BARTOSZYCE - WSPANIALE MIASTO !!!

Permalink Autor: takeover, data postu: Friday, August 28, 2009 10:24
Cytat furthermore

poczytaj sobie o historii bartoszyc to moze zrozumiesz dlaczego nie ma tu atrakcji...zamek a wlasciwie siedziba wojewody zniszczona przez ruskich na odbudowe warszawy,zamek krzyzacki z 10 wieku-zniszczony na jego miejscu wybudowany zostal wlasnie zamek 'nie zamek' starosty,bramy byly trzy-na krolewiec(kalingrad) lidzbarska no i na ketrzyn a starowka zostala fatalnie zniszczona kiklanascie albo nawet kilkadziesiat lat temu,poniewaz 'kwadrat' wygladal zypelnie inaczej nie bylo ulicy tylko jak na normalnej starowce,nie bylo tej cudownej fontanny 'wytrysk mariana' ale byla o wiele mniejsza skromniejsza ale zrobiona z lepszym wyczuciem stylu,a co rozrywek no niestety nie ma,kilka lat temu byla swietna inicjatywa muzyczna-bez barier ale niestety sie nie przyjela bo bartoszyce to typowe miasteczko na wypoczynek na starosc,ale dla chcacego nic trudnego-naprawde jak sie chce to sie da cos wymyslec;)

Zgadzam się z tą Panią, Bartoszyce to spokojne miasto, do krótkich spacerów. Młodzież nie ma tu zbytnio okazji się wyszaleć, teraz została tylko jedna dyskoteka od "21" lat, w domach kultury jest słaba organizacja, imprezy na placu nie są dla młodzieży - zawsze jakieś ukraińskie śpiewy, kalinki itp. Disco Polo mało już kto słucha mimo to koncert grali chyba już 3 razy, nie mówię że ludzie się przy tym nie bawili, ale mogliby chociaż raz zaprosić kogoś z innej kategorii. Prawdziwego koncertu hip-hop'owego tu już nie było tyle lat, że szok. Ostatnio to chyba na budowlance (obecne Gim2), gdzie grali razem z Punk'owcami.
Pozdrawiam,
takeover

takeover Postów: 98
Konto od: 19.04.2009
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: xmalinowelovex, data postu: Sunday, August 30, 2009 16:00
Bardzoo fajnie miastoo ;))
Pozdrawiam Bartoszyczanin ;))
xmalinowelovex Postów: 8
Konto od: 30.08.2008
Permalink Autor: lasek64, data postu: Wednesday, September 2, 2009 18:59
Miasto jak miasto , można się przyzwyczaić , ale co prawda to prawda perspektyw tu nie widze ; )Ale moim zdaniem miasto jest fajne i zadbane ; )
hmm , mało jeszcze rozwiniete życie nocne, czekam aż labirynt rozwinie skrzydła moze cos w tedy bedzie fajniej , bo jednak obsesja to za mało , a arenda małymi kroczkami upada , a szkoda ja lubie ten lokal ;)
lasek64 Postów: 2
Konto od: 5.09.2008
Miasto: bartoszyce
Permalink Autor: senekawawa, data postu: Sunday, October 4, 2009 19:23
Barty są super.Urodziłem sie tam i zostawiłem swoją piękną młodośc.Teraz zawsze tęsknię i jak tylko mogę bywam tam.Ale rozumiem tych,którzy nie dostrzegają uroku tego miasta...Mało jest ludzi romantycznych,potrafiących dostrzec piękno w kazdym odkryciu...Pozdrawiam.
senekawawa Postów: 1
Konto od: 4.10.2009
Permalink Autor: shriimp, data postu: Sunday, October 25, 2009 16:30
Byłam w Bartoszycach pare razy.Moze z kilkanaście.; )
Bardzo piękne, zadbane miasto.;):D
Treść dodana do postu 22-03-2010 o godzinie 16:35
nanana.;d  fajne jest. xd
shriimp Postów: 1
Konto od: 20.09.2009
Miasto: Frombork
Permalink Autor: skorowa, data postu: Saturday, November 7, 2009 19:36
Dla mnie to Bartoszyce są spoko jako miasto. Tylko mnie irytuje głupota, wścibskośc i zawiśc ludzi. W Bartoszycach wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą, i plotkują jakby nie mieli własnego życia. Jedna sąsiadka wyjdzie w szlafroku przed dom i pół 'działek' o tym wie! To nazywa się NO LIFE! Kumacie? ;> Hahahahaha..
Bartoszyce lubię zaś za tych ludzi, którym nie odbiło do końca. Którzy mają wyje8ane w plotki i robią co uważają. Mało jest takich ludzi, niestety..
Mieszkam za granicą i tu jest o niebo lepiej. Jest tolerancja i co najważniejsze wszyscy zajmują się swoimi sprawami. Nie mówię oczywiście o Polakach, którzy tu mieszkają, bo co do tego to się nie zmieniło.
Treść dodana do postu 30-06-2010 o godzinie 12:07
Dla mnie to Bartoszyce są spoko jako miasto. Tylko mnie irytujegłupota, wścibskośc i zawiśc ludzi. W Bartoszycach wszyscy wszystko owszystkich wiedzą, i plotkują jakby nie mieli własnego życia.
skorowa Postów: 1
Konto od: 22.02.2008
Miasto: NN1 4QL
Permalink Autor: ggwiazdaxd, data postu: Friday, April 23, 2010 21:40
Bartoszyce są małe, może i nudne, może i zadupie, może i zapomniane przez resztę świata- ale Nasze i dzieki temu- Jest Najlepsiejsze!

