Beta testy nowego designu i funkcji w photoblog.pl

Permalink Autor: 7twenty7, data postu: Friday, March 27, 2009 15:52
Nowy ''design'' jest gorszy niż ta cała nasza klasa. jak dla mnie jest oczojebny, pogmatwany i zaśmiecony. (zmieńcie jeszcze nazwę na fotkę albo coś w tym stylu)
Zamiast zmieniać wszystko na pierdoły żywcem z innych portali, wymyślać powiadomienia o każdym pierdnięciu, zróbcie coś z jakością zdjęć i z problemami w ich dodawaniu. Przy okazji wywalcie ZBĘDNE ŻAŁOSNE ''funkcje'' (barok już się dawno skończył).

Ludzie, ja płacę i wymagam, macie lepszy (
Treść dodana do postu 27-03-2009 o godzinie 15:54
Nowy ''design'' jest gorszy niż ta cała nasza klasa. jak dla mnie jest oczojebny, pogmatwany i zaśmiecony. (zmieńcie jeszcze nazwę na fotkę albo coś w tym stylu)
Zamiast zmieniać wszystko na pierdoły żywcem z innych portali, wymyślać powiadomienia o każdym pierdnięciu, zróbcie coś z jakością zdjęć i z problemami w ich dodawaniu. Przy okazji wywalcie ZBĘDNE ŻAŁOSNE ''funkcje'' (barok już się dawno skończył).

Ludzie, ja płacę i wymagam, macie lepszy (
Treść dodana do postu 27-03-2009 o godzinie 15:55
(
7twenty7

''To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''
7twenty7 Postów: 5
Konto od: 6.06.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: 7twenty7, data postu: Friday, March 27, 2009 15:57
lepszy (
Treść dodana do postu 27-03-2009 o godzinie 16:04
cennik niż n-k: za durne 20 zł (już 2x pro) mogę chyba mieć 'centralę' która NIE WYGLĄDA jak n-k, w której MOGĘ cokolwiek znaleźć i która mi nie wali w oczy bielą ala Wizir i nabździungolonymi literkami, które nawet mi ciężko odczytać.

Może ja jestem jakiś ślepy, ułomny albo mam inne parametry i się nie znam na nowych trendach, ale dla mnie te wasze ''nowości'' są dziadowskim utrudnieniem.
Jako użytkownik nie proszę lecz żądam! możliwości wyboru normalnego jak to pięknie nazywacie ''designu'' czyli jeśli chodzi o mojego fotobloga wywalenia tego niebieskiego śmietnika.

Bez poważania.
7twenty7

''To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''
7twenty7 Postów: 5
Konto od: 6.06.2008
Permalink Autor: slodkapomarka, data postu: Friday, March 27, 2009 16:46
stary bardziej mi się podobał. Tutaj nic nie mogę znaleźć. Biel mi się w ogóle nie podoba. Zgadzam się z moimi przedmówcami.
slodkapomarka Postów: 0
Konto od: 5.11.2008
Miasto: Konin
Permalink Autor: hero, data postu: Friday, March 27, 2009 18:30
zatwierdzony ; >  miałam problemy z powiadomieniami, ale już wszystko ok. odnajduję się już w nowym wyglądzie, przekonałam się do niego :)
a możliwość zmiany nicku? kiedy będzie przewidziana? ;b
hero Postów: 1
Konto od: 3.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: piterusiek, data postu: Friday, March 27, 2009 19:28
Dziękujemy wszystkim moderatorom...
Ciekawe czy liczycie się z nami.  Dobra noł koment bo jeszcze przez przypadek mogę stracić konto ...
Treść dodana do postu 06-08-2010 o godzinie 08:44
(*)
piterusiek Postów: 4
Konto od: 3.08.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dromor, data postu: Saturday, March 28, 2009 14:35
to chyba powinno się nazywać 'betablog' bo raczej ciągle coś nawala i wszytko jest wersja beta,
zamiast cokolwiek poprawiać dajecie nowe 'coś' z błędami
mydlenie oczu
koniec z pb pro już się tego nie opłaca kupować postępów nie widać a błędy jakie były takie ciągle są
Treść dodana do postu 28-03-2009 o godzinie 14:56
właśnie 17 minut męczyłem sie nad zmianą koloru z zielonego na czarny w notatce tak chyba nie powinno być żeby za każdym razem po edycji wysiedlało mi ze nie mam żadnych zdjęć dodanych a notatkę ucinało bądź w ogóle nie ulegała edycji
a i linki też niedziałają samo skasowanie trawło troche a dodać można ale nei będą działać ponieważ wasz genialny system dopisuje do linku dodatkowe http:// nie będę wymieniać rezty tego co niedziała bo i tka nic nie zrobicie
Buntuj się gdy mrok nadchodzi
a gdy światłość nastaje zażywaj spokoju

