Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek z osoba o tej samej płci - Forum Photoblog.pl

z osoba o tej samej płci

Permalink Autor: , data postu: Sunday, April 5, 2009 16:02
całowaliście sie lub byliscie w związku z osoba o tej samej płci??? (chodzi mi o całowanie z języczkiem)

jesli chodzi o mnie to całowałam sie kiedys z przyjaciółka bo chciałam zobaczyc jak to jest!

pozdro
dodam ze było to pod wpływem alkoholu
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: razahell, data postu: Sunday, April 5, 2009 16:21
Cytat justtinus24
całowałam sie kiedys z przyjaciółka bo chciałam zobaczyc jak to jest!

I jak było? =D

Nie, nie ciągnie mnie do takich spraw. Wolę pozostać hetero żyjącym złudną nadzieją, że znajdzie się jakaś jedna normalna, która nie będzie piz... Piźnięta ;]
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: justshe, data postu: Sunday, April 5, 2009 22:41
Ja też nigdy nie próbowałam, mimo tego iż prowadzę dość niecodzienne życie, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło.
justshe Postów: 0
Konto od: 3.04.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: inagleinnajest, data postu: Monday, April 6, 2009 09:20
nie kręci mnie to ;dd
... wszystko zostawia odciski , choć i tak nie załuje ...
inagleinnajest Postów: 14
Konto od: 11.10.2007
Miasto: Toruń .
Permalink Autor: traianus, data postu: Monday, April 6, 2009 18:37
a mnie to kręci może dlatego że jestem gejem... w związku też jestem, jak dla mnie nic nadzwyczajnego...

To co masz to wiara, dziecinko.
Przepraszam.
"Dziecinka" to tylko odruch.
traianus Postów: 10
Konto od: 24.12.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: irminka, data postu: Tuesday, April 7, 2009 19:07
Całowałam się, w związku nigdy nie byłam ;)
Aczkolwiek chciałabym przeżyc z jakąś dziewczyną coś więcej :P
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Tuesday, April 7, 2009 22:18
Większość, irminko, ma później wyrzuty sumienia (po tym więcej). Nawet jeśli to była ironia, to jednocześnie przestrzegam bezkrytycznie łykające teksty (szczególnie teksty modków) nastolatki:D
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: qlak, data postu: Wednesday, April 8, 2009 21:24
Jedni wolą kobiety, inni owce.

Ja akurat tutaj będę wierny naturze i pinga-pinga jedynie z płcią przeciwną.
qlak Postów: 9
Konto od: 27.10.2007
Miasto: Rivia
Permalink Autor: nickolka13, data postu: Thursday, April 9, 2009 10:10
Ja się nie całowałam, ale w związku byłam... Jestem BI więc u mnie wszystko możliwe...
nickolka13 Postów: 2
Konto od: 2.03.2008
Miasto: Przeworsk
Permalink Autor: chryzelefantyna, data postu: Sunday, April 12, 2009 13:35
szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam i zdecydowanie mnie nie ciągnie.
i like to think i can be so willed and never do what you say. i'll never hear you and never do what you say. look my eyes are just holograms. look your love has drawn red from my hands. from my hands you know you'll never be more than twist in my sobriety.
chryzelefantyna Postów: 37
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: alcalion, data postu: Tuesday, April 14, 2009 17:42
em... jeszcze nie próbowałem, ale chętnie to zrobię- zdaje się, ze jestem BI- potem się zobaczy co ze mnie rośnie^^
alcalion Postów: 65
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Sobótka
Permalink Autor: irminka, data postu: Sunday, April 19, 2009 16:01
Cytat rzeczywistoscimasakrator
Większość, irminko, ma później wyrzuty sumienia (po tym więcej). Nawet jeśli to była ironia, to jednocześnie przestrzegam bezkrytycznie łykające teksty (szczególnie teksty modków) nastolatki:D

Nie, nie była to ironia :D Mam nadzieję, że do kategorii 'nastolatek', które pojawiły się w Twojej wypowiedzi, nie należę z Twojego punktu widzenia ;) Bo praktycznie to już rzeczywiście nie należę.
Skąd miałyby brac się te wyrzuty sumienia? :)
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Wednesday, April 22, 2009 00:20
Nie w mym mniemaniu... z praktycznego punktu widzenia-jesteś kobietą. Cóż, delikatnie wiek wypomniałem, ale niektórych rzeczy nie zatrzymasz.

Wyrzut sumienia najczęściej objawiał się obrzydzeniem do płciowości innych kobiet. Niestety, często też dochodziło do braku akceptacji własnej seksualności. Ale, wiem, że to nie jest regułą. WIĘC PRÓBUJCIE!
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, April 24, 2009 10:08
Cóż, delikatnie wiek wypomniałem, ale niektórych rzeczy nie zatrzymasz.

Nie czuję się ani za stara, ani za młoda, więc nie ma czego wypominac ;P

Wyrzut sumienia najczęściej objawiał się obrzydzeniem do płciowości innych kobiet. Niestety, często też dochodziło do braku akceptacji własnej seksualności.

A skąd wiesz? Prowadziłeś jakieś badania? Bo ton i używane formy wkazują co najmniej na to wskazują xD
Permalink Autor: shesmad, data postu: Monday, May 4, 2009 11:21
Owszem całowałam się z dziewczynami i to z pięcioma (; Dwa razy miałam trójkąt bo jakiś kolega się nawinął. Ogólnie lubię eksperymentować. W związku z dziewczyną nie byłam (a chciałabym zobaczyć jak to jest), gdyż wszystkie dziewczyny, które znam są bi tylko na imprezach po dużych ilościach alkoholu.
shesmad Postów: 18
Konto od: 17.12.2007
Miasto: Łódź
Permalink Autor: sander, data postu: Monday, May 4, 2009 12:24
ymm, ja jeszcze nie próbowałam, i jakoś specjalnie mnie ku temu nie ciągnie.
sander Postów: 21
Konto od: 18.10.2008
Miasto: Gniew