Stajnie w kuj-pom

Permalink Autor: dymus, data postu: Wednesday, February 10, 2010 19:13
Do terapeutka : Pensjonat w goscieradzu kosztuje 650 złotych za boks w stajni murowanej, 500 złotych za boks na zewnątrz.
:)
dymus Postów: 27
Konto od: 6.10.2006
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: terapeutka, data postu: Thursday, February 11, 2010 22:33
Do dymusa - dzięki Jadzia
terapeutka Postów: 15
Konto od: 5.11.2008
Permalink Autor: dymus, data postu: Friday, February 12, 2010 17:03
Do terapeutka: Nie ma za co Madziu :D
dymus Postów: 27
Konto od: 6.10.2006
Permalink Autor: capacity, data postu: Saturday, February 13, 2010 18:44
Ja jeżdżę w stajni " Parta "
To jest w Małych Rudach jakieś 40 min. od Bydgoszczy. ;D
Pozdrawiam. ^^
Treść dodana do postu 11-02-2011 o godzinie 22:21
Ja polecam stajnie Partę w Małych Rudach oraz Baskil w Cielu. ; ]
A odradzałabym stajnie w Myślęcinku oraz Erynię Arabians.
Myślęcinek nie, ponieważ jest tam zbyt tłoczno i nikt nie interesuje się bezpieczeństwem jeźdźców.
Natomiast Erynię także nie zaliczam do pozytywnych stajni z przyczyn prostych & oczywistych. - Totalna rudera.
Chyba, że ktoś lubi jeździć w brudzie etc.

Pozdrawiam :-D.
capacity Postów: 3
Konto od: 11.02.2010
Permalink Autor: gracjanawellbee, data postu: Saturday, February 13, 2010 19:00
Cytat arff
"Stajenka" Wierzchucice.
Oprócz Hotelu dla Koni od dwóch lat można tam sobie rekreacyjnie pojeździć, jak i też uczyć się jazdy od zera pod okiem bardzo miłych instruktorek :)

No Arvena zgadzam się z Toba
gracjanawellbee Postów: 1
Konto od: 30.10.2008
Permalink Autor: lennox22, data postu: Friday, February 19, 2010 15:03
Kochani szukam stajni prywatnej koło Bydgoszczy posiada ją Jakaś Pani prawdopodobnie 4 km od Bydgoszczy z 5 -ioma konmi prywatnymi oraz z jakims bydłem na pastwiskach. Jeśli ktokolwiek wie coś na temat tej stajni to prosze o kontakt na maila [email protected] ta pani w ubiegłym roku zamiesciła ogłoszenie na stadniny.pl ze szuka pracownika, ja straciłem numer tel. do niej nie pamietam miejscowośći :-(, bardzo mi na tym zależy, druga sprawa- szukam bardzo taniej stajni dla mojego ogiera ale w miare dobrej chodzi o warunki ja jestem z legnicy ogierek jest w gospodarstwie u rodziców ae mam zamiar wyprowadzic sie do Bydgoszczy. Proszę o pomoc, bede wdzięczny. Pozdrawiam koniarzy ujeżdżeniowców
lennox22 Postów: 1
Konto od: 19.02.2010
Miasto: legnica
Permalink Autor: zalciaa, data postu: Friday, February 19, 2010 17:07
Cytat oliwka293

Cytat zalcia97
instruktorzy tacy . I KONIE ...

jacy znowu instruktorzy? Pan Józef jest w porządku, to nie jest stajnia typowo rekreacyjna. Człowiek ma swoje lata, wiec sie nie dziw.

a KONIE są sportowe :)

Nie chodzi mi raczej o tego pana . Myślalam raczej o instruktorkach . Jak zaczynalam, tam jeździc to mi powiedziała że przeciętny początkujący jeździec zaczyna się UCZYĆ skakać po 7 latach . No to sory . To że mialam wqle źle czapsy założone to nie zauważyła  . A Ten pan . Józef ... to tak za bardzo go nic nie obchodzi . Chyba 4 razy sie z nim musiałam umawiac , bo facet nie ogarniał, Troszkę sobie żartował z ludzi. Jedna dziewczyna sie popłakała xD  A tak ogólnie to nic nie mam do niego .  :d
. Jeżeli chodzi o konie to nie chodziło mi o ich zachowanie lecz czystość. W ogóle o nie nie dbają .
Mnie jak byłam na 1 jeździe zostawił z koniem sama . I tak wszystkich zostawia . Połowa ich nie czyści ;O Boksy też nie są jakoś specialnie czyste .
I TO mam do tej stajni . Po prostu się zrazilam ... Może sa jakies zmiany ale tam już dawno nie byłam .
Pozdro ;)
zalciaa Postów: 7
Konto od: 8.09.2008
Permalink Autor: zalciaa, data postu: Friday, February 19, 2010 17:08
Cytat xkolorowa96x
40 min. od Bydgoszczy

Co. ? haha ja tam dojeżdżam w 15-20 min.
Permalink Autor: oliwka293, data postu: Friday, February 19, 2010 17:15
Cytat zalcia97

Cytat oliwka293

Cytat zalcia97

jacy znowu instruktorzy? Pan Józef jest w porządku, to nie jest stajnia typowo rekreacyjna. Człowiek ma swoje lata, wiec sie nie dziw.