Wicked mind is a weapon of mass destruction
dromor Postów: 8
Konto od: 6.05.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: kuna22, data postu: Saturday, March 28, 2009 16:58
Jak dla mnie kiszka wszystko się pierdzieli same błędy i naddatek ta biel...
kuna22 Postów: 0
Konto od: 11.05.2008
Miasto: Świecie
Permalink Autor: niejednostajna, data postu: Monday, March 30, 2009 15:26
Albo jestem ślepa, albo nadal nie ma opcji zmiany nicku i usunięcia photobloga... Usuwanie kazdego zdjecia po kolei to strata czasu!

Poza tym przy każdej probie dodania zdjecia pojawia mi się błąd:
"417 - Expectation Failed
‹´WíRÛFþmf¸‡ÍÎ;1L�–¯h,§Æ¸!M§vš6};ÌZZK+$²»²0�^Sÿõ¢ú·7г+ÙØ@é40 힯ç|íYµ�u‡?÷{èxxòõß¾yÕEØ!äýN—�£áQEØu7·ÐPÒLqÍEFBz§xuGZçßR–¥[î¸B†dø‰tšì’DÅÜ@¸½ºÒ2{öÉh`žšë„µOþŽÑwB‹Q"BT
(...jeszcze więcej chińskich znaczków...)"

Notke mogę dodać dopiero po odświerzeniu.
niejednostajna Postów: 0
Konto od: 3.08.2006
Miasto: Lublin
Permalink Autor: doko, data postu: Monday, March 30, 2009 22:23
DO MODERATORÓW: emblemat się nie ładuje, pojawia sie wielkie białe tło, kawałeczek uciętego emblematu i czarny kwadrat. Co z tym zrobić? ;] Nowa skórka powoduje więcej problemów niż korzyści..
doko Postów: 0
Konto od: 20.03.2008
Miasto: miasto
Permalink Autor: doko, data postu: Monday, March 30, 2009 22:23
DO MODERATORÓW: emblemat się nie ładuje, pojawia sie wielkie białe tło, kawałeczek uciętego emblematu i czarny kwadrat. Co z tym zrobić? ;] Nowa skórka powoduje więcej problemów niż korzyści..
doko Postów: 0
Konto od: 20.03.2008
Miasto: miasto
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, March 31, 2009 15:51
Ciekaw jestem, czy to u mnie się coś nie załadowało, ale nie będe specjalnie ludziom pendingu zaśmiecał - Jeśli w komunikacie o tym, że na blogu komentarze muszą zostać zmoderowane jest białe tło, to naprawdę, białe literki nie są na nim specjalnie widoczne (:
Konto od:
Miasto: Toruń
Permalink Autor: morszczuk, data postu: Tuesday, March 31, 2009 20:44
może być
ale wolałam stary
teraz przy każdym dodaniu zdjecia wyświetla mi sie jakis błąd i musze sie meczyć z 5 min by dodac to jedno zdjęcie...
" never believed that things happen for a reason "
morszczuk Postów: 26
Konto od: 10.12.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: kleo93, data postu: Wednesday, April 1, 2009 10:03
Super 1 kwietnia... naprawdę żeście się postarali ;p
kleo93 Postów: 0
Konto od: 11.05.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: dancia1976, data postu: Wednesday, April 1, 2009 10:13
Hehe 1 kwiecień...dobre.
dancia1976 Postów: 0
Konto od: 5.01.2009
Miasto: opole
Permalink Autor: insolentone, data postu: Wednesday, April 1, 2009 10:15
naprawde mam nadzieje ze ten nowy widok zostanie i ze to tylko zart prima aprilis'owy :))
...Nie wiem jakie podobienstwa ludzie tu do naszej-klasy dostrzegaja...no nie mam bladego pojecia...a w koncu mamy XXI wiek, strony inernetowe powinny miec okreslone standardy i funkcjonalnosc, a nowa strona jest zwyczajnie bardziej funkcjonalna...podobienst do nk czy innej fotki albo jakiegos takiego szitu NIE widze :P
...Truth is always paradoxical...
insolentone Postów: 16
Konto od: 17.03.2009
Permalink Autor: xplasticxgirl, data postu: Wednesday, April 1, 2009 10:21
Na szczęście to prima aprillisowy żart... Bo tak od tak, po tylu staraniach byście nie zmienili na stary wygląd. xD
xplasticxgirl Postów: 0
Konto od: 22.11.2008
Miasto: Tuchola