Co sądzisz o Green Day?

Permalink Autor: coroner, data postu: Thursday, May 22, 2008 15:16
Dno!Plastik!Porażka!
coroner Postów: 94
Konto od: 12.03.2008
Miasto:
Permalink Autor: kazzy, data postu: Thursday, June 19, 2008 19:53
Uwielbiam ten Zespół :D
Najbardziej podobają mi sie piosenki z płyty "american idiot" :)
Why So Serious?
kazzy Postów: 14
Konto od: 18.04.2008
Miasto: Kraśnik
Permalink Autor: lalalax3, data postu: Monday, February 23, 2009 12:35
jeden z moich ulubionych zespolów . wg . mnie najlepsza plyta to ` american idiot ` . ;dd
lalalax3 Postów: 1
Konto od: 23.02.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: spinnaa, data postu: Tuesday, February 24, 2009 22:07
Ja od tego zespołu to chyba uzależniona jestem.. Ciągle ich słucham..xD
Treść dodana do postu 10-02-2010 o godzinie 12:05
...
spinnaa Postów: 0
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Góra
Permalink Autor: beerserk, data postu: Wednesday, April 22, 2009 15:44
Green Day nie jest zespołem komercyjnym i nigdy nie był. Ludzie, nie oczekujcie, ze zespoły będą grać charytatywnie. Wtedy skończyłoby sie to całe gadanie o komercji, bo jak zauwazyłam, to słowo stało się ostatnio bardzo modne i wszyscy go uzywają. O, jakiś tam koleś z zespołu wystąpił w reklamie. Ale komercha się z niego zrobiła.", ktoś gra wiele koncertów- tez jest komercyjny, bo na pewno robi to dla kasy. To jakaś paranoja. Może po prostu niektórzy ludzie nie chcą stać w miejscu i robić całe życie tego samego, tylko pragną się rozwijać. A rozwój to nie tylko zrobienie 10 tytułów naukowych ;)
Green Day robi to co lubi i chwała im za to. Gdyby było inaczej to nie zakładaliby innych, mniej znanych zespołów tylko nagrywaliby masowo piosenki pod starą nazwą, bo przynosiłoby im to rozgłos i kasę. A tak chcieli trochę odsapnąć. Zresztą, popatrzcie na ich charaktery, na to jak się wypowiadają przed kamerami. Czy starają się wypromować? Nie. Są wyluzowani i plotą głupoty. Dzięki temu widać, że robią to co lubią, a nie to co muszą. A że przy okazji mają z tego niezłe pieniądze...
Kto nie chciałby, będąc muzykiem, dużo zarabiać? :P
Treść dodana do postu 22-04-2009 o godzinie 15:46
A co do mojej przygody z nimi. Powiem tak. Od nich zaczęła się moja przygoda ze słuchaniem rocka a potem samo poszło. Rock punk metal. Ale i tak dla mnie są na pierwszym miejscu! Kocham ich!!!
beerserk Postów: 65
Konto od: 16.04.2009
Miasto: dąbrowa
Permalink Autor: radicalis, data postu: Saturday, April 25, 2009 15:11
Cytat beerserk
Green Day nie jest zespołem komercyjnym i nigdy nie był.

amen
Cytat beerserk
niektórzy ludzie nie chcą stać w miejscu i robić całe życie tego samego, tylko pragną się rozwijać.

amen po dwakroć bracie

niestety ale przyzwyczaiłem się że jak jakas kapela nagra płytę inną niz poprzednia i niedajboże ona się sprzeda to juz znajdzie sie kilku dżentelmenów nazywanych przeze mnie mniej kulturalnie "pierd...cami" którzy pieprzą 3 po 3 że komercha komercha. bo tró są tylko zespołu które tylko oni znaja i które nigdy nie zagrały nigdzie indziej niż garaże na osiedlu.
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica
Permalink Autor: beerserk, data postu: Saturday, April 25, 2009 23:28
Do radicalis:
Chyba siostro :)

Ludzie którzy bez przerwy oskarżają sławy o komercję, tak naprawde wcale nie zdaja sobie sprawy co oznacza to słowo. Dla nich komercyjne jest wszystko co znane i zarabiające pieniądze na swojej popularności. Nic więcej. Nie liczy się to, że artysta lubi to co robi i nie koniecznie zależy mu na kasie. Pieniądze są dla niego wazne, bo w końcu za coś musi żyć i utrzymać rodzinę, ale nie najważniejsze.
To, że ktos się naogląda polskich programów,, gdzie faktycznie przewaza komercja, to nie znaczy, że cały świat kręci się wokół niej.
I powtórzę jeszcze raz i będę powtarzać pewnie jeszcze miliony GREEN DAY NIE JEST KOMERCYJNY!
Permalink Autor: radicalis, data postu: Monday, April 27, 2009 01:03
Cytat beerserk
GREEN DAY NIE JEST KOMERCYJNY!

amen siostro! :D:D
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
Permalink Autor: beerserk, data postu: Monday, April 27, 2009 15:54
AVE bracie :D

A co sądzicie o nowym singlu Green Day?
Permalink Autor: radicalis, data postu: Wednesday, May 20, 2009 17:17
co sądzicie o noym albumie!?!
wg. mnie w spełnili moje oczekiwania, cos więcej dopisze może później
Permalink Autor: niedostosowany, data postu: Thursday, May 21, 2009 11:04
na razie w całości przesłuchałem go tylko raz, więc wypowiem się nieco później, jak się lepiej osłucha :P

niedostosowany Postów: 36
Konto od: 16.09.2006
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: kamcia9666, data postu: Thursday, May 21, 2009 21:59
Napiszę tak, nie ma jak to dawny Green Day. Według mnie na nowej płytce są może ze dwa fajne kawałki, nie więcej. Więc uważam, że nowa płyta nie należy do najlepszych, zwłaszcza, że kazali na nią trochę czekać:/
...Everything is illusion...
kamcia9666 Postów: 40
Konto od: 22.03.2007
Miasto: Łódź
Permalink Autor: beerserk, data postu: Saturday, May 23, 2009 19:27
"21st century breakdown"... Hmm... Powiedzmy, że z nowej płyty jestem w miarę zadowolna. Dla mnie tylko albo aż bardzo dobra. Ładnie poukładane wszystkie piosenki, teksty też ciekawe. Jednak nie porywa i nie daje "kopa" tak jak poprzednia "American idiot". Kilka piosenek potrafi porwać np. "Peacemaker", "Viva la gloria", "Horseshoes and handgranades" (WOW, aż 4 ;D), niektóre poruszają, a reszta ginie gdzieś w tłoku. Jakoś nie czuję żalu kiedy wyłączam płytę. Green Day pokazali coś innego jednak nie uważam tak jak pan Armstrong, że jest to coś lepszego niż poprzednie płyty. Ale nie narzekam. Aż tak bardzo się nie rozczarowałam, jak myślałam że będzie jeszcze przed wydaniem płyty. Ale tęskno za dawnym Green Day'em...
Permalink Autor: radicalis, data postu: Sunday, May 24, 2009 10:37
dla mnie płyta jest spełnieniem tego co oczekiwaem po green day'u
wiele osób tęskni za starym green day'em - ja uznaję to za piekny ale skończony etap w ich twórczoiści. wg. mnie - byli swego czasu wyznacznikeim jeśli chodzi o punk rock, poszli krok na przód, teraz potrafia do tego dorzucić specyficzna lekkość - sa na tyl weodwazni aby w swoja twórcziośc wplesc ballady, jednocześnie nie zapominają o prostej zasadzie - 3 akordy - darcie mordy. Green day jest chyba jedynym zespołem punk rockowym ktory prezentuje solidny poziom brzmieniowy. Wokalizy Billiego stają się coraz dojrzalsze, a pod względem tekstów poszli w strone której się spodziewałem i oczekiwałem. nikt chyba tak poetycko nie potrafi wyrazić sprzeciwu wobec ogólnorozumianego systemu. nie zaryzykuje stwierdzenia ze to najlepsza płyta green day, ale z pewnością najbardziej dojrzała i przemyslana.
Permalink Autor: beerserk, data postu: Sunday, May 24, 2009 19:48
Najlepsza płyta to to nie jest. Zdecydowanie. Ale przyznaję rację, że dojrzalsza. Zresztą jak każda jedna. W końcu i oni nie coraz młodsi. Mają już wiele doświadczenia. Nie tylko muzycznego ale też życiowego. Mam nadzieję tylko że to nie będzie ich ostatnia płyta. No i na koncert w Polsce też mam nadzieję :)
Permalink Autor: musicagain, data postu: Sunday, October 11, 2009 20:31
Ja ich kocham... mam ich całą dyskografię! (szkoda, że z internetu) ale spróbuje załatwić oryginała! :)
21st Century Breakdown jest po prostu świetne! Kocham Green Day!^^ ;*
Treść dodana do postu 20-01-2010 o godzinie 18:46
Uwielbiam ich.
musicagain Postów: 1
Konto od: 3.10.2009
Miasto: Częstochowa