BARTOSZYCE - WSPANIALE MIASTO !!!

Permalink Autor: xxjuulciaaxx, data postu: Wednesday, May 28, 2008 11:17
Ja mieszkam we wsi niedaleko Bartoszyc, ale co dzień tam jestem ( szkoła :/). Miasto jest ogółem fajne, ale trochę nudne. Jest park jeden, drugi, są sklepy, ale nie ma żadnego klubu dla młodzieży, Starówki ( chyba, że nasza starówka, to Brama Lidzbarska, lecz przyznacie mi, że to trochę mało???). W szkole cały czas siedzieć nie zamierzam :P. Jest małe, coś się da wymyśleć na zabicie czasu, urok swój ma.... ale zostawać tu nie zamierzam.
xxjuulciaaxx Postów: 8
Konto od: 27.05.2008
Miasto: Żydowo
Permalink Autor: furthermore, data postu: Wednesday, May 28, 2008 20:06
poczytaj sobie o historii bartoszyc to moze zrozumiesz dlaczego nie ma tu atrakcji...zamek a wlasciwie siedziba wojewody zniszczona przez ruskich na odbudowe warszawy,zamek krzyzacki z 10 wieku-zniszczony na jego miejscu wybudowany zostal wlasnie zamek 'nie zamek' starosty,bramy byly trzy-na krolewiec(kalingrad) lidzbarska no i na ketrzyn a starowka zostala fatalnie zniszczona kiklanascie albo nawet kilkadziesiat lat temu,poniewaz 'kwadrat' wygladal zypelnie inaczej nie bylo ulicy tylko jak na normalnej starowce,nie bylo tej cudownej fontanny 'wytrysk mariana' ale byla o wiele mniejsza skromniejsza ale zrobiona z lepszym wyczuciem stylu,a co rozrywek no niestety nie ma,kilka lat temu byla swietna inicjatywa muzyczna-bez barier ale niestety sie nie przyjela bo bartoszyce to typowe miasteczko na wypoczynek na starosc,ale dla chcacego nic trudnego-naprawde jak sie chce to sie da cos wymyslec;)
furthermore Postów: 5
Konto od: 13.01.2007
Miasto:
Permalink Autor: xxjuulciaaxx, data postu: Friday, May 30, 2008 15:23
Wiem, czytałam, ale dziękia za odświerzenie pamięci :D
xxjuulciaaxx Postów: 8
Konto od: 27.05.2008
Miasto: Żydowo
Permalink Autor: kaliaeea, data postu: Thursday, June 5, 2008 17:05
odpoczynek na starość?? to ja już stara jestem:D bo chciałabym przyjechać do Bart ale praca mnie zatrzymuje na wyspie która jest właśnie najczęściej odwiedzana przez staruszków w Danii
Pod paznokciami mam resztki snów... sunra.bloog.pl
fabula-rasa.bloog.pl
kaliaeea Postów: 33
Konto od: 15.02.2008
Miasto: Marstal-Dania
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, June 11, 2008 13:54
barty na wypoczynek wspaniałe
i nawet do imprezowania mogąś być
szkoda tylko że cięzko o dobrą prace
Konto od:
Miasto: bartoszyce
Permalink Autor: sudent1000, data postu: Wednesday, June 18, 2008 12:55
Śliczne poprostu jest :D
sudent1000 Postów: 1
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: vellyn, data postu: Friday, July 4, 2008 19:33
Bartoszyce może i nie są najpiekniejsze ..ale
najważniejsi są ludzie xd i akcje !
vellyn Postów: 1
Konto od: 29.02.2008
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 6, 2008 14:12
noi się zgadzam
hehe gdyby nie ludie to nie byłoby mnie tutaj

tak jak i pewnie wielu innych osób he

dobra forum zdechłoo
i co z tego barty są zaje..>iste!!!!!!!!!!!!
nawet kończac prace o 22 mozna pobalować
kohcam te miasto i tych ludzikuuf

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Sunday, July 6, 2008 14:12 przez moderatora irminka
Konto od:
Permalink Autor: gheh, data postu: Thursday, October 23, 2008 13:29
Miasto jak miasto.
Każdy lubi to co lubi. Wszyscy mamy z Bartoszycami związane wspomnienia. Jedne dobre, drugie złe. Wspomnienia pozostaja na zawsze. Napić się oczywiście: zawsze i wszędzie. Zrobić ` cokolwiek ` - zawsze się coś znalazło.
Ale mentalność ludzi, stereotypy i nadmierny brak tolerancyjności dobija człwieka.

