Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek z osoba o tej samej płci - Forum Photoblog.pl

z osoba o tej samej płci

Permalink Autor: sdms, data postu: Thursday, March 18, 2010 21:31
Ktoś mądry powiedział kiedyś, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie - nawet sprzeczne z rzeczywistością :)
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: traianus, data postu: Friday, March 19, 2010 20:39
No wiesz dla Ciebie moje jest sprzeczne dla mnie Twoje :D

To co masz to wiara, dziecinko.
Przepraszam.
"Dziecinka" to tylko odruch.
traianus Postów: 10
Konto od: 24.12.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: sdms, data postu: Friday, March 19, 2010 22:17
Jest tylko jedna PRAWDA i tylko jedna DROGA prowadząca do ŻYCIA.

Oświecenie i postmodernizm wmawiają nam, że nie ma prawdy obiektywnej, że istnieją tylko opinie, a o tym co jest prawdziwe decyduje opinia społeczna. Z tym jednak zgodzić się nie można i trzeba zawsze i wszędzie dążyć do poznania pełni prawdy.

Tej prawdy życzę nam obu.

Pozdrawiam
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: mattysboy, data postu: Thursday, April 15, 2010 21:49
mnie jakoś to nie ciągnie ;) wole przeciwną płeć ;D hehe
mattysboy Postów: 0
Konto od: 15.04.2010
Miasto: Opole
Permalink Autor: katerock, data postu: Friday, April 16, 2010 09:17
ja tylko raz czy dwa jak gralismy w butelke. ale ogolnie to bleeee ;] wole płeć przeciwną.
katerock Postów: 17
Konto od: 4.02.2007
Miasto: Katowice
Permalink Autor: experiment, data postu: Wednesday, April 28, 2010 13:29
hehe, a mi sie zdarzylo :D :D
i nie było 'bleee' ;)
Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków Oriflame, bądź dołączenia do mojego zespołu napisz do mnie, a z chęcią wszystko Ci wytłumaczę. :) Zapraszam gorąco do współpracy, baw się, poznawaj nowych ludzi, zarabiaj, pnij się po szczeblach kariery w marketingu wielopoziomowym, jeździj z nami na akcje ! ;)
experiment Postów: 1
Konto od: 12.04.2010
Miasto: Kolonia Łódź
Permalink Autor: vendee, data postu: Thursday, May 13, 2010 02:03
Cytat "List Św. Pawła Apostoła do Rzymian, rozdz. 1, 22-32"
Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych stali się głupimi. I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

Tekst napisany ok. 2 tysiące lat temu. Jak widać, historia się lubi powtarzać :)
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
vendee Postów: 133
Konto od: 17.03.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: blueberrylife, data postu: Saturday, May 15, 2010 23:20
A mi sie nie zdarzyło nic takiego ;p I chyba raczej nie zdaży. Można powiedzieć, że jestem bardzo hetero ;p
Jestem tolerancyjna i uwielbiam gejów < 3 ale nie wiem czy mogłabym sie pocałowac z dziewczyną ;p
blueberrylife Postów: 0
Konto od: 29.01.2010
Miasto: Kraków
Permalink Autor: vendee, data postu: Monday, May 17, 2010 00:06
Cytat blueberrylife
Jestem tolerancyjna i uwielbiam gejów < 3 ale nie wiem czy mogłabym sie pocałowac z dziewczyną ;p

Sprzeczność. Jeśli jest Pani tolerancyjna, to znaczy, iż gejów Pani toleruje - ergo, przeszkadzają Pani, ale jakoś wytrzyma Pani bez strzelania do nich [tolerować można tylko coś negatywnego, co nam przeszkadza, np. błąd, przewinę, zło, przykry zapach, itp.]. Natomiast uwielbienie to... wiadomo, uwielbienie. Jedno z drugim się wyklucza.
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
Permalink Autor: sallyen, data postu: Monday, May 17, 2010 20:00
Nie mam nic do gejów i lesbijek. Moja przyjaciółka jest biseksualna. Tak, całowałam się z dziewczyną. Po kilku piwach, bo po kilku piwach, ale całowałam. Na trzeźwo tez bym mogła. Ale nic poza tym.
sallyen Postów: 19
Konto od: 16.12.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: mentalpigeon, data postu: Saturday, May 22, 2010 12:26
Cały temat to chrzanienie o
a)religii
b) "tolerancji" (zamiast akceptacji- WTF?)
c) lizaniu sie na imprezach
Mieliśmy chyba rozmawiać o związkach.
mentalpigeon Postów: 20
Konto od: 16.12.2007
Miasto: Sopot
Permalink Autor: vendee, data postu: Monday, May 24, 2010 10:47
Te tematy nie są rozdzielne :)
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
Permalink Autor: freakinyoureyes, data postu: Tuesday, May 25, 2010 14:37
Jestem biseksualna. i teraz odpowiem na pytania xD 1.Tak, calowalam sie nie raz i nie z jedna dziewczyna ;D 2. Tak, bylam w zwiazku z dziewczyna ;P .
~FreakInYourEyes~
freakinyoureyes Postów: 0
Konto od: 24.03.2009
Miasto: Gdansk
Permalink Autor: vendee, data postu: Wednesday, May 26, 2010 01:18
Cytat freakinyoureyes

Jestem biseksualna. i teraz odpowiem na pytania xD 1.Tak, calowalam sie nie raz i nie z jedna dziewczyna ;D 2. Tak, bylam w zwiazku z dziewczyna ;P .

Polecam książkę "Walka o normalność"
"Przewodnik do (auto) terapii homoseksualizmu. Holenderski psycholog, profesor Gerard van den Aardweg, od połowy lat sześćdziesiątych XX wieku prowadzi praktykę terapii osób o skłonnościach homoseksualnych. Przez ten czas zdołał pomóc setkom homoseksualistów, którzy dzięki niemu osiągnęli stałą dyspozycję do zawarcia trwałego związku heteroseksualnego. Jego terapeutyczne metody cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, o czym świadczą liczne książki van den Aardwega, tłumaczone na języki obce (po polsku ukazała się w 1999 roku praca pt. Homoseksualizm i nadzieja) oraz jego wykłady na uniwersytetach w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej i Południowej. Van den Aardweg dostrzega problem wielu kobiet i mężczyzn dręczonych przez homoerotyczne emocje, którzy nie chcą jednak żyć jako homoseksualiści."
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
Permalink Autor: mylonelysmile, data postu: Wednesday, May 26, 2010 22:26
Wiele moich koleżanek całuje się ze sobą ... Tego nie rozumie.. Są przyjaciółkami... wiele z nich ma chłopaka... A jednak się całują... Trochę nie ogarniam :P
mylonelysmile Postów: 9
Konto od: 13.07.2009
Miasto: Andrychów
Permalink Autor: alcalion, data postu: Saturday, May 29, 2010 13:45
Cytat sdms
Uświadomię Was ;) coś takiego jak biseksualizm w naturze nie istnieje. Jest wymysłem człowieka :) jeśli Ci się zdaje lub uważasz, że jesteś BI to znaczy, że dałeś/łaś sobie zrobić papkę z mózgu ;]

owszem- istnieje :)
człowiek to także element natury- a ja jednak istnieję :P
alcalion Postów: 65
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Sobótka