Beta testy nowego designu i funkcji w photoblog.pl

Permalink Autor: intermission, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:18
nie za bardzo mi się podoba...
zgadzam się z innymi osobami, portal niczym 'nasza-klasa'.
intermission Postów: 1
Konto od: 2.09.2008
Miasto: Wielbark
Permalink Autor: rzabakulfonimonika, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:20
Powiadomienia są bez sensu. Wg mnie, moderację lepiej byłoby zostawic taką jak była - bardziej czytelnie i nie zaśmieca strony. No i skojarzenie z naszą-klasą chyba nie jest zbyt korzystne, w końcu jesteście odrębnym serwisem, więc po co kojarzyc się z konkurencją? Swoją drogą, na NK powiadomienia też są bez sensu ;).
Poza tym, wątki na forum.. tragedia, następne zaśmiecanie strony i tyle.
rzabakulfonimonika Postów: 1
Konto od: 12.09.2006
Miasto: Lubin
Permalink Autor: sensimillia, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:21
co do edytora ja proponowałabym jakieś nowe emotikony np.:)
sensimillia Postów: 2
Konto od: 10.04.2008
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: monikejszyn94, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:23
Nie no, dajcie spokój.
Wszyscy na dole mają rację, jak nasza klasa.
I po co to komu?
Nie podoba mi się, wybaczcie. :)
monikejszyn94 Postów: 0
Konto od: 10.03.2008
Miasto: Goleniów
Permalink Autor: niebieskimarixon, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:23
ey na nie róbcie kitu...
nie kopiujcie n.k tylko twórzcie nowy ale własny styl
panel po lewej jest dobrze i logocznie uporządkowany +
ale za bardzo n.k zajeżdża
niebieskimarixon Postów: 0
Konto od: 1.06.2007
Miasto: 2-2Gniezno
Permalink Autor: toxin, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:24
uważam że nawy nfbl będzie super

bardzo mi się podoba
toxin Postów: 2
Konto od: 26.12.2008
Miasto: będzin
Permalink Autor: ina972, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:25
super.;))
ina972 Postów: 1
Konto od: 30.08.2008
Miasto: Turek
Permalink Autor: justart, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:26
Nie wyświetlają się też komentarze do zmoderowania. Przy starym fblu problem nie występuje. Poważna usterka.
pozdrawiam
justart Postów: 0
Konto od: 20.05.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 19, 2009 22:27
nie będę się powtarzał jak reszta odkrywców że to przypomina nk, tylko powiem że mi się podoba.
Konto od:
Miasto: Dobre Miasto
Permalink Autor: jasminkowa, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:27
zaczyna sie robic jak fotka czy nk.
nie zmieniajcie ^^
jasminkowa Postów: 5
Konto od: 29.08.2008
Miasto: Zamość
Permalink Autor: razahell, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:29
O ile fbl zawsze był oryginalny, tak teraz po prostu kochani Administratorzy kserujecie pomysły z innych serwisów.

Brakuje mi tutaj jeszcze tylko odnośników do obrazków z nk, tak, wtedy będzie "gites morales". Kochani, to, że tamte serwisy są sławne wcale nie oznacza, że właśnie dzięki takim pierdołom, które praktycznie są bezsensowne i mało komu się podobają. 95% moich znajomych twierdzi, że ponad 3/4 updatów na nk jest wprowadzana bez sensu, przemyślunku i tylko psuje wygląd.

Druga sprawa, dlaczego wciąż nie można kasować wiadomości wysłanych? Po pierwsze, to jest nasza korespondencja, zatem mamy i prawo skasowania jej kiedy mamy na to ochotę. Ponieważ wiadomości prywatne jak sama nazwa wskazuje, są korespondencją kierowaną do osób indywidualnych, pozwolę sobie zacytować e-mail od przedstawiciela naszej-klasy:

Portal jest zarejestrowaną spółką, firmą poddaną jurysdykcji polskiego prawa, nie może zatem postępować wbrew obowiązującym przepisom - a te, nie pozwalają czytać cudzej korespondencji. To, że stworzyliśmy narzędzia pozwalające na komunikowanie się między użytkownikami, nie oznacza, że mamy prawo do przeglądania prywatnych wiadomości. W Polsce obowiązuje nadal konstytucyjne prawo ochrony tajemnicy korespondencji, wyrażone w art. Art. 49.

Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony.

Nie mogą być one więc żadnym dowodem dla administracji, a jeśli kogoś obrażam i ma zamiar taki fakt zgłosić organom ścigania, to powinien ją zachować w swojej skrzynce.

Klucz API dla Map Google, używany w tej witrynie był zarejestrowany dla innej witryny internetowej. Możesz utworzyć nowy klucz dla tej witryny na http://code.google.com/apis/maps/.

Rozumiem, że to błąd tymczasowy związany z kopiowaniem skryptu, a nie utworzeniu nowego klucza. No tak, mam nadzieję, że zostanie poprawiony błąd przy wprowadzeniu zmian na stałe i przeniesieniu na oryginalną domenę. Tymczasowo nie ma możliwości poprawienia danych dotyczących miejscowości zamieszkania, gdyż pole jest bezpośrednio powiązane z maps.google.pl i każdorazowo zwraca błędną wartość, a raczej jej brak.

Niewyraźnie widoczne pole zaznaczenia w powiadomieniach. Widoczna jest tylko mała część kreski, zamiast całej "fajeczki", przez co przy dużych rozdzielczościach lub małych powiększeniach może być zupełnie nieczytelne. (Opera 9.64)

Nie widzę opcji "Zmień nazwę" i "Usuń Photoblog'a", które były obiecywane wraz z wprowadzeniem wielu nowości, gdzie nietrudno się domyśleć, iż właśnie o to chodziło zapewne.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: b3bitch, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:29
przyzwyczaiłem sie do starej " wersji " .
moze do wyboru bedą 2  ?

b3bitch Postów: 0
Konto od: 3.09.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: aproposdemoi, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:30
tak, podoba mi się. ale co z powiadomieniem o komentarzach do moderacji ? jak rozróżnić te zaakceptowane? z tym bym się pospierała.

ogólnie jest fajnie : >
aproposdemoi Postów: 0
Konto od: 16.10.2007
Miasto: Piława Górna
Permalink Autor: rrav, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:31
Kopia naszej-klasy... Ale może zamiast wprowadzac kosmetyczne zmiany popracować nad aktualnymi problemami? Na przykład znikające zdjęcia (mi zniknęło ich około 80)...
rrav Postów: 0
Konto od: 11.09.2006
Miasto: Łódź
Permalink Autor: malgosto, data postu: Thursday, March 19, 2009 22:32
ja też się zgadzam z większością,ze to wyglada jak nk... według mnie nie jest potrzebne to czy któryś z moich znajomych zmienił dane czy coś takiego... i według mnie - jeżeli tyle osób wypowiada się,że to nie najlepszy pomysł czyli coś i to DUŻE COŚ w tym jest.
malgosto Postów: 0
Konto od: 22.01.2007
Miasto: poznań
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 19, 2009 22:32
mhm:D
Myślę,że ta nowa wersja fbl będzie lepsza xD
Konto od:
Miasto: Włocławek