Wróciłbym tylko po co? :)
Jednak Bartoszyce zawsze pozostaną Bartoszycami.
Ot filozofia na temat całego miasta. ;]
gheh Postów: 2
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Thursday, November 6, 2008 13:49
Bartoszyce to może żadne metropolia nie są. Ale swój urok mają! Ładne, czyste miasteczko! Bardzo zadbane, bardzo! Imprezować też jest gdzie xddd Nie zapomnijmy o tym, że to właśnie bartoszyce są jednym z miast, w którym mieszka dużo tancerzy ognia.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Monday, November 10, 2008 16:00
hehe:D
Miasto Moje!! xDD
Najlepsze na swiecie co wy chcecie:D ;) ;*
Konto od:
Miasto: Sepopol
Permalink Autor: minerwaa, data postu: Friday, November 28, 2008 19:36
bez przesady z tym "Wspanialym". No to miasto jak miasto! Mieszkam w okolicach bart, i chodze do nich prawie codziennie... no jest gdzie sie "zaszyć" .... no.....

Cytat kaliaeea

martyska ile masz lat?? ile czasu spedzilas popza bartoszycami-chyba niewiele skoro nie doceniasz tego miasta. Mnie rzuciło do Danii i szczerze mówiąc najbardziej mi brakuje ludzi, którzy zostali w Bartach ale wiem że fałszywe jest powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:D WSPOMNIENIA-to własnie czyni to miejsce takie wspaniałe:pierwsza miłość, przyjaźń, impreza- Barty sa spokojne, zielone, coraz piękniejsze i dlatego podpisuje się obiema łapkami pod postami tych, którzy doceniają to miato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no, nie spedzilam duzo poza bartoszycami, ale ja bym nie tesknila za miastem....

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego uzytkownika.

Post edytowany Friday, November 28, 2008 19:36 przez moderatora irminka
minerwaa Postów: 28
Konto od: 7.02.2008
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 30, 2008 12:34
ojaaaaaaaaaa
hehe
otworzyli nowy cpn orlena i co????
do szerszenia nie trzeba śmigać!!!
a pozatym maja tam naprawdę smaczne hot dogi!!!
polecam z sosem czosnkowym --- miodzio!!
Konto od:
Permalink Autor: worldindot, data postu: Wednesday, February 11, 2009 16:00
Cudowne miejsca, świetna atmosfera, a przede wszystkim: wspaniali ludzie. Nic więcej pisać nie należy, nie ma co się nad tym rozwodzić, ponieważ ten kto uważnie i trzeźwo patrzy - dostrzega. Dostrzega tą wspaniałą niepowtarzalność, klimat i ludzi z duszą.
To jest miejsce gdzie chce się wracać.
Mimo, iż nigdy nie mieszkałam w Bartach, to są one dla mnie niczym drugi dom. To dzięki ludziom - to wy tak przyciągacie innych. Jesteście ambitni i macie w sobie wielkie pokłady pozytywnej energii(często zastanawiam się nad tym co jest tego powodem, skąd czerpiecie tyle sił? Co was tak ukształtowało?).
Pozdrawiam =)
worldindot Postów: 9
Konto od: 26.04.2007
Miasto: 54°07'21"N 20°35'16"E
Permalink Autor: twilight1992, data postu: Saturday, April 25, 2009 08:38
Te miasto jest piekne
I uwielbiam je!
twilight1992 Postów: 1
Konto od: 14.12.2008
Permalink Autor: teruyo, data postu: Thursday, May 14, 2009 21:47
Cytat gaaajaaa7

co ty wogule mowisz ? bylas w bartoszycach ze tak mowisz  ?  porownaj se kiersnowo czy jak to tam !?
dla mnie to ta twoJa wioska no bo inaczej teGo nie nazwe jest "BE" a nie bartoszyce .. wiec odbij

hahaha ^^ Gajkowski jak się zbulwersował. ; DD no ale.. masz racje ! ; D
teruyo Postów: 1
Konto od: 3.10.2008