Beta testy nowego designu i funkcji w photoblog.pl

Permalink Autor: ohmustache, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:33
Jestem na tak, b. ładna kolorystyka nowe opcje fajne (bo ja lubię takie rzeczy). Nie mogę się doczekać :)
ohmustache Postów: 9
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: kucha, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:34
Hmm... jak dla mnie jest ok.Da się przyzwyczaić, ale i tak to podchodzi pozerstwem - nk. Chociaż przydałoby się trochę ten projekcik dopracować: lepsza jakość zdjęć, trochę koloru (bo za blado) no i ktoś wspomniał o opcji przeglądania osób które nas odwiedziły, tzn. gości.
kucha Postów: 0
Konto od: 1.08.2007
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: marada, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:35
Cytat vergil

Nie widzę opcji "Zmień nazwę" i "Usuń Photoblog'a", które były obiecywane wraz z wprowadzeniem wielu nowości, gdzie nietrudno się domyśleć, iż właśnie o to chodziło zapewne.

Jeszcze kilka dni temu były wyświetlane w wersji testowej; teraz pewnie zostały schowane i pojawią się, gdy skończy się testowanie i likwidowanie wszelkich błędów.

Cytat kucha
Hmm... jak dla mnie jest ok.Da się przyzwyczaić, ale i tak to podchodzi pozerstwem - nk. Chociaż przydałoby się trochę ten projekcik dopracować: lepsza jakość zdjęć, trochę koloru (bo za blado) no i ktoś wspomniał o opcji przeglądania osób które nas odwiedziły, tzn. gości

Proszę, pewnie podobieństwo do NK dostrzegasz w powiadomieniach i to jest złe; ale jak już chcesz widzieć, kto odwiedzał Twój profil - co też oferuje NK - to to już jest OK.

Post edytowany Thursday, March 19, 2009 22:35 przez moderatora czwarta
marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 19, 2009 22:35
Jak dla mnie może być :)
Ale w wątkach śledzonych w linku "przestań śledzić wątek" zamiast "ś" jest znak zapytania.
To by było na tyle :)

Podoba :)
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co, Prosiaczku?
- Nic. - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: tynka1122, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:37
Nom...
Jak dla mnie to też może być ;]
tynka1122 Postów: 0
Konto od: 16.02.2009
Miasto: Niechanowo
Permalink Autor: speak2me, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:37
Podobnie jak część poprzedników, uważam że to lekka przesada z tymi powiadomieniami, chociaż w zasadzie to nie będą w niczym przeszkadzać a może komuś się spodobają...
Wszystkie funkcje czytelne, generalnie na plus.
speak2me Postów: 36
Konto od: 19.02.2008
Miasto: Xxx
Permalink Autor: cape00dreams, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:38
Właśnie testuje sobie ten nowy wygląd i nawet mi odpowiada. :) Chociaż teraz chciałam zmienić kolorystyke to nie chce mi sie ustawić ;/ niewiem dlaczego. ?
cape00dreams Postów: 0
Konto od: 25.04.2008
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: razahell, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:38
Cytat kucha
no i ktoś wspomniał o opcji przeglądania osób które nas odwiedziły, tzn. gości.

I od razu proponuję zmienić nazwę photoblog.pro na photoblog.gwiazda, bardziej będzie pasowało...

Nie, broń Boże, wcale nie narzekam, że się staracie działać. Tylko trochę indywidualnej inwencji, a nie ctrl+c, ctrl+v. Tak, brakujące opcje: podglądacz, szybkie wiadomości, kto jest dostępny, gadu-gadu, wyślij prezent, zagłosuj. Zróbcie tak, a gwarantuję, że pozbędziecie się połowy ludzi, o podobnym charakterze do mojego, z tego serwisu...
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 19, 2009 22:38
szkoda że nie można "głębiej" ingerować w wygląd fbl-a
(bez konta pro bo tam można zmienić tło czy cos takiego)

nie wiem czy cos wniosłem konstruktywnego do wątku.

teraz przynajmniej wiadomo kiedy sie dostaanie komencika :P

sądze że design przypominający NK jest niewątpliwie na PLUS
Nikon to Canon fotografii !

www.schadock.wordpress.com

Konto od:
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 19, 2009 22:40
Ostatnio Dodane Zdjęcia. :)
o mój pomysł się pojawił.
Który był zniechęcany. :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: whiteinnocent, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:41
Faktycznie każdy wziął sobie do serca ostatnie linijki. Aż roi się od konstruktywnych uwag...