Nie chodzi mi raczej o tego pana . Myślalam raczej o instruktorkach . Jak zaczynalam, tam jeździc to mi powiedziała że przeciętny początkujący jeździec zaczyna się UCZYĆ skakać po 7 latach . No to sory . To że mialam wqle źle czapsy założone to nie zauważyła  . A Ten pan . Józef ... to tak za bardzo go nic nie obchodzi . Chyba 4 razy sie z nim musiałam umawiac , bo facet nie ogarniał, Troszkę sobie żartował z ludzi. Jedna dziewczyna sie popłakała xD  A tak ogólnie to nic nie mam do niego .  :d

. Jeżeli chodzi o konie to nie chodziło mi o ich zachowanie lecz czystość. W ogóle o nie nie dbają .

Mnie jak byłam na 1 jeździe zostawił z koniem sama . I tak wszystkich zostawia . Połowa ich nie czyści ;O Boksy też nie są jakoś specialnie czyste .

I TO mam do tej stajni . Po prostu się zrazilam ... Może sa jakies zmiany ale tam już dawno nie byłam .

Pozdro ;)

no konie kazdy sam sobie musi wyczyscic, chyba wszedzie tak jest ;d
nie wiem jak było wcześniej, po prostu luxusu nie ma ;d
pzdr^^
oliwka293 Postów: 8
Konto od: 27.08.2008
Permalink Autor: zalciaa, data postu: Friday, February 19, 2010 19:37
Cytat oliwka293

Cytat zalcia97

Cytat oliwka293

Cytat zalcia97

Pozdro ;)

no konie kazdy sam sobie musi wyczyscic, chyba wszedzie tak jest ;d

nie wiem jak było wcześniej, po prostu luxusu nie ma ;d

pzdr^^

No wiadomo że trzeba samemu . No ale sory . Chodziło mi o początkujących . Ja jak dopiero zaczynałam jeździć to mnie tam zostawiali .
I innych POCZĄTKUJĄCYCH tez zostawiali .
Permalink Autor: truskawkowamamba13, data postu: Sunday, February 21, 2010 18:11
Ja ci polecam Stary Jasiniec
truskawkowamamba13 Postów: 1
Konto od: 24.08.2009
Miasto: Pruszcz
Permalink Autor: terapeutka, data postu: Monday, February 22, 2010 23:08
Ja się zadomowiłam w Tryszczynie stajnia nowiusieńka. Instruktorzy młodzi, ale wiedzą co robią i zwracają uwagę na błędy, a jazdy mam prawie indywidualne, czasem jest ktoś jeszcze, ale w dwie osoby to i tak leprza jazda niż w pietnaście. Poprostu SUPER
terapeutka Postów: 15
Konto od: 5.11.2008
Permalink Autor: kluni78, data postu: Tuesday, February 23, 2010 21:54
UWAGA: NOWOŚĆ - KLUB W CZARNYM BŁOCIE

Stajnia w Cz.B zaprasza do zapoznania się z nową propozycją,
szczegóły na pbl www.kluni78.photoblog.pl
kluni78 Postów: 7
Konto od: 18.12.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: czarownica66684, data postu: Thursday, February 25, 2010 07:41
Zapraszam   do  Pigży koło   Torunia .
czarownica66684 Postów: 2
Konto od: 7.12.2009
Miasto: TORUŃ
Permalink Autor: mival, data postu: Sunday, February 28, 2010 23:06
Cytat lennox22

Kochani szukam stajni prywatnej koło Bydgoszczy posiada ją Jakaś Pani prawdopodobnie 4 km od Bydgoszczy z 5 -ioma konmi prywatnymi oraz z jakims bydłem na pastwiskach. Jeśli ktokolwiek wie coś na temat tej stajni to prosze o kontakt na maila [email protected] ta pani w ubiegłym roku zamiesciła ogłoszenie na stadniny.pl ze szuka pracownika, ja straciłem numer tel. do niej nie pamietam miejscowośći :-(, bardzo mi na tym zależy, druga sprawa- szukam bardzo taniej stajni dla mojego ogiera ale w miare dobrej chodzi o warunki ja jestem z legnicy ogierek jest w gospodarstwie u rodziców ae mam zamiar wyprowadzic sie do Bydgoszczy. Proszę o pomoc, bede wdzięczny. Pozdrawiam koniarzy ujeżdżeniowców

Zapewne chodzi Tobie o Podlaski. W tym przypadku nie "jakimś bydłem" tylko hodowlą krów rasy Limousine! Wpisz w google Limousine i ustaw szukarkę na polski - pierwsza strona to powinno być to. Pracownik na 99,995% jest nieaktualny, ogiera w okolicy BDG mógłbyś zapewne postawić w Gliszczu. Co do innych stajni nie wiem. Podlaski niestety są nieogierowe :(

Pozdrawiam !
mival Postów: 2
Konto od: 3.01.2008
Permalink Autor: luchaaa, data postu: Thursday, March 4, 2010 19:10
Cytat bobeczek
Bez żadnych łydek! Żenada z tymi łydkami po prostu..

No to niby czym sie steruje konia?
I czym sie prowadzi konia?
Moze wodzami ruszysz konia?
no nie wiem ;/;/

Morgan (niedaleko Inowrocławia ) Balczewo !! ;**
luchaaa Postów: 2
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Pakość