Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek z osoba o tej samej płci - Forum Photoblog.pl

z osoba o tej samej płci

Permalink Autor: mentalpigeon, data postu: Monday, May 31, 2010 15:57
Cytat alcalion

Cytat sdms
Uświadomię Was ;) coś takiego jak biseksualizm w naturze nie istnieje. Jest wymysłem człowieka :) jeśli Ci się zdaje lub uważasz, że jesteś BI to znaczy, że dałeś/łaś sobie zrobić papkę z mózgu ;]

owszem- istnieje :)

człowiek to także element natury- a ja jednak istnieję :P

Nasze komputery to też wymysł człowieka. Czy są więc nieprawidłowe, powinno się je tępić?
mentalpigeon Postów: 20
Konto od: 16.12.2007
Miasto: Sopot
Permalink Autor: alcalion, data postu: Wednesday, June 2, 2010 19:12
Cytat mentalpigeon
Nasze komputery to też wymysł człowieka. Czy są więc nieprawidłowe, powinno się je tępić?

ja się z tym zgadzam oczywiście- bo niby miałbym samego siebie tępić? :)
problem większości ludzi polega na tym, że  NIE SĄ W STANIE pojąć, że ktoś może czuć miłość/ pociąg do tej samej płci
może zmieniliby zdanie, gdyby mogli na moment zajrzeć w taki "inny" umysł
jeśli ktos mi pisze, że mam papkę z mózgu, bo moja orientacja nie przypada mu do gustu, to nie mój problem tylko
osoby, która jest do mnie wrogo nastawiona

ależ rozpiska xD
alcalion Postów: 65
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Sobótka
Permalink Autor: sallyen, data postu: Sunday, June 27, 2010 18:01
Cytat alcalion
jeśli ktos mi pisze, że mam papkę z mózgu, bo moja orientacja nie przypada mu do gustu, to nie mój problem tylko

Brawo. Też kiedyś tego nie rozumiałam. Ale teraz traktuję to jak rasizm. Każdy ma prawo do życia. Ma prawo kochać kogo tylko chce. A innym ludziom nic do tego. To tak jakbym powiedziała że osoba A ma być z osobą B bo ja tak chcę. Bez sensu.
sallyen Postów: 19
Konto od: 16.12.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: vendee, data postu: Wednesday, June 30, 2010 00:06
Cytat alcalion
problem większości ludzi polega na tym, że  NIE SĄ WSTANIE pojąć, że ktoś może czuć miłość/ pociąg do tej samej płci
może zmieniliby zdanie, gdyby mogli na moment zajrzeć w taki "inny" umysł

A może inaczej napiszemy? :) "Problem większości ludzi polega na tym, że NIE SĄ W STANIE pojąć, że ktoś może słyszeć głosy / widzieć rzeczy namawiające do robienia innym krzywdy - może zmieniliby zdanie, gdyby mogli na moment zajrzeć w taki "inny" umysł. Jeśli ktoś mi pisze, że mam papkę z mózgu, bo moja schizofrenia nie przypada mu do gustu, to nie mój problem tylko osoby, która jest do mnie wrogo nastawiona" :)

Btw. - nie wiem jak można nazwać kogoś, kto chce spędzić z kimś wieczność w Niebie i uratować go od wiecznego ognia piekielnego, osobą "wrogo nastawioną" :) Ratownik to też osoba wrogo nastawiona?

Cytat sallyen
Też kiedyś tego nie rozumiałam. Ale teraz traktuję to jak rasizm. Każdy ma prawo do życia. Ma prawo kochać kogo tylko chce. A innym ludziom nic do tego. To tak jakbym powiedziała że osoba A ma być z osobą B bo ja tak chcę. Bez sensu.

