11.2010
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Wednesday, August 3, 2011 22:17
yyy nie i nigdy nie bd
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska