Ilość serduszek

Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, February 11, 2009 17:18
Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego liczba serduszek została przywrócona do stanu (najprawdopodobniej) z wczoraj? W moim przypadku została zresetowana, co miłe raczej nie jest. Niektórzy nabijają sobie serduszka resetując router neostrady co 10 sekund, a mi serduszka się skasowały bez powodu. Oczywiście... Czekam na wyjaśnienia, konkurs to konkurs, a nie manipulacja.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: malinooowa, data postu: Wednesday, February 11, 2009 17:21
ja tez miałam o wiele więcej serduszek a teraz mam tylko 1 ;/
czemu tak mam? chciałabym żeby wszystko wróciło żebym miała tyle ile powinnam mieć a nie tylko 1 ;/
malinooowa Postów: 34
Konto od: 24.08.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, February 11, 2009 17:23
Ponadto serduszka teraz nie są naliczane, serwis pracuje jak chce (działaniem bym tego nie nazwał), a ja jestem stratny, gdyż nikt nie może klikać w mój link "bo nie działa". Ehkem...
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Permalink Autor: malinooowa, data postu: Wednesday, February 11, 2009 17:31
u mnie nawet jeśli klikają to wraz jest jedno serduszko ;/
malinooowa Postów: 34
Konto od: 24.08.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: marada, data postu: Wednesday, February 11, 2009 17:34
U mnie na stronie "walentynkowej" też jest jedno serduszko - ALE w statystykach się zgadza. Sprawdźcie, czy wyświetlająca się tam liczba jest w porządku.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, February 11, 2009 17:34
A teraz dodam jeszcze jedną rzecz. Umieściłem świeżą informację na trzech stronach internetowych. Wiadomo, iż najlepiej sprzedają się "świeże bułeczki". Skoro to teraz nie działa, to jestem stratny teoretycznie tyle, ile jest odsłon danej strony, gdyż praktycznie każdy klika w ten link. I co mam teraz zrobić, huh?
Treść dodana do postu 11-02-2009 o godzinie 17:39
Gdyby statystyki i forum działało jak należy, to bym dawno sprawdził. Aczkolwiek nawet przy 4mbps łączu mi to dziwnym trafem nie chce zbytnio wyjść. O ile się znajdę gdzieś na tej liście, dam odpowiedź.
Treść dodana do postu 11-02-2009 o godzinie 17:46
Nie, na liście mnie nie ma, a link do walentynki nie działa. A raczej tak, działa, tylko co 5 raz. W pozostałych strona nie jest doładowywana albo wcale się nie ładuje. Ponadto w trakcie tej krótkiej awarii, z moich obserwacji serduszka naliczanie nie były.
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, February 11, 2009 18:22
Ok, widzę, że jeśli nie złamię regulaminu i nie napiszę posta pod postem, tak nikt nie będzie się tym dalej interesował. Otóż, wraz ze znajomymi sprawdziłem, iż serduszka naliczanie nie były i nie są. Nie wiem jak u innych, ale u mnie tak jest i wcale tutaj czas ważny nie jest, bo klikają pierwszy raz. Licznik cały czas stoi.
Permalink Autor: lovemeandrapeme, data postu: Wednesday, February 11, 2009 20:05
Cytat malinooowa

ja tez miałam o wiele więcej serduszek a teraz mam tylko 1 ;/
czemu tak mam? chciałabym żeby wszystko wróciło żebym miała tyle ile powinnam mieć a nie tylko 1 ;/

mam dokładnie taki sam problem i też pytam ' czemu tak mam ' ?
lovemeandrapeme Postów: 0
Konto od: 19.09.2008
Miasto: gdzieś.
Permalink Autor: kottecek, data postu: Wednesday, February 11, 2009 20:37
ja również...miałam ileś tam a teraz mam 1...
chociaż denerwuje mnie troche ten konkurs i akcja kopiuj wklej bez patrzenia na zdjecia na każdym fotoblogu xD
kottecek Postów: 5
Konto od: 15.02.2007
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: bulberry, data postu: Wednesday, February 11, 2009 23:03
ludzie ale to jest nienormalne, nie wysyłałam spamu ani nie reklamowałam sie na  innych stronach.