Dziękuję za uwagę.

"Bartoszyce- wszystkie ręce do góry!!!"
LKS
ggwiazdaxd Postów: 1
Konto od: 18.11.2009
Permalink Autor: xubi, data postu: Thursday, June 17, 2010 13:07
Miasto jak dla mnie jest spoko. W jesien ma byc chyba otwarcie muzeum w bramie wkońcu coś rusza :) Powoli cos tu zrobili porządek z  parkiem Elżbiety z "zabawkami" i jeszcze troche sie tu pozmieniało. Mieszkam na działkach i wsumie jakoś niespotakłem się aż z takim plotkarstwem jak koleżanka wyżej napisała albo moze mam to gdzieś i tego nie zauważyłem :D Tu każdy ma swoj domek i swoje życie można robić co sie chce. Sąsiedzi nie są uciążliwi jak w blokach.  Ale Bartoszyce to nie tylko miasto ale i też okolice piękne okolice. Zwykły stawek na polu w dzień nie robie żadnego wrażenia ale jak bedzie na stwaku o zachodzie słońca to miejsce zmienią się o 180 stopni :P  No a okolice mamy bardzo ładną choc niektórym mało znana np jak szlak bunkrów "trójkąta Lidzbarskiego" (sam natrafiłem na nie przezprzypadek). No i jak narazie zostaje w Bartoszycach bo juz mam przysłość miej więcej zaplanowaną co miasto mi w tym ma pomuc :P Narazie czekam na tą pomoc ale bedzie chyba OK.  
xubi Postów: 4
Konto od: 16.01.2010
Permalink Autor: grafa4, data postu: Thursday, June 17, 2010 14:12
Cytat xubi
Miasto jak dla mnie jest spoko. W jesien ma byc chyba otwarcie muzeum w bramie wkońcu coś rusza :) Powoli cos tu zrobili porządek z  parkiem Elżbiety z "zabawkami" i jeszcze troche sie tu pozmieniało. Mieszkam na działkach i wsumie jakoś niespotakłem się aż z takim plotkarstwem jak koleżanka wyżej napisała albo moze mam to gdzieś i tego nie zauważyłem :D Tu każdy ma swoj domek i swoje życie można robić co sie chce. Sąsiedzi nie są uciążliwi jak w blokach.  Ale Bartoszyce to nie tylko miasto ale i też okolice piękne okolice. Zwykły stawek na polu w dzień nie robie żadnego wrażenia ale jak bedzie na stwaku o zachodzie słońca to miejsce zmienią się o 180 stopni :P  No a okolice mamy bardzo ładną choc niektórym mało znana np jak szlak bunkrów "trójkąta Lidzbarskiego" (sam natrafiłem na nie przezprzypadek). No i jak narazie zostaje w Bartoszycach bo juz mam przysłość miej więcej zaplanowaną co miasto mi w tym ma pomuc :P Narazie czekam na tą pomoc ale bedzie chyba OK.  

Zgadzam się z kolegą.
Mimo, iż mieszkam tu od roku, uważam, że miasto jest bardzo ciekawym i wartościowym. Dużo przestrzeni i urok pozwalają tu mile spędzić czas, trzeba tylko wiedzieć, gdzie, kiedy i jak. Na nudę nie ma co narzekać. Okolice są naprawdę piękne. Dużo ciekawych miejsc do zwiedzania, polecam serdecznie w odwiedziny.
grafa4 Postów: 1
Konto od: 17.06.2010
Permalink Autor: innocenseundone, data postu: Thursday, June 17, 2010 20:48
`Bartoszycki klimat rządzi ;D
innocenseundone Postów: 3
Konto od: 8.11.2009
Miasto: Korsze