Beta testy nowego designu i funkcji w photoblog.pl

Permalink Autor: jumafipi, data postu: Friday, March 20, 2009 21:07
Owszem przypomina trochę naszą-klasę, ale uważam, że kilka zmian było w dobrym kierunku zrobionych.
Np:
* zmiana obrazku w opcji "wygląd" z jeża, który był mało atrakcyjny na kaczkę:) no już ciut lepiej:)
* teraz jest więcej istotnych informacji zawartych.

Jak dla mnie mogło by być;]
Pozdrawiam
jumafipi Postów: 0
Konto od: 19.02.2008
Miasto: Ropczyce
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 20, 2009 21:13
Cytat obojetna

Zakładałam photobloga z myślą, że jest to coś odrębnego od początkowej fotka.pl a teraźniejszej nasza-klasa.pl, ale widzę że zmiany idą w stronę tych dwóch portali.
Jestem przeciwna, niech zostanie jak jest. Po co trzy takie same portale?

Jezus maria.... ;| A co To bys chciała?! Jakąś totalną nowość? Może żeby Ci ufoludek z ekranu komputera wychodził gdy włączaszphotoblog? Bez przesady, admini to nie cudotwórcy, nie stworzą czegoś czego nie ma... Wszystkie opcje są podobne do tych, które gdzies tam juz na jakimś portalu zostały "wypróbowane" Jak się nie podoba to... zdążyłam zauważyć, iż tą opcję można wyłączyć. Muzykę na fbl to by się chciało... Własne tło na fbl by się chciało... A blogów dających taką możliwość jest jakoś więcej niż dwa, mimo to takie "kopiowanie" nikomu nie przeszkadza... Dziwne, co? Ludzie, bądźcie konsekwentni chociaż ;]

A co do uwag, to mam jeszcze 2...
A'propos tych "naszoklasowych" powiadomień, to... wydaje mi się, że jeśli już idziemy w stronę n-k, to idźmy na całość... Dobrze by było, gdyby uzytkownik mógł wybrać, o czym chce być powiadamiany... Powiadomienia o nowo dodanych zdjęciach znajomych są faktycznie trochę bez sensu, bo nowo dodane zdjęcia znajomych widzimy juz na swoim photoblogu, ponadto w panelu administracyjnym również są te nowo dodAne zdjęcia znajomych. Ale powiadomienia o komentarzach są BARDZO ok! To swietna alternatywa dla moderacji komentarzy. Tyle, ze niestety nikomu sie nie bedzie pewnie chcialo przegladac stu ostatnich powiadomien o nowo dodanych zdjeciach, po to, by wylapac ze dwa nowe komentarze pod jakas stara notka.

Uwaga numer dwa jest taka, że... Pisząc notkę na "nfbl" po dodaniu jej znika cała edycja (czyli np wielkość czcionki, wszystkie linki, pogrubienie, podkreślenie, kursywa, kolor, etc.)... zostaje sam tekst... Nie wiem czy to tylko tak u mnie, czy u wszystkich... Ale coś jest nie w porządku...

Ogólnie miłe jest takie "odświeżenie" wyglądu od czasu do czasu, Na razie ciężko mi się jest połapać w tym wyglądzie, ale to kwestia przyzwyczajenia pewnie :)

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: mowmibabe, data postu: Friday, March 20, 2009 21:13
nie mam żadnych zastrzeżeń, ale po co mi wiedzieć, ze znajomy dodał zdjęcie, czy tam coś u siebie zmienił ?
mowmibabe Postów: 0
Konto od: 3.01.2009
Miasto: Mysłowice
Permalink Autor: black00heart, data postu: Friday, March 20, 2009 21:16
tak właściwie to jak już te zmiany muszą być to niech będą, ale oby nie było tak jak to na n-k, że pokazuje kto wszedł na twój fbl bo to jest beznadziejne.
black00heart Postów: 0
Konto od: 11.01.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: karolinamaria, data postu: Friday, March 20, 2009 21:27
a.. Ja jeszcze chicałam powiedzieć, że podoba mi się szukanie znajomych ze swojej poczty.

I że mało kto przeczytał znaczenie słowa 'konstruktywny'...
karolinamaria Postów: 9
Konto od: 2.11.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: zakochanawariatkaxd, data postu: Friday, March 20, 2009 21:38
Dla mnie To tam moze Byc ;dd xD
zakochanawariatkaxd Postów: 0
Konto od: 5.12.2008
Miasto: solec kujawski
Permalink Autor: bezpestki, data postu: Friday, March 20, 2009 21:43
bez tych funkcji.....
bezpestki Postów: 0
Konto od: 6.02.2009
Miasto: Radomsko
Permalink Autor: lisek8938, data postu: Friday, March 20, 2009 21:44
Fajne:) troche mi Fotke przypomina...
lisek8938 Postów: 2
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Czechowice-Dziedzice
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 20, 2009 21:51
Mi osobiście się o wiele podoba, i podoba mi się to że jest trochę pozmieniane w Kategori ' Wygląd Photobloga ' .

Choć chciałabym jeszcze żeby było można wybrać kolor tła photobloga samemu, w sensie że nie wybrać tylko z tych kolorów które tam są, ale żeby było można tak jak na przykład ; jak piszemy notkę pod zdjęciem w 'edytorze rozszerzonym' to tam można samemu kolor wybrać . mogło by być takie coś też w 'Wyglądzie Photobloga" :))

A tak to mi się ta zmiana podoba . ; )
Konto od:
Miasto: Ciechocinek
Permalink Autor: 0jaa0, data postu: Friday, March 20, 2009 21:57
MI Sie wydaje że Z NK ale spoko ;)
0jaa0 Postów: 0
Konto od: 13.01.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: secretiveness, data postu: Friday, March 20, 2009 22:03
Cytat samara890
A co do uwag, to mam jeszcze 2...
A'propos tych "naszoklasowych" powiadomień, to... wydaje mi się, że jeśli już idziemy w stronę n-k, to idźmy na całość... Dobrze by było, gdyby uzytkownik mógł wybrać, o czym chce być powiadamiany... Powiadomienia o nowo dodanych zdjęciach znajomych są faktycznie trochę bez sensu, bo nowo dodane zdjęcia znajomych widzimy juz na swoim photoblogu, ponadto w panelu administracyjnym również są te nowo dodAne zdjęcia znajomych. Ale powiadomienia o komentarzach są BARDZO ok! To swietna alternatywa dla moderacji komentarzy. Tyle, ze niestety nikomu sie nie bedzie pewnie chcialo przegladac stu ostatnich powiadomien o nowo dodanych zdjeciach, po to, by wylapac ze dwa nowe komentarze pod jakas stara notka.

Dokładnie podpisuję się pod tym jak najbardziej !!
secretiveness Postów: 2
Konto od: 14.03.2006
Miasto: Niebo
Permalink Autor: akvilla, data postu: Friday, March 20, 2009 22:08
Ciekawe...i dość fajne :]
akvilla Postów: 2
Konto od: 9.03.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: andiiie, data postu: Friday, March 20, 2009 22:13
w sumie ok. ale niech sie z tego nie zrobi fotka i nk, prosze was. te powiadomienia to juz chyba przesada.
andiiie Postów: 10
Konto od: 4.07.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kiszokowa, data postu: Friday, March 20, 2009 22:19
a mi się wcale nie podoba, takie zgapiarstwo.
Czy każda strona musi być teraz podobna do NK czy fotki? ;//
kiszokowa Postów: 0
Konto od: 6.03.2008
Miasto: Świątniki
Permalink Autor: cinki, data postu: Friday, March 20, 2009 22:22
Cytat izuniunia
Niczym nasza-klasa ;p

To was koleżanka zniszczyła...
cinki Postów: 30
Konto od: 2.07.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: dzieciol, data postu: Friday, March 20, 2009 22:26
Dla mnie toto takie średnie jest, ale pewnie po jakimś czasie przyzwyczaiłabym się. ;)
Wkurzają mnie powiadomienia, dlatego dobrze by było, gdyby pojawiła się opcja wyłączenia ich. Nie lubię naszej-klasy  ani fotki, więc nie róbcie z fbl kolejnej odmiany któregoś z tych portali.
Układ strony na +, bo jest czytelny. ;)
W ustawieniach wpisów miniaturki nie wyświetlają się, w ogólnych ustawieniach świetna kaczka, a w profilu rozwaliły mnie miny pani ze zdjęć. ;)
Treść dodana do postu 20-03-2009 o godzinie 22:30
Chciałam jeszcze dodać - skoro już dodajecie i zmieniacie różne rzeczy, to czemu nie dodacie również nowych czcionek w ustawieniach? Ot, takiej Tahomy czy Georgii?
dzieciol Postów: 2
Konto od: 17.06.2007
Miasto: Zabrze