i jeszcze teraz mi wyzerowali licznik a liczba serduszek nie wzrasta. Zaczynam wątpić w photobloga :/
bulberry Postów: 0
Konto od: 31.01.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, February 11, 2009 23:33
Cud się stał, wreszcie mi podliczyło wszystkie serduszka. Pozostaje pytanie, czy aby napewno wszystkie? ;] Mam nadzieję, że więcej takich sytuacji nie będzie, tym bardziej, że ten konkurs trwa stosunkowo dosyć krótko.
Treść dodana do postu 11-02-2009 o godzinie 23:46
Zbyt wcześnie radość zapanowała. Znowu 1 serduszko. Nie ogarniam, liczę na solidne wytłumaczenie, może Administracja się tym zainteresuje, bardzo bym był wdzięczny.
Permalink Autor: asix212, data postu: Thursday, February 12, 2009 08:29
Mam ten sam problem, ale nie naliczyło mi serduszek..
asix212 Postów: 2
Konto od: 25.07.2007
Miasto: Kargowaaa ^^
Permalink Autor: fluffy, data postu: Thursday, February 12, 2009 12:24
mi od wczoraj serduszka sie nie nabijaja tylko jest dalej ta sama ilosc...
fluffy Postów: 0
Konto od: 3.05.2007
Miasto: Jasło
Permalink Autor: xswzaq, data postu: Thursday, February 12, 2009 23:00
Cytat czwarta
U mnie na stronie "walentynkowej" też jest jedno serduszko - ALE w statystykach się zgadza. Sprawdźcie, czy wyświetlająca się tam liczba jest w porządku.

No mi nie bardzo robią te statystki, bo nawet nie mam pojęcia ile właściwie mam tych serduszek= za chiny nie wiem jakie miejsce mogę mieć w statystykach lub czy w ogóle się w nich mieszczę, i czy te serduszka są naliczane skoro nic mi nie wiadomo (raz 1, 22, 36,39, 56 i to w przeróżnej kolejności).

ciągle nie działa. sądzę, że cały ten konkurs powinien zostać przerwany (pauza) i niech ruszy dalej gdy wszystko zacznie działać jak należy. Bo ludzie już sami nie wiedzą ile uzbierali a to tylko niepotrzebnie frustruje. ;/

W ogóle to nim zacznie robić się taki konkurs, to się doprowadza portal do porządku, a takiego nie było gdy SERDUSZKO-MANIA wystartowała.

Może ktoś uzna, że jestem niemiła, ale właściwie to mam rację.

Tak więc dopisuję moje kolejna domysły:

Albo ludzie się wycwanili i piszą "kliknęła/em teraz ty kliknij" i wcale nie klikają a przy tym namawiają naiwnych albo mam naliczone za mało serduszek.
Według moich tam kalkulacji powinnam wczoraj zebrać około 12 serduszek minimum (z tego właśnie co mi pisali - takie komenty usuwam) ale dzisiaj patrzę i naliczyło mi 4.
W takim razie już nie kumam.
Robi się z ludzi głupków.
Wcześniej mi nie zależało, myślałam:
a głupia akcja
Teraz mi zależy bo wiem, że zbieram dla osoby która na to zasłużyła...a tu mi nie działa jak należy i już raczej nie zbiorę tych 4 stówek.
Liczę na wyjaśnienia, przeprosiny i coś w rodzaju amnestii dla użytkowników, ponieważ myślę, że nie tylko mi jest tak przykro.

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Thursday, February 12, 2009 23:00 przez moderatora irminka
xswzaq Postów: 7
Konto od: 4.01.2007
Miasto: Wrzosowe Wzgórze
Permalink Autor: lukaszbb, data postu: Friday, February 13, 2009 17:22
u mnie nie zgadza się ani w statystykach ani na stronie

przypuszaczam że takiego ciała jak w tym konkursie photoblog jeszcze nie dał ;/
lukaszbb Postów: 13
Konto od: 15.04.2007
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: ifyoucan, data postu: Monday, February 16, 2009 09:24
uhhh. też tak mam. zresztą chyb prawie każdy tak ma. wciąż i wciąż mam 242 serduszka. choć jestem pewna, że ponad 10 osób kliknęło. normalnie katastrofa. potem PO konkursie się pewnie podliczy i okaże się że było ponad 400 ale z pro nici bo za późno. mega żalowo. już widzę te narzekania i płacz ;)
ifyoucan Postów: 0
Konto od: 17.11.2008
Miasto: Krzeszowice