Ale do rzeczy. Z pewnością jest przejrzyściej. Powiadominia mi się nie podobają, ale skoro jest opcja ich wyłączenia to nie rozumiem tych wszystkich, którzy marudzą. Tak ciężko odznaczyć opcję "pokazuj mi powiadomienia (...)"? Ostatnie zdjęcia moich znajomych.. Jak dla mnie mało przydatna opcja w centrali skoro jednym kliknięciem przenosimy się na stronę własnego photobloga i po prawej stronie ujrzymy to samo. W centrali jakoś nie podoba mi się to wizualnie. No nie pasuje mi tam i już! :) "Górny panel" - tam gdzie wiadomości, typ konta itp. zdecydowanie na plus. Generalnie najbardziej odpowiadają mi wiadomości, bo jako iż jestem lekko niedowidząca chyba, nie zawsze widziałam tą migającą kopertę ;) (nawiasem mówiąc opcja zmiany koloru bądź pogrubienia "{liczba} nowych wiadomości" mogła by być przydatna). Wygląd komantarzy do moderacji podoba mi się bardziej niż ten dotychczas. Kolorystycznie także ładnie. Reasumując nowy wygląd jest okej (choć na stary również nie narzekam ;))
whiteinnocent Postów: 158
Konto od: 9.03.2006
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kinguuuuu, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:42
ta nowa wersja jest nawet nawet :D
kinguuuuu Postów: 2
Konto od: 27.12.2008
Miasto: Łęczna
Permalink Autor: 1988borkos, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:45
hmmm...szczerze to mi sie podoba...
wydaje sie bardziej rpzejrzysty i jest ladniejszy
tyle ze funkcjami coraz bardzije zaczyna przypominac nasza-klasa.pl
ja dodalbym nowa funkcje w wiadomosciach prywatnych
chodzi mi o kasowanie wiadomosci prywatnych ktore sie wyslalo
bo jest mozliwosc kasowania przychodzxacych ale juz wychodzacych nie mozna co mnie wkurza;d
wracajac do wygladu i duncji jak na stronie nasza-klasa.pl to mozecie odrazu w edytorze zdjecia dodac funkce ktora sie nazywa "pinezka" na naszej-klasie.pl
wydaje mi sie to fajna opcja;d
co zauwazylem to w "starym" fbl w panelu administracyjnym na gorze jest "moj photoblog", zas w  "nowym" fbl jest napisane "moj fotoblog" czy znaczy to ze bedzie rowniez zmieniony adres strony glownej (z www.photoblog.pl na www.fotoblog.pl) czy to tylko literowka??
1988borkos Postów: 1
Konto od: 10.10.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: kejtio, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:46
mi np. bardzo się podoba. ;) fajna kolorystyka i panel.
pozdrawiam. ;*
kejtio Postów: 9
Konto od: 14.07.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: radicalis, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:48
jeden powiedział że "podobne" do nk i teraz wszyscy będą powtarzać. Dajcie mi karabin!!! tak nk i pb są podobne ponieważ obie są stronami internetowymi o!
a teraz powazka już do tematu: zmiana jak najbardziej fpytke.
jeśli chodzi o funkcjonalnosc - jak najbardziej w porządku, mam nadzieje ze testy przede wszystkim wypadną pomyslnie i że stronki bedą działać. funkcja powiadomień - jak dla mnie w sumie zbyteczna ale może być, mozna by jeszcze podzielic te powiadomienia na kategorie typu: komentarze i zdjęcia i dodac powiadomienie typu że ktoś cie dodał do znajomych, ale już nie będe sie czepiał.

jeszcze jedna sugestia przy okazji: czy szanowni admini nie myślą też nad wprowadzeniem schematów kolorystycznych dla samego serwisu?
pozdrawiam.
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica
Permalink Autor: fuckitforchris, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:48
na prawdę nie podoba mi się to.
wszędzier zmiany, zmiany, zmiany! ze wszystkich portali ludzie uciekają, bo wiecznie jakieś zmiany, zmiany, zmiany, NOWOŚCI! ACH! Większości ludzi to drażni. Uważam, że jest to niepotrzebne! Moglibyście coś zrobić w problemamy dotychczasowymi, tj.'wystąpił problem z załadowaniem zdjęcia', czy komenatrzami, które niby się zapisują, ale niektórzy mogą czekać jak idioci wieczność, z nadzieją, że się zapisze i nie będą musieli pisać drugi raz, to samo dotyczy tego ładowania zdjęć. Nieraz napiszę dość długą notkę, ciach! Zapisz i co? i DUPA! Muszę pisać ją jeszcze raz? Nie, po prostu zaprzestaje na dodaniu tandetnego fragmentu tekstu piosenki i mam gdzieś notkę, a chyba nie o to chodzi, prawda ? : ) Popracujcie nad tymi problemami, dopiero potem dajcie nam do przetestowania nową, LEPSZĄ wersję. a co do podobieństwa, do naszej-klasy to ten problem jest akurat mało widoczny na tle tych większych. Dziękuje i pozdrawiam ekipę photobloga, oraz podziwiam za nieoryginalność i przy okazji chęć wprowadzenia i wykonania tych zmian: )
fuckitforchris Postów: 0
Konto od: 3.12.2008