BARTOSZYCE - WSPANIALE MIASTO !!!

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, February 12, 2008 14:46
sami sie nie znacie
wrucilem do barto po polrocznej przerwie i wiecie co?
teraz wiem daczehgo kochgam t6o miasto
to jest moje i tylko  moje zdanie
ale jesli sie komus nie podoba
to jego problem
Konto od:
Miasto: bartoszyce
Permalink Autor: minerwaa, data postu: Tuesday, February 12, 2008 14:47
Jeju dałbyś głowę ze uciąć za te zadupie!!!!!
minerwaa Postów: 28
Konto od: 7.02.2008
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, February 12, 2008 16:49
a ja zgadzam sie z kermitkiem ;p ;ppp
i dalej stoje przy swoim xdd
Konto od:
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: minerwaa, data postu: Wednesday, February 13, 2008 10:47
Ale sie zachwycacie tym miastem. Jej. No dobra podoba sie wam to miasto. Ale żeby go tak bronić?
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, February 13, 2008 17:13
bronimy go bo jest nasze ; pp.. nie podoba sie? to juz wasz problem !!!
pozdro :**
Konto od:
Permalink Autor: miyyu, data postu: Thursday, February 14, 2008 00:45
A ino jo Bartoszyce to Bartoszyce. Mimo, że jeszcze tutaj jestem to i tak powoli zaczynam za nim tęsknić...
Każde rodzinne miasto, jest najwspanialszym miejscem na ziemi. Wszędzie dobrze ale w Bartoszyckim domu najlepiej.
Kocham to miasteczko.
miyyu Postów: 1
Konto od: 12.02.2006
Miasto: nibylandia
Permalink Autor: , data postu: Thursday, February 14, 2008 09:06
do martyska
skoro barty sie nie podobaja to po  co tu siedzisz?
wyprowadz sie he he
no chyba ze innego miasta lepszego nie znajdziesz
Konto od:
Permalink Autor: minerwaa, data postu: Thursday, February 14, 2008 17:55
Niestety kermitek nie jestem w stanie sie wyprowadzić. Ale nie mówie że mi sie nie podoba ale ekscytujecie się nim jakby nie wiadomo co nim było!
Permalink Autor: , data postu: Thursday, February 14, 2008 21:28
no i proste... nie podoba sie to trudno...
do nas mówisz, że  "tak sie nim ekscytujemy, jakby niewiadomo co nim było"...
weź... ty nie mieszkasz tu i nic  o nim nie wiesz, więc weź tak sie nie wymądrzaj, bo to zaczyna wkurzac...

proste...

Usunięto zbędne treści - zabronione jest obrażanie innych użytkowników.

Post edytowany Thursday, February 14, 2008 21:28 przez moderatora irminka
Konto od:
Permalink Autor: minerwaa, data postu: Thursday, February 14, 2008 21:44
To jest w końcu forum, daje się tu swoje zdanie na temat. sorry ze was to tak urazilo, ale barty jak barty, miasto jak miasto. Ja się tylko pytam CO TAM TAKIEGO JEST? Tak kochacie te miasto, za co? CO TAM TAKIEGO JEST????????
Permalink Autor: , data postu: Thursday, February 14, 2008 22:49
sorka martyska nie podobaja sie barty to
po pierwsze mozesz sie wyprowadzic o ile tutaj mieszkasz
a po drugie
nie musziswz sie powtarzac skoro raz juz wypowiedzialas swoje zdanie hehehe
buahhaha i co teraz zrobisz?
Konto od:
Permalink Autor: furthermore, data postu: Thursday, February 14, 2008 22:51
Cytat martyska111
To jest w końcu forum, daje się tu swoje zdanie na temat. sorry ze was to tak urazilo, ale barty jak barty, miasto jak miasto. Ja się tylko pytam CO TAM TAKIEGO JEST? Tak kochacie te miasto, za co? CO TAM TAKIEGO JEST????????

