Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Prawiczek czy doświadczony? - Forum Photoblog.pl

Prawiczek czy doświadczony?

Permalink Autor: , data postu: Friday, February 20, 2009 17:22
Czy wolicie zeby wasz facet byl prwaiczkiem czy byl juz doswiadczony w tych sprwawach? Mowa o powaznym zwiazku z facetem, a nie przelotne chodzenie przez 2 tygodzie;-)

Post edytowany Friday, February 20, 2009 17:22 przez moderatora irminka
Konto od:
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: justys6, data postu: Friday, February 20, 2009 20:17
ja bym wolała aby moj chłopak był prawiczkiem...xD
pozdro
justys6 Postów: 13
Konto od: 5.07.2007
Miasto: Staw
Permalink Autor: maargoootka, data postu: Wednesday, February 25, 2009 20:24
Oczywiście, ze prawiczek, ale z drugiej strony jeśli mówisz że masz na myśli wyłącznie poważny i długi związek, to rozumiem, ze taką osobę się przede wszystkim kocha, a wtedy... wtedy już na inne sprawy przymyka się oko ;)
maargoootka Postów: 0
Konto od: 10.11.2008
Miasto: Gałkówek
Permalink Autor: martoos2, data postu: Friday, March 6, 2009 21:15
oczywiscie, ze to pierwsze.
martoos2 Postów: 8
Konto od: 20.05.2006
Miasto: inowrocław
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, March 11, 2009 13:43
To pierwsze, ale z drugiej strony... Każdy z nas jest coraz starszy, ma coś za sobą. Każdy ma kogoś przed nami, więc trudno wymagać od kogoś, żeby całe życie na nas czekał, skoro nie wie, że nas pozna.
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: martoos2, data postu: Thursday, March 12, 2009 22:11
Cytat deadheart

To pierwsze, ale z drugiej strony... Każdy z nas jest coraz starszy, ma coś za sobą. Każdy ma kogoś przed nami, więc trudno wymagać od kogoś, żeby całe życie na nas czekał, skoro nie wie, że nas pozna.

tak, masz w tym momencie rację. aczkolwiek mysle, ze panna taka jak ja woli,zeby chlopak wszystko TO przeżył z nią po raz pierwszy. szczerze to nie miałam sytuacji,w ktorej moj chlopak oddal się przede mną jakiejś innej I NIE CHCĘ W TAKIEJ BYC.:/
martoos2 Postów: 8
Konto od: 20.05.2006
Miasto: inowrocław
Permalink Autor: , data postu: Monday, March 16, 2009 21:29
jak dla mnie to nie ma znaczenia. pozdrawiam. :))
Konto od:
Miasto: Karwia
Permalink Autor: kettrin, data postu: Sunday, March 22, 2009 00:30
dla mnie też raczej nie miało by to znaczenia
i jednak wolałabym kogoś doświadczonego :p
Treść dodana do postu 19-01-2010 o godzinie 19:21
nie
kettrin Postów: 2
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Głogów
Permalink Autor: twowordsunconscious, data postu: Sunday, March 22, 2009 22:27
prawiczek,bo nie chciałabym jakby jakiejś przede mną się oddał ;] yy... ale  drugiej strony on mógłby chcieć tego samego ;p
twowordsunconscious Postów: 0
Konto od: 30.12.2008
Miasto: Tam gdzie jutra nie ma..
Permalink Autor: rexxxona, data postu: Wednesday, April 1, 2009 15:16
Najważniejsze żeby kochał, miał szczere intencje, nie ranił.
No i wiadomo, żeby nie skakał z kwiatka na kwiatek (w sensie jakiegokolwiek 'kręcenia'), że tak to nazwę.
rexxxona Postów: 1
Konto od: 23.08.2007
Miasto: Świnoujście
Permalink Autor: xivi, data postu: Thursday, April 2, 2009 15:36
Cytat silent18
Mowa o powaznym zwiazku z facetem, a nie przelotne chodzenie przez 2 tygodzie

W takim wypadku to nie ma żadnego znaczenia, jeśli się naprawdę kocha. A kochać - szanować, akceptować drugą osobę taką, jaka jest i kim jest.
"Darling, I forgive you after all
anything is better than to be alone"
xivi Postów: 26
Konto od: 1.04.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: brodacz, data postu: Sunday, May 10, 2009 17:30
Jasne że doświadczony !!!! Prawiczek ? Prych ! A jak nie będzie wiedział co robić ? Źle założy prezerwatywę itp ? to co ? Nieplanowana ciąża ? Doświadczony zna lepiej kobietę, wie zazwyczaj i wykorzystuje dobrze strefy erogenne. Nie mówię tu o tych którzy chcą tylko wykorzystać pleć piękną ( ;) ) do swoich celów ale o facetach którzy naprawdę chcą dać kobiecie to co najlepsze.
brodacz Postów: 1
Konto od: 10.05.2009
Miasto: Płocicz
Permalink Autor: dredzinka, data postu: Sunday, May 24, 2009 19:38
zdecydowanie nie chciałabym żeby ktoś się na mnie uczył. co ja obiekt doświadczalny jestem?

dredzinka Postów: 204
Konto od: 29.12.2005
Miasto: wrocław
Permalink Autor: tolgerias, data postu: Monday, May 25, 2009 09:35
Cytat dredzinka
zdecydowanie nie chciałabym żeby ktoś się na mnie uczył. co ja obiekt doświadczalny jestem?

możesz na to spojrzeć z drugiej strony. Może to swoisty zaszczyt rozprawiczyć :D.
Pozdro
tolgerias Postów: 368
Konto od: 26.04.2007
Miasto: Kozie Doły
Permalink Autor: speak2me, data postu: Monday, May 25, 2009 18:48
To samo pytanie można zadać inaczej - czy traktujecie seks jak zabawę, zaspokojenie fizycznych ciągot czy jak coś więcej.

Garstka ludzi traktuje seks jak sposób na okazanie miłości, chce w ten sposób pokazać jak bardzo kocha drugą osobę i nie pójdzie do łóżka z byle kim. To staromodne podejście, ale jakże piękne.
speak2me Postów: 36
Konto od: 19.02.2008
Miasto: Xxx
Permalink Autor: dredzinka, data postu: Monday, May 25, 2009 23:06
tolgi, nie mam takich ciągot :)
swoje ambicje realizuje w inny sposób.

dredzinka Postów: 204
Konto od: 29.12.2005
Miasto: wrocław