Ludziom nic, ale czy Bogu coś do tego? :) A więc - z sensem, z sensem - bo tu nie chodzi o ludzkie widzi-mi-się... czy potrafi Waćpanna to zrozumieć? Że tu nie chodzi o to, żeby na krótki okres sobie poszaleć, ale o to, by wypełnić wolę Wszechpotężnej Istoty, która nas wszystkich stworzyła, zdecydowała co dobre oraz złe - i oczekuje od nas, że podążymy drogą dobra? :)
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
vendee Postów: 133
Konto od: 17.03.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: trusskaffka, data postu: Wednesday, June 30, 2010 17:15
Cytat vendee
Ludziom nic, ale czy Bogu coś do tego? :) A więc - z sensem, z sensem - bo tu nie chodzi o ludzkie widzi-mi-się... czy potrafi Waćpanna to zrozumieć? Że tu nie chodzi o to, żeby na krótki okres sobie poszaleć, ale o to, by wypełnić wolę Wszechpotężnej Istoty, która nas wszystkich stworzyła, zdecydowała co dobre oraz złe - i oczekuje od nas, że podążymy drogą dobra? :)

Dał Bóg waćpanu listy uwierzytelniające, że mówisz w jego imieniu?
Zarówno ludziom jak i Bogu nic do powyższego tematu, bo być może Bóg i jego wola to też ludzkie widzi-mi-się...
"Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe."       
trusskaffka Postów: 6
Konto od: 3.06.2010
Miasto: Legnica
Permalink Autor: vendee, data postu: Wednesday, June 30, 2010 17:33
Cytat trusskaffka
Dał Bóg waćpanu listy uwierzytelniające, że mówisz w jego imieniu?
Zarówno ludziom jak i Bogu nic do powyższego tematu, bo być może Bóg i jego wola to też ludzkie widzi-mi-się...

Tam list... całe tomiszcze ksiąg i listów ;) Czy naprawdę pochodzą one od Boga? Na rozważania w tej materii zapraszam do mnie, do kategorii zdjęć "Czy Bóg istnieje?", tam można poznać pewne ważne fakty oraz podyskutować czy Biblia to ludzkie widzi-mi-się, czy też Słowo Boga.

Bogu nic do powyższego tematu? Ergo... Bogu nic do tego, co sam stworzył i czym rządzi? Nie ma jak bunt mrówek przeciw słońcu :D
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
Permalink Autor: alcalion, data postu: Thursday, July 1, 2010 08:15
Cytat vendee
A może inaczej napiszemy? :) "Problem większości ludzi polega na tym, że NIE SĄ W STANIE pojąć, że ktoś może słyszeć głosy / widzieć rzeczy namawiające do robienia innym krzywdy - może zmieniliby zdanie, gdyby mogli na moment zajrzeć w taki "inny" umysł. Jeśli ktoś mi pisze, że mam papkę z mózgu, bo moja schizofrenia nie przypada mu do gustu, to nie mój problem tylko osoby, która jest do mnie wrogo nastawiona" :)

mój post odnosił się między innymi do takich zachowań
jak widać nie myliłem się
dziękuję z całej siły za to, że utwierdzasz mnie w mojej racji
pozdrawiam!
alcalion Postów: 65
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Sobótka
Permalink Autor: trusskaffka, data postu: Thursday, July 1, 2010 13:23
Cytat vendee
Bogu nic do powyższego tematu? Ergo... Bogu nic do tego, co sam stworzył i czym rządzi? Nie ma jak bunt mrówek przeciw słońcu :D

Nie ma jak zakonserwowany fanatyzm.
Nie czuję się mrówką wypełniającą wolę, cytuję, "Wszechpotężnej Istoty" i nie dotyczą mnie fanatyczne zasady głoszone wszem i wobec, że chodzi tu o spełnienie oczekiwań owej Istoty. I wracając do sedna tematu - NIKOMU nic do tego, a w pierwszej kolejności ludziom, którym wydaje się, że mają jakiekolwiek prawo wtrącać się w życiowe wybory innych i tym bardziej narzucać im swoje widzi-mi-się.
"Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe."       
Permalink Autor: vendee, data postu: Thursday, July 1, 2010 14:41
Cytat trusskaffka
Nie czuję się

No właśnie, właśnie w tym "czuciu" problem. Lepiej byłoby użyć rozumu do zastanowienia się jaka jest Prawda, zamiast używać serca do dokonania wyboru - czy bardziej chce mi się ulegać własnym żądzom, czy też poddać się zasadom, które są mi niewygodne? :) Efekt chłodnego rozumowania może być różny, efekt zmysłowej chcicy - oczywisty.
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
Permalink Autor: trusskaffka, data postu: Friday, July 2, 2010 21:51
Cytat vendee

Cytat trusskaffka
Nie czuję się

No właśnie, właśnie w tym "czuciu" problem. Lepiej byłoby użyć rozumu do zastanowienia się jaka jest Prawda, zamiast używać serca do dokonania wyboru - czy bardziej chce mi się ulegać własnym żądzom, czy też poddać się zasadom, które są mi niewygodne? :) Efekt chłodnego rozumowania może być różny, efekt zmysłowej chcicy - oczywisty.