co tu jest? tu sa ludzie,tu sa wspomnienia z najwspanialszych lat zycia...to tu sie przezywalo pierwsze miloscie przyjaznie,pierwsze wino,piwo,wodka:) tego nie da sie zapomniec i uwierz,że za pare lat jak bedziesz na sruciach jak ja zatesknisz i bedziesz milo wspominala swoje rodzinne miasto,ja kocham je za osoby,ktore tu poznalam>>naprawde mieszkaja tu specyficzni ludzie,ktorzy są swoistą mieszanką kulturową,nigdzie takich nie ma i ktorzy maja niesamowite poczucie humoru i dystans do zycia mimo biedy jaka panuje w naszym regionie,kocham to miasto za zakątki ktore nie dotkniete ludzką reką a w innych rejonach Polski takowych brakuje,kocham to miasto za solidarnosc przy jakich kolwiek akcjach(chce tu wspomniec ze w nasz powiat co roku w akcji 'podziel sie zywnoscią' osiaga jeden z najlepszych wynikow w wojewodztwie),kocham to miasto za to ze sie rozwija i pięknieje z roku na rok,jesli masz malo lat nie pamietasz jakie te miasto bylo kilka lat temu-szare,teraz odzywa,na miejscu 'serca' a dawnego parku elizabeth byly jedne wielkie chaszcze,więc czasami warto docenic swoje rodzinne miasto,miasteczko czy więc, bo w końcu w domu najlepiej and home sweet home:)
Treść dodana do postu 14-02-2008 o godzinie 23:00
co tu jest? tu sa ludzie,tu sa wspomnienia z najwspanialszych latzycia...to tu sie przezywalo pierwsze miloscie przyjaznie,pierwszewino,piwo,wodka:) tego nie da sie zapomniec i uwierz,że za pare lat jakbedziesz na studiach jak ja zatesknisz i bedziesz milo wspominala swojerodzinne miasto,ja kocham je za osoby,ktore tu poznalam>>naprawdemieszkaja tu specyficzni ludzie,ktorzy są swoistą mieszankąkulturową,nigdzie takich nie ma i ktorzy maja niesamowite poczuciehumoru i dystans do zycia mimo biedy jaka panuje w naszymregionie,kocham to miasto za zakątki ktore nie są dotkniete ludzką reką aw innych rejonach Polski takowych brakuje,kocham to miasto zasolidarnosc przy jakich kolwiek akcjach(chce tu wspomniec ze w naszpowiat co roku w akcji 'podziel sie zywnoscią' osiaga jeden znajlepszych wynikow w wojewodztwie),kocham to miasto za to ze sierozwija i pięknieje z roku na rok,jesli masz malo lat nie pamietaszjakie te miasto bylo kilka lat temu-szare,teraz odzywa,na miejscu'serca' a dawnego parku elizabeth byly jedne wielkie chaszcze,więcczasami warto docenic swoje rodzinne miasto,miasteczko czy więc, bo wkońcu w domu najlepiej and home sweet home:)
furthermore Postów: 5
Konto od: 13.01.2007
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Friday, February 15, 2008 16:42
normalnie ten poscik na foorum przzypomial mi po co je zalozylem
dla ludzi ktorzy te maisto kochaja
jedni sa stad i chca uciec
tego miasta nienawidza i w ogole
a niektorzy te miasto kochaja tak jak ja chociaz stad uciekli
za granice
i nie wazne czy tu zylesz
czy mieszkasz
wazne czy kochasz to miasto
Konto od:
Permalink Autor: minerwaa, data postu: Friday, February 15, 2008 16:58
Miasto jak MIASTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Permalink Autor: veselichasy, data postu: Friday, February 15, 2008 20:45
Nienawidzę tego miasta bo jest mało przyjazne :/
veselichasy Postów: 1
Konto od: 20.06.2007
Permalink Autor: furthermore, data postu: Friday, February 15, 2008 21:05
malo przyjazne?to jak dla kogo ja wspominam je bardzo dobrze;) a jak przyjezdzali do mnie znajomi ze studiow to starzy znajomi zawsze odnosili sie do nich z szacunkiem i jakos wlasnie przyjaznie;)
furthermore Postów: 5
Konto od: 13.01.2007
Miasto: