Beta testy nowego designu i funkcji w photoblog.pl

Permalink Autor: , data postu: Friday, March 20, 2009 22:27
jak dla mnie to ta wersja jest lepsza niż tamta xD
podobne  do nk :P
i takie wyjątkowe, a nie takie proste :D
Konto od:
Miasto: Mrągowo
Permalink Autor: palikota, data postu: Friday, March 20, 2009 22:44
Ja to w sumie już się przyzwyczaiłam, więc nie chciałabym niczego zmieniać.
palikota Postów: 10
Konto od: 16.11.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: kaskuuu, data postu: Friday, March 20, 2009 22:49
niczym nk.
+ 'ostatnio dodane zdjęcia znajomych' - grono.net
nie za bardzo mi pasuje taka wersja, ale trzeba będzie się przyzwyczaić..
kaskuuu Postów: 0
Konto od: 9.07.2008
Miasto: Wyszków
Permalink Autor: cantus, data postu: Friday, March 20, 2009 22:54
strasznie mi się podoba ta opcja z ostatnio dodanymi zdjęciami.
czasem po kilka dni nie wchodziłam, ale teraz wiem co danego dnia zostało wrzucone ;)
i to oznaczenie jakie się ma konto... jak chciałam rozszezyć to nigdy nie wiedziałam gdzie moge to znaleźć...
cantus Postów: 1
Konto od: 10.12.2005
Miasto: Toruń
Permalink Autor: outsideinside, data postu: Friday, March 20, 2009 23:01
ogólnie przyjemnie to wszystko wygląda, ale myślę, że całkowicie niepotrzebne jest dawanie paska zdjęć ostatnio dodanych przez znajomych, skoro u dołu są powiadomienia (które strasznie zalatują naszą klasą tak na marginesie, ale nie mam nic przeciwko) nie rozumiem po co powiadomienia o tym, że ktoś zaakceptował mój komentarz oO
można by się było wziąć za to za zbiorowe kasowanie zdjęć:P
outsideinside Postów: 0
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Łuków
Permalink Autor: psilocybina, data postu: Friday, March 20, 2009 23:10
Wrażenie estetyczne jak najbardziej pozytywne. (zwlaszcza strona logowania mi się podoba:P) Nijak nie przypomina mi to panelu na nk, lecz już zaczyna śmierdzieć komerchą. Nie mniej jednak jest o wiele estetyczniej i czytelniej niż na obecnym panelu. Ostatnie zdjęcia znajomych wydają mi się zbędne, bo w sumie mozemy sobie je obejrzeć jak wejdziemy na własnego bloga, nie trzeba ich oglądać w panelu. Powiadomienia faktycznie wyglądają jak na nk i są jeszcze bardziej zbędne niż zdjęcia znajomych. Pomijając te dwie zbędne rzeczy całość jest jak najbardziej do przyjecia :)
psilocybina Postów: 3
Konto od: 23.09.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dolinamotyli, data postu: Friday, March 20, 2009 23:13
jak wszyscy potwierdzam, 'jak nasza-klasa'
ale innowacje mile widziane ;)
dolinamotyli Postów: 0
Konto od: 22.11.2008
Miasto: Żarki
Permalink Autor: vaporous, data postu: Friday, March 20, 2009 23:14
ogólnie OK
zdecydowanie bardziej przejrzyście, plus za przyciski na górze (dodaj zdjęcie, wiadomości...) i graficznie jakoś bardziej (niż w starej wersji) przyjazne dla oka, moim zdaniem.
Powiadomienia - pomysł może nie innowacyjny, ale myślę że się przyjmie.
vaporous Postów: 1
Konto od: 10.02.2006
Miasto: Sochaczew
Permalink Autor: saili, data postu: Friday, March 20, 2009 23:17
Według mnie to niema w tym nic złego. ;dd
Ale po co zmieniać. ? xd
Mi tam obojętne ;p
Saili.. xD ;]
saili Postów: 3
Konto od: 8.02.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 20, 2009 23:23
do Administratorow (liczac na to ze to przeczytacie)

Wiem ze to wersja probna ;)

Mi sie osoboscie podoba, lecz poprawki wprowadzil bym przy dodawaniu notke pod zdjeciami. piszac notke nie wzsystkie jej elementy widnieja po kliknieciu dodaj.