"Prawda" jest taka, jaką sobie w tej dziedzinie (wiary i wyznawanych zasad) stworzysz. W "czuciu" żaden problem. Jeśli chwytasz się tak słabego argumentu jak przeinterpretowanie moich słów, to mogę uzupełnić moje stwierdzenie i powiedzieć używając prostej nieemocjonalnej nomenklatury, że nie jestem mrówką stworzoną do wypełniania niczyjej woli. I to jest moja prawda, tak jak Twoją jest coś zupełnie odmiennego. Wspólnej, jedynej Prawdy nie znajdziemy. Przede wszystkim ja nie kategoryzuję tego na Twój sposób i nie sprowadzam niczego do wyboru między "uleganiem własnym żądzom" (jakież barwne określenie bez większego znaczenia jednocześnie) a "poddawaniem się niewygodnym zasadom". Dla mnie efektem chłodnego rozumowania jest wybór tego co najodpowiedniejsze, a nie przyjmowanie sprzecznych ze mną zasad. To nie są zasady niewygodne, tylko sprzeczne.
I nawiasem mówiąc, protekcjonalne traktowanie czyjegoś punktu widzenia niespecjalnie świadczy o używaniu rozumu. :) I w tym największy problem niestety.
Permalink Autor: sallyen, data postu: Tuesday, July 6, 2010 14:47
Jeśli już mówimy o Bogu. Teraz biseksualizm jest modny. Kiedyś ludzie się z tym ukrywali. Kochali się i wiedzieli, że to jest złe. I tak było zawsze. To nie jest wymysł ludzi. Teraz zrobiliśmy z tego modę. Pocałujesz się z osobą tej samej płci to jesteś fajny. Więc homoseksualni ludzie są pomyłką Boga a nie naszym wymysłem. Więc nie wyjeżdżaj tu z Bogiem bo nikt nie jest idealny :)
sallyen Postów: 19
Konto od: 16.12.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: colorlesslady, data postu: Thursday, July 29, 2010 15:17
jako że nie jestem heteroseksualna, odpowiadam twierdząco na pytanie o doświadczenia w kwestii pocałunków oraz związków ;]
colorlesslady Postów: 58
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: cicirada, data postu: Thursday, October 14, 2010 13:53
Z mojego punktu widzenia:
Gdyby przyszło mi pocałować dziewczynę czy narozrabiać z nią, potraktowałabym to bardziej jak przygodę, nowe doświadczenie czy też małe szaleństwo. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego :) Mam wielu biseksualnych znajomych i niczym się oni nie różnią od osób, którzy mają partnerów płci przeciwnej :)
Jednak gryzie trochę w oczy jak widzi się faceta, który wyglądem przypomina kobietę, a tak poza tym nie mam nic do biseksualnych :D
cicirada Postów: 3
Konto od: 14.10.2010
Miasto: Łomża
Permalink Autor: aluda, data postu: Sunday, November 7, 2010 12:41
jak dla mnie... nie ma nic lepszego niz kobiety : )
aluda Postów: 1
Konto od: 22.10.2010
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: blindxpromise, data postu: Monday, November 8, 2010 18:28
Jestem gejem, ale wypowiem się w tej kwestii jako biseksualista...
Wszystkiego warto w życiu spróbować, chociażby by po to by móc ocenić co nam przyda do gustu bądź nie ; )
blindxpromise Postów: 2
Konto od: 26.12.2009
Miasto: Mosina
Permalink Autor: madllenne, data postu: Saturday, November 27, 2010 19:32
nie próbowałam. nie ciągnie mnie do kobiet :)

madllenne Postów: 3
Konto od: 25.06.2009
Miasto: Biskupiec