Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Samotne lub zranione Serca - Forum Photoblog.pl

Samotne lub zranione Serca

Permalink Autor: , data postu: Thursday, August 13, 2009 21:55
a lepiej wam jak się tak wyżalacie? wg mnie to do niczego nie prowadzi, a nawet pogarsza sprawę-wspomnienia, refleksje itd ;p Po co? Nie lepiej żyć biegnącą chwilą?
" Ś w i a t j e s t j a k b u r d e l , w k t ó r y m t y b i e r z e s z l u b d a j e s z . . . "
Konto od:
Miasto: Śliwice
Permalink Autor: permanentvacation, data postu: Monday, August 17, 2009 00:45
Cytat mlody888577259

Ludzie wiem jestem jeszcze młody ale to nie o to chodzi.
W sprawach sercowych każdy dojrzewa na swój sposób.
To jest forum dla zranionych dla tych którzy chcą się wyżalić i uzyskać pomocy a nie dla za przeproszeniem głąbów którzy się kłucą który z was ma racje. Przestańcie się kłucić i pomyślcie zanim coś napiszecie. Ja nie będę się wyżalał bo nie chce nikomu zawracać du.y moimi problemami.
Pozdrawiam.
3majcie sie

Tutaj nikt się nie kłóci. A forum jest po to, by wyrażać swoje własne zdanie. ; )

Swoją drogą... ortografia kuleje 'młody' ... kuleje. ; )
permanentvacation Postów: 11
Konto od: 1.01.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: karooolekxd, data postu: Sunday, September 6, 2009 20:52
Cytat dreamofexorcist
a lepiej wam jak się tak wyżalacie? wg mnie to do niczego nie prowadzi, a nawet pogarsza sprawę-wspomnienia, refleksje itd ;p Po co? Nie lepiej żyć biegnącą chwilą?

Moze i masz, racje. Ale dla niektórych to nie jest takie proste jak by sie wydawało innym.

Naprawde, próbuje juz tak od ponad roku, i jakos nie moge zapomniec, o tym co było itp? Moze porpsotu ze to było cos waznego, dla mnie to była miłosc,a  nie takie o uczucie na chilke?
karooolekxd Postów: 1
Konto od: 14.04.2009
Miasto: Tur
Permalink Autor: soldat88ns, data postu: Wednesday, September 16, 2009 23:27
Cytat karoska

Zraniłeś moje serce tym o to wątkiem..

Raczej, jak ktoś szuka partnera/partnerki to szuka na odpowiednich portalach [-do tego przeznaczonych], a nie na photoblogach..
                              jeśli ktoś szuka moja droga to nie na żadnych portalach ;D
soldat88ns Postów: 0
Konto od: 9.09.2009
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: ptaky, data postu: Thursday, September 17, 2009 23:29
a ja sie kurde czuje zraniona bo mi sie dzis tosty spaliły ... ludzie proosze was ... o swoich blędach, porażkach iproblemach trzeba jak najszybciej zapominać ...
ptaky Postów: 0
Konto od: 21.07.2009
Miasto: Sopot
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Wednesday, November 4, 2009 22:37
czasem się nie da jak się kocha ...
niech będzie szczęsliwa
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: xxxshexxx, data postu: Tuesday, November 10, 2009 21:49
Czasem nic nie moze opisac jak boli zranione serduszko:(
xxxshexxx Postów: 0
Konto od: 10.11.2009
Miasto: Londyn
Permalink Autor: wujek600kv, data postu: Saturday, November 14, 2009 15:05
mnie 5 listopada zostawiła moja ukochana dziewczyna....a tak bardzo kochała mnie na poczatku a ja zachowywalem dystans..... kiedyś juz mnie jedna zostawiła, jest do dziś  z moim najlepszym kolegą... i ta też mnie zostawiła ;( a jeszcze 3 tyg temu pisała,że kocha ;(. jednak osttanio była jakaś dziwna, poprosiłem ją o rozmowę i okazało się,że już mnie nie kcoha,że uczucia sie wypaliły ;( jutro mam  znią ostatnie spotkanie... musze zabrac rzeczy z  jej mieszkania :( tak bardzo mi jej brakuje... nic nie pomaga na zranione serce, nawet znajomi czy przyjaciele.. juz nigdy nikogo nie pokocham ;( stracilem to co mialem najcenniejsze w wieku 23 lat- milosc mojego życia :( nie zasluguje na cos takiego jak miłśoć...
wujek600kv Postów: 0
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Łowicz
Permalink Autor: wlasniejaaa, data postu: Saturday, November 14, 2009 17:00
Nadzieja zawiodła, wiara dobiła,

samotnosc została a miłosc zabiła....

Ukrywam smutek, usmiecham sie....

Niech wszyscy mysla ze jest okej......

Na twarzy usmiech a w sercu ból...

Bo kocham chłopaka ktory nie moze byc mój...

wlasniejaaa Postów: 2
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Żuromin
Permalink Autor: nahui, data postu: Tuesday, November 17, 2009 10:42
Ej no ludzie..To,że jesteście samotni to nie znaczy,że tak zawsze będzie.Pozytywne myślenie i będzie gitara !

Nie napisze "jestem samotny".Moge napisac ze jestem singlem ot co !

A połówki to widuje co sobote w monopolowym :D

Pozdrawiam.
nahui Postów: 0
Konto od: 23.08.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: balonik172, data postu: Thursday, November 19, 2009 22:05
eh
balonik172 Postów: 17
Konto od: 7.04.2007
Miasto: Lubliniec
Permalink Autor: emosh, data postu: Saturday, July 10, 2010 13:40
ehh.. życie boli... miłość boli.. boli istnienie... i co? :( codziennie rano trzeba się budzić... nawet jeśli codziennie rano usilnie zaciskasz oczy i błagasz aby ich więcej nie otworzyć... paradoks ludzkiego istnienie jest taki ze jak chcemy umrzeć to jesteśmy zdrowi... a jak chcemy być szczęśliwi , wtem zawsze cierpimy... taka nostalgia mnie dopadała...
emosh Postów: 2
Konto od: 4.05.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Wednesday, February 29, 2012 14:17
Najlepiej jest być żyć z kimś realizować wspólne cele taki dodatek do zycia prosi się przecież.
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: oppcja, data postu: Saturday, April 7, 2012 22:53
samotnym można być nawet w związku, warto zastanowić się czego sie szuka w życiu i szukać rozwiązań, życie jest w naszych rękach i w naszym umyśle, możemy go sami wykreować wg swoich predyspozycji, które warto poszerzać
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: unacogitatione, data postu: Wednesday, April 18, 2012 19:23
A ja już przywykłam do samotności. Mam 18 lat i przez całe życie jestem singielką :P Myślę, że problem tkwi w mojej wielkiej nieśmiałości i zawsze będę sama :) Jasne, faceci zarywają do mnie, ale jeśli czuję, że coś zaczyna iskrzyć, to automatycznie ograniczam kontakt :P

Myślę, że 99% z Was znajdzie wkrótce kogoś, z kim będzie pragnął spędzić całe swoje życie i tego też Wam życzę :)
unacogitatione Postów: 3
Konto od: 11.12.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: malanowski, data postu: Saturday, April 21, 2012 20:44
ja też sam i dobrze   i to całe życie
malanowski Postów: 0
Konto od: 18.12.2010
Miasto: chmielówka stara