Musze ponownie edytowac notke i dodac to czego nie dodalo za pierwszym razem. Nie dodaja sie emotki oraz "linie poziome" w notce.

Zeby nie bylo ze tylko narzekam to doceniam to ze limit dodanego zdjecia zwiekszono do 8 MB

a moze cos z jakoscia. chociaz troszke lepsza ;)

Pozdrawiam
Dzieki za ogrom pracy jaki wkladacie w pracy  :)
Konto od:
Miasto: Żary
Permalink Autor: adamadziu, data postu: Friday, March 20, 2009 23:41
wygląd spoko ;p ale wg mnie użytkownicy tego portalu byliby bardziej wdzięczni, jeśli byście zwiększyli możliwość dziennego dodawania zdjęć w standardowym koncie (no i jednocześnie w pro) :)
adamadziu Postów: 0
Konto od: 24.12.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 20, 2009 23:44
Cytat adamadziu

wygląd spoko ;p ale wg mnie użytkownicy tego portalu byliby bardziej wdzięczni, jeśli byście zwiększyli możliwość dziennego dodawania zdjęć w standardowym koncie (no i jednocześnie w pro) :)

z doswiadczenia napisze ze limity sa w sam raz.

Wiec tego bym nie zmienil, raczej juz jakosc ;)

ale to chyba wiecej pracy dla moderatorow
Konto od:
Miasto: Żary
Permalink Autor: photomy, data postu: Friday, March 20, 2009 23:50
Nasza-klasa.pl

Pewnie powiadomienia się przydadzą, myślę, że graficznie troszeczkę za jasno jest;)

Trudno się przyzwyczaić do nowego układu tabów po lewej stronie, ale to kwestia czasu.

Na duży + zasługuje zwiększenie rozmiaru zdjęć do 8mb, osoby korzystające z lustrzanek pewnie to docenią, ponieważ często trzeba było kompresować zdjęcie, co automatycznie zmniejszało jego jakość.

Pracuję pod Firefoxem 3 i w momencie wchodzenia w "Twoje dane" wyskakuje błąd odnośnie API. Zresztą, zacytuję:
"Klucz API dla Map Google, używany w tej witrynie był zarejestrowany dla innej witryny internetowej. Możesz utworzyć nowy klucz dla tej witryny na http://code.google.com/apis/maps/."
Koniec cytatu.

Ogólne wrażenie pozytywne, z przyjemnością przerzucę się na nowego FBLa. Troszkę mi brakuje barw jak już mówiłem, ale w panelu administracyjnym chodzi o funkcjonalność, nie wygląd.
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: zaczarowanykopciuszekxd, data postu: Friday, March 20, 2009 23:54
spoko luzik
mi się podoba
spoko
fbl rządzi w tym kraju:)
zaczarowanykopciuszekxd Postów: 0
Konto od: 7.06.2008
Miasto: Grodzisk Wielkopolski
Permalink Autor: ewelton, data postu: Friday, March 20, 2009 23:58
mnie tez sie nie podobaja te powiadomienia... jakos tak dziwnie... ogolnie estetyka na plus, ale moze lepiej nie rozdrabniac sie na takie rzeczy, jak "moj znajomy edytowal swoja notke z dnia...":P
ewelton Postów: 3
Konto od: 14.04.2006
Miasto: głowno
Permalink Autor: evaninkie, data postu: Saturday, March 21, 2009 00:17
mnie się podoba :)) zwłaszcza powiadomienia i wyszukiwanie znajmomych wg maili ;P
evaninkie Postów: 0
Konto od: 21.09.2008
Miasto: Gdynia