WŁASNE TŁO (prośba)

Permalink Autor: scrolll, data postu: Sunday, March 15, 2009 21:37
Witam

Zwracam się z wielką prośbą o to, żeby można było ustawiać własne tło w Photoblog.Pro...
...te standardowe są trochę denne.

Proszę  rozważyć moją prośbę, a kto chce niech dołącza się do tej prośby.
scrolll Postów: 0
Konto od: 8.02.2008
Miasto: Chełm
Permalink Autor: razahell, data postu: Sunday, March 15, 2009 22:51
Gdzieś istnieje temat, gdzie można zgłaszać propozycje swojego tła. O ile masz jakieś ciekawe możesz zgłosić, a wtedy będziesz sławną osobą i przede wszystkim będziesz mógł sobie je ustawić w profilu. Kto wie, może i ten pomysł przejdzie. Mi się osobiście te podobają, nie ma problemu ze zgrywaniem się tła z rozdzielczością ekranu przynajmniej
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: irracjonalny, data postu: Saturday, March 28, 2009 22:13
Wedlug mnie bardzo dobry pomysl. Pewnie znajda sie osoby , ktore chcialy by miec jedna jedyna , wyjatkowa tapete, ktora sobie sami zrobili badz ktos im zrobil. Mozna by zrobic cos takiego jak obecnie z tlem w profuli , pare standardowych do wyboru i mozliwosc ustawienia wlasnej. Jeszcze fajniej by bylo , gdyby byly podane optymalne wymiary tapet , nie byłoby problemu
Cytat vergil
ze zgrywaniem się tła z rozdzielczością ekranu
.
irracjonalny Postów: 266
Konto od: 2.03.2009
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: razahell, data postu: Sunday, March 29, 2009 09:26
Cytat irracjonalny
nie byłoby problemu

Byłby problem i będzie występował zawsze, gdyż każdy użytkownik posiada ustawioną inną rozdzielczość ekranu, zatem aby było wyświetlane w pełni, parametr width musiałby być ustawiony na 100%, aby nie ucinało i nie powielało grafiki, zaś skutkuje to deformowaniem i ostatecznie odrzuceniem wielu użytkowników od Twojego fotobloga, co się mija z celem.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Permalink Autor: scrolll, data postu: Wednesday, May 6, 2009 01:40
no to można by zrobić opcjonalnie i tylko dla PRO np.
Aby wstawić tło dać jakieś warunki, teraźniejsze programy mają dużo funkcji i ustawiono by jedna rozdzielczość dla tła i po problemie. Każdy by sam sobie robił tło z tym warunkiem, że ma być konkretna rozdzielczość. I zdaje się, że photoblog nazbierałby przy tym więcej funduszy z sms'ów, ponieważ jakby ludzie zobaczyli, że znów są nowe fajne opcje w fbl.PRO to słali by eski :)  Takie moje zdanie, trochę off-topic ale taka prawda
Permalink Autor: hero, data postu: Wednesday, May 6, 2009 02:09
Zabolałyby oczy przeglądając fotoblogi i trafiając na te słitaśne z jakże reprezentacyjnymi różowymi tłami.
chyba musieliby to moderować, hahaha.
hero Postów: 1
Konto od: 3.04.2008
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, May 6, 2009 12:43
maateeusszeek, zupełnie nie zrozumiałem, co masz zamiar mi w tym poście przekazać poza tym, że fbl zyskałby więcej funduszy. Drogi kolego, dla przykładu rozdzielczość ekranu: 2560 x 1600. To mniej więcej taka, jakie zdjęcia robi przeciętny aparat cyfrowy ;] Ustawiając jako tło obraz 1MPx (1024x768) możesz łatwo zobaczyć, że będzie to mniej niż 1/4 ekranu. Co z resztą? Nicość? Oczywiście, można zapętlić... Ale jak ktoś wrzuci sobie jakiegoś pokemona w tło, to 4 nie zniosę...
Permalink Autor: scrolll, data postu: Saturday, July 11, 2009 12:42
może i racja z tymi pokemonami czy z jaskrawymi tłami. Mam inną propozycje :p dodajcie więcej tła do wyboru. To chyba możenie zrobić  :) Pozdro
Permalink Autor: kobietazpazurem, data postu: Wednesday, July 15, 2009 16:56
Cytat scrolll

Witam
Zwracam się z wielką prośbą o to, żeby można było ustawiać własne tło w Photoblog.Pro...
...te standardowe są trochę denne.
Proszę  rozważyć moją prośbę, a kto chce niech dołącza się do tej prośby.

Mogłaby być też własna edycja html, każdy by mógł edytować co chce :)
kobietazpazurem Postów: 0
Konto od: 18.04.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, July 15, 2009 18:30
@up, precz szatanie! ;] Wiesz, co by się wtedy stało? Poszukaj jakichkolwiek blogów w internecie, dawniej serwis mylog.pl, typowo blogowy, zatem tekst + html z dowolna możliwością edycji szablonów, czyli i wyglądu całego bloga. Pomijając wolne serwery, patrząc na ilość użyszkodników, ilość dodawanych blogów, jakość blogów i ilość pokemonów, serwis upadł. Serwery nie wytrzymały naporu fanatyzmu ludzi, ktorzy chcieli zrobić sobie z blogów drugi Meksyk. Dodaj do tego jeszcze odczyt z baz + pobieranie zdjęć. Koszmar, koszmar, koszmar! Dobra sprawa o ile ma się serwery takie jak [RS], a to jest zbyt kosztowne niestety :) Pomijając również stękania ludzi "bo się wolno ładuje", "bo co wy zrobiliście", "ale kaszana z tego serwisu, idę na fotkę". I ostatecznie... Niedorowzinięcie umysłowe niektórych osób bardzo by zdenerwowało tych, dla których ten serwis jest coś wart.