Stajnie w kuj-pom

Permalink Autor: sunnytouch, data postu: Monday, August 30, 2010 20:02
Czy są jakieś małe, kameralne stajnie koło Inowrocławia. Jeżeli ktoś wiem to proszę o kontakt na pm.

Ja mogę polecić Klub Jeździecki "Morgan" w Balczewie. Niedaleko Inowrocławia. Może jakieś 7km.
sunnytouch Postów: 2
Konto od: 6.07.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: sunnytouch, data postu: Monday, August 30, 2010 20:10
Cytat pati666
Ja jezdzilam w Gródku (nie daleko Świecia) przez jakies 6 lat. No ale, gdy coraz wiecej chetnych to mniejsza uwaga jest skupiona na Tobie. Zaczelo sie zle dziac, jak dla mnie. Wiec zrezygnowalam. Potem jazda u pana prywatnie, choc troche za daleko jest. Moze znacie jakies stajnie blisko świecia? tak do 15km :) Bo aktualnie nigdzie nie jezdze. Bylabym bardzo wdzieczna. Pozdrawiam:)

Mogę polecić Branica u P. Marcina. Byłam tam na 2 obozach i sobię bardzo chwalę to link do jego strony internetowej www.rukmak.pl
sunnytouch Postów: 2
Konto od: 6.07.2010
Permalink Autor: desantuus, data postu: Tuesday, August 31, 2010 12:15
Pozbawione cenzury forum Erynii Arabians zachęca do współpracy.
desantuus Postów: 3
Konto od: 29.08.2010
Permalink Autor: pastoreq1992, data postu: Thursday, September 2, 2010 16:58
dla mnie najlepsza stajnia jest w GRABOWCU, jak się jedzie na osiek wiem bo tam jeździłem hehe
pastoreq1992 Postów: 1
Konto od: 4.09.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: darusiowo, data postu: Saturday, September 4, 2010 11:27
pod toruniem, Krobia, za Lubiczem. Świetna stajnia, polecam, wspaniałe konie ;)

str. internetowa :

www.aroturystykakonie.witryna.info

zapraszam ;D
Treść dodana do postu 04-09-2010 o godzinie 11:31
pod toruniem, Krobia, za Lubiczem. Super Stajnia ;)
Świetne konie, Aktualnie tam jeżdżę ;* Extra atmosfera :))

www.agroturystykakonie.witryna.info

polecam ;)
darusiowo Postów: 2
Konto od: 21.09.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: gabi9444, data postu: Saturday, September 4, 2010 19:52
Paradizo ;) !
gabi9444 Postów: 1
Konto od: 14.07.2008
Miasto: Gostycyn
Permalink Autor: dominisssiaa, data postu: Sunday, September 5, 2010 10:07
Serdecznie zapraszam do stajnia Arka tu jest strona http://www.stajnia-arka.pl/  oraz do stajnia gwiazda http://www.gwiazda.hola.pl/
dominisssiaa Postów: 1
Konto od: 3.05.2010
Miasto: Koronowo
Permalink Autor: senssy, data postu: Sunday, September 5, 2010 13:13
Ja praktycznie od dzieciństwa (od 9 lat) jeżdżę w stajni "Pod Klonem" na Makowiskach (koło Solca Kuj.). Serdecznie polecam. :)
senssy Postów: 8
Konto od: 13.11.2008
Permalink Autor: gosiaczkowo27, data postu: Sunday, September 5, 2010 20:12
KJ Deresz wspominam bardzo dobrze :) Jeździłam na Dafne ;) Polecam.

