Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Samotne lub zranione Serca - Forum Photoblog.pl

Samotne lub zranione Serca

1 2 3 4 ... 25 26
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Monday, January 28, 2008 19:12
Niech sie wpisuja tutaj samotne serca lub zranione serca, szukajace poprostu juz spokoju lub znalezienia sobie poprostu tej drugiej połówki. Moze ktoś do kogoś sie przypodoba jednym słowem piszcie o czym kolwiek.
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: karoska, data postu: Monday, January 28, 2008 22:53
Zraniłeś moje serce tym o to wątkiem..
Raczej, jak ktoś szuka partnera/partnerki to szuka na odpowiednich portalach [-do tego przeznaczonych], a nie na photoblogach..

karoska Postów: 57
Konto od: 10.02.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: krop, data postu: Wednesday, January 30, 2008 17:19
tak mi przykro ;( ale jestem singlem z wyboru - nie do wzięcia!!:p
pal gumę

nie duszę!
krop Postów: 62
Konto od: 20.09.2006
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 30, 2008 18:26
Cytat zedfazi
samotne serca

Nie ma samotnych serc. :) Chyba że z wyboru:)
Przyjaciele, rodzina, znajomi - zapełniają całą pustkę :)

A jeśli chodzi o drugą połówkę - to jej z reguły szukać nie trzeba - pojawia się sama :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: krolisss, data postu: Wednesday, January 30, 2008 22:42
Przestancie pie.... bo normalnie aż szkoda czytac tez jestem sama jeśli sie trfi jakis spoko facet to mnie nie chce i co jakoś żyje ludzie wiecej wiary w siebie dacie rade na bank kogos znajdziecie na tym swiecie jest w cholere samotych może sie uda jak nie ten/ta to nastepna jesli ktos was zdradził to nie byl was wart głowy do gory i gitarra : ) pozdro
krolisss Postów: 0
Konto od: 1.08.2007
Miasto: Piastów
Permalink Autor: , data postu: Friday, February 1, 2008 14:57
Cytat zedfazi
szukajace poprostu juz spokoju lub znalezienia sobie poprostu tej drugiej połówki.

No ja sama niewiem czego szukam hehe myysle jednak ze niewarto sie zakochiwac chre to jest;/ :*
Konto od:
Miasto: Goczałkowice
Permalink Autor: jasia92, data postu: Saturday, February 2, 2008 21:39
wiecie co, miłość sama przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie ;) też mi było trudno uwierzyć w te niby puste słowa, ale jednak.

Cytat mala2206
mysle jednak ze nie warto sie zakochiwac chore to jest ;/ :*

wiesz, tu chodzi o samo szczęście. miło czasem usłyszeć "dobranoc kochanie", dostać tysiące buziaków, przytulić się do kogoś, komu na Tobie zależy i do kogoś, dla kogo jesteś ważna.

wszyscy w swoim czasie znajdziecie drugą połówkę. wystarczy uzbroić się w cierpliwość i wszystko będzie dobrze. :)

Pozdrawiam!
"... bo wszystko to iluzją jest i magią, i zdarza się raz na milion..."
jasia92 Postów: 58
Konto od: 29.03.2005
Miasto: Toruń
Permalink Autor: krolisss, data postu: Saturday, February 2, 2008 23:56
Czas czym on jest kazdy z nas wstaje rano bez glebszego sensu zatraceni w czyms czego nie ma - szukaniem milosci wiecie czas leczy rany wiec trzeba zyc dale i serio trzeba sie uzbroic w ta cholerna cierpliwosc teraz wszyscy mowia: "DAMY RADE!!!!!"
Permalink Autor: smiercprzychodzinoca, data postu: Wednesday, February 6, 2008 18:50
wydaje mi się że nawet nie wiecie co to miłość. Nie dziwię się bo nie da się tego w żaden racjonalny sposób wytłumaczyć. DLa jednych miłość to sex, dla innych zaufanie, wierność, stałość, zaduma, zazdrość, żądzą, chęć. Dla mnie to spojrzenie w oczy. Gdy ukochana osoba patrzy w twoje oczy (i w zależności jak) i przechodzi cię uczucie szczęścia, lekko robi się na duszy, masz ochotę tańczyć, dziwne ciepło zaczyna bić od środka, zapominasz się. Dla takigo chłopaka mozesz z przewiązanymi oczami iść przeż życie, trzymając go za dłoń...
... ale tak łatwo to stracić. Puste serce? a skąd. W sercu tylko gniew i ninawiść, rozczarowanie i gorych, smutek. Nie jestem samotna mam co chciałam. Dystans do siebie. Jeżeli naprawdę go/ją kochałaś/eś będziesz czuła/ć. Jeżli nie to sam/a się oszukiwałeś/aś...
smiercprzychodzinoca Postów: 0
Konto od: 9.01.2008
Miasto:
Permalink Autor: krolisss, data postu: Thursday, February 7, 2008 19:21
W sumie to masz racje... umywam rece od zbednych kometarzy... buhahahaha i tak mi zle...
Permalink Autor: qlak, data postu: Thursday, February 7, 2008 20:30
Powiem tylko tyle,że rozpamiętując niepowodzenia i porażki, niczego dobrego nie zdziałacie.
qlak Postów: 9
Konto od: 27.10.2007
Miasto: Rivia
Permalink Autor: smiercprzychodzinoca, data postu: Thursday, February 7, 2008 20:51
jeżeli naprawdę kogoś kochasz, będzie ci ciężko bez niego żyć. Dni będą szare, smutne. Będziesz chciała wypełnić luke po nim. Nigdy nie jest tak łatwo jak nam się wydaje, a komentarze pseudo przyjaciół- "jak nie ten to inny" poprostu mnie smieszą. Już wiem, że to żadni przyjaciele. Czułam się szczęśliwa, teraz jest mi źle. Staram się żyć z tym, spotykać z innymi, zacząć na nowo. Teraz nie sprawia mi radości każdy kolejny dzień. teraz radość sprawia mi spojrzenie na jego zdjęcie i myśl że jest szczęśliwy.... ale beze mnie. Faktycznie pewnie się ułoży, ale wspomnień nie da się zapomnieć a pustki wypełnić kims innym. To była to prawdziwa miłość, ale zrozumiała to za późno. Proszę was jeżeli macie coś do powiedzenia ukochanej osobie zróbcie to teraz. Napewno nie pogorszycie sprawy a jutra może nie być. Może i faceci nie są doskonali ale mi samej jest trudno samotnie żyć. Telefony w dłoń....
Miasto:
Permalink Autor: krolisss, data postu: Thursday, February 7, 2008 22:08
WIesz lawiej jest to komus powiedziec jesli sie z nim bylo a potem stracilo a nie jesli nawet mowi sie o uczuciach a ten ktos sie z tego smieje i sie broni przed uczuciem...piszac to plyna mi lzy po policzkach a w glosnikach leci dzem - list do m to dopiero jest smutne i piekne jest to ze ze ukochana osoba zbywa cie milczeniem...
Permalink Autor: smiercprzychodzinoca, data postu: Thursday, February 7, 2008 23:31
to Twoja pierwsza miłość? nieodwzajemniona? moja była pierwsza, jedyna, odwzajemniona. Kochałam go ponad życie ale zjawił się ten drugi, wilk w owczej skórze. Odbrał mi wszystko. Płaczę nad samotnością. Czy mam o Niego walczyć skoro go aż tak zraniłam? on pewnie podświadomie czeka ale czy ja sama sobie wybaczę. Łzy to pokarm mojej duszy....

więc ona nie jest niczego warta. proszę cię nie patrz na świat przezpryzmat tego co chcesz żeby było tylko żyj z tym co jest. SKoro teraztego nie ma później nie będzie i tak. a ty cierpieć będziesz i sięzamartwiać a łzy będą płynąć ci po policzkach. warto?

Zabronione jest dodawanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Thursday, February 7, 2008 23:31 przez moderatora irminka
Miasto:
Permalink Autor: krolisss, data postu: Friday, February 8, 2008 14:07
Wiesz to nie dziala jak Ty myslisz nie wiem czy go kocham nie wiem co to znaczy kochac... A mozesz choc zdradzic swe imie ? badz ksywe ?? bo nie wiem w sumie jak sie do Ciebie zwracac...bylo by to mile widziane....bo tak sie zwracac bezosobowo to troche dziwnie albo chociaz plec...to z tym zdjeciem to byl joke ale moze przez to poznam kogos fajnego i zapomne o Nim
Permalink Autor: , data postu: Friday, February 8, 2008 19:08
jestem tym zranionym serduszkiem.... ponieważ byłam strasznie zakochana, a moj chlopak zerwal ze mna po kilku miesiacach... jak zmarl moj tata... jak dla mnie w takiej sytuacji chlopak powinien zrozumiec i byc razem z niaa nie jeszcze gorzej ranic serce...  wtedy byl on mi najbardziej potrzebny
Konto od:
Miasto: Smykówko/Ostróda
1 2 3 4 ... 25 26