PS.Szukam stajni w okolicy Gniezna lub Żnina. Zna ktoś jakąś dobrą? :)
gosiaczkowo27 Postów: 4
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Janowiec Wielkopolski
Permalink Autor: myasshole, data postu: Saturday, September 11, 2010 19:34
O jejku moge tu sie rozpisać :DD
Stajnie które znam:
Myślęcinek,Deresz, Stajnia Gwiazda, Qń, Skręt, Stajnia BB, kuj-pom stowarzyszenie, stajnia Baskil, agroturystyka płęsno, stangret Inowrocław, stajnia Z.Szrejdera i wiele innych ... może powiem o tych o ktorych wiem najwiecej :))
Myślęcinek- dla mnie masakra ! nieczego sie tam nie nauczyłam.. tylko zniechęcili mnie do koni.
KJ Deresz- klub dzięki któremu powróciłam do jeździectwa, polecam na początek. Super atmosfera super koniem, zajebiś*i ludzie. JEdyną wadą jest to że na jazdach jest po 20 koni na jednej ujeżdżalni...zaletą jest też to że posiadają hale.
Skręt- NATURALny ośrodek ! Tam dopiero zrozumiałam co tak naprawde znaczy więź z konie, podstawy naturalu super tereny, ludzie cudowni atmosfera cudna, konie magiczne.
Stajnia BB- teraz to tak naprawde juz prywatna stajnia, jeżdża tam tylko stali bywalcy ...więc nie mam po c sie rozpisywać o niej.
kuj-pom stowarzyszenie - hmm.. stajnia można powiedzieć że fajna... ale mało koni bo 3. i dotego mają tak naprawde stałych jeźdców, pozatym staja tam w większości konie prywatne.
agroturystyka płęsno- hm.. dla mnie to jest stajnia marzeń, tam znalazłam kojenie od tego całego chałasu i zabiegania, tereny cudowne... konie również..
Stangret Inowrocław- kameralna stajnia w inowrocławiu ... cóż więcej moge powiedzieć, dla mnie konie ś aspoko.. niektórzy narzekają na warunki, ja osobiście do stajni nic nie mam.
Stajnia Baskil- to stajni w ktorej aktualnie dzierżawie konia, jest hala wielkie pastwiska konie zadbane. Jak dla mnie to wszystko czego mi do szczęścia potrzeba.
myasshole Postów: 1
Konto od: 9.09.2009
Permalink Autor: gosiaczkowo27, data postu: Monday, September 13, 2010 21:30
Cytat myasshole
Stajnia Baskil- to stajni w ktorej aktualnie dzierżawie konia, jest hala wielkie pastwiska konie zadbane. Jak dla mnie to wszystko czego mi do szczęścia potrzeba.

Możesz powiedzieć coś więcej o tej stajni? ;) A może masz jej stronkę, albo coś? :D
Permalink Autor: kalaarepa, data postu: Thursday, September 16, 2010 18:00
a co byś chciała wiedzieć? stajnia narazie nie posiada swojej strony. Jest to głownie stajnia pensjonatowa ale jazdy rekreacyjne też są prowadzone. Są tam 3 padoki, hala- także jest możliwość jazdy w zimie, konie spokojne, na miejscu instruktor,ładne tereny.
Treść dodana do postu 16-09-2010 o godzinie 18:01
a co byś chciała wiedzieć? stajnia narazie nie posiada swojej strony. Jest to głownie stajnia pensjonatowa ale jazdy rekreacyjne też są prowadzone. Są tam 3 padoki, hala- także jest możliwość jazdy w zimie, konie spokojne, na miejscu instruktor,ładne tereny.
P.S SPRZEDAM OGłOWIE ARTEMIS:) :P
kalaarepa Postów: 2
Konto od: 17.01.2007
Permalink Autor: gosiaczkowo27, data postu: Sunday, September 19, 2010 18:52
Chciałabym się dowiedzieć gdzie ona się znajduje ;)
Permalink Autor: ojkcavallino, data postu: Monday, September 20, 2010 21:40
http://www.photoblog.pl/#loozaczka/75406793/poprawiony.html

zapraszamy do nowootwartej stajni w Brzozie.
ojkcavallino Postów: 3
Konto od: 9.04.2007
Permalink Autor: kalaarepa, data postu: Monday, September 20, 2010 22:48
Stajnia Baskil znajduje się koło Bydgoszczy za Białymi Błotami w stronę Solca Kujawskiego a dalej w kierunku na Poznań
Treść dodana do postu 21-09-2010 o godzinie 09:02
miejscowość Ciele
kalaarepa Postów: 2
Konto od: 17.01.2007
Permalink Autor: , data postu: Friday, October 8, 2010 20:20
DO WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY JEŻDZĄ / JEŹDZILI LUB ZNAJĄ KOGOŚ KTO JEŹDZI W MYŚLĘCINKU-

http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1638&NrSection=80&NrArticle=184640&IdTag=831

bardzo ważny artykuł!!!!!!!!!!!
Konto od:
Miasto: