Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Piła - ciekawe i piękne miejsca. - Forum Photoblog.pl

Piła - ciekawe i piękne miejsca.

Permalink Autor: chcewolnyadres, data postu: Monday, May 3, 2010 14:17
Cytat bellezza

Przepraszam.. oczywiście i z całą pewnością sie zgodzę że w każdym miejscu idzie zrobić dobre zdjęcie ;) i to prawda !

ale nie da się ukryć że nie jest to najlepsze miejsce ! w Pile nie ma nić takiego z uczuciem lub z jakimś charakterem.. wszystko jest nijakie i takie same.. jak się idzie po deptaku to aż chce się wymiotować ! już nie wspominając o zatłoczonych ulicach które codziennie i wytrwale zajeżdzają samochody z oznaczeniem 'L' ;/ też prawda ze nie znam Piły bardzo dobrze..ale idealna tez nie jest !

przepraszam za to co pisze ale każdy ma prawo do wypowiedzi.. w końcu po to jest ta stronka :)

pozdrowieniaa :)

Trzeba mieszkać w Pile, żeby docenić jej piękno. ;)
chcewolnyadres Postów: 1
Konto od: 8.12.2009
Miasto: Piła
Permalink Autor: invisiblemarii, data postu: Monday, May 3, 2010 21:59
najlepszym miejscem jest chyba ten Park koło McDonalda, szczególnie wiosną i jesienią.
Treść dodana do postu 16-05-2010 o godzinie 16:21
świetne zdjęcia można zrobić w każdym Pilskim parku, szczególnie wiosną i jesienią - bardzo ciekawy i efektowny plener ;)
invisiblemarii Postów: 2
Konto od: 12.01.2010
Miasto: Trzcianka
Permalink Autor: kitowiecka, data postu: Friday, May 7, 2010 15:12
najbliższe miejsce koło MC, gdzie trawa pokrywa więcej niż trzy metry kwadratowe, to Wyspa. ciocia wikipedia mówi, że to park, więc niech będzie park.
a jeśli ludzie tu przyjeżdżający ograniczają się do deptaku, maka i galerii, to się nie dziwię, że wszystko jest dla nich nijakie.
bellezza, byłaś kiedyś pieszo poza centrum? bo jeśli ograniczasz się do, tak jak napisałam, głównych ośrodków miasta, to dla dobrego imienia lepiej nic nie pisz. ciekawa jestem co czarnków ma w sobie takiego pięknego? chyba tylko regionalne piwo ( ;
'bez obrazy'
kitowiecka Postów: 3
Konto od: 28.08.2008
Permalink Autor: feelblue, data postu: Thursday, May 27, 2010 19:06
Oczywiście Browar i Młyn.. :))
No i Wyspa, Płotki :))
feelblue Postów: 2
Konto od: 27.08.2009
Miasto: Chodzież
Permalink Autor: koliber32, data postu: Friday, May 28, 2010 00:55
Jak mawia mój kolega "miasto jak miasto" :) ale z ciekawych miejsc to popieram lotnisko, tereny nad rzeką choć niekoniecznie bulwary, bo Gwda meandruje dość intensywnie i przy obwodnicy i na motylewie też są ciekawe miejsca. Tereny po lotnisku wiadomo. I Kuźnik! Na każdą porę roku i kilka godzin chodzenia! Stare kamienice choć ich mało w zakamarkach też zaskakują pozytywnie.
Poza tym ostatnio robiłem tereny "popkp" w okolicy dworca. Mi się spodobało. Czar mają też stare koszyce.
i na pewno jeszcze coś by można było znaleźć.
koliber32 Postów: 1
Konto od: 14.10.2009
Miasto: Ustrzyki Dolne
Permalink Autor: malwinka93211, data postu: Saturday, June 12, 2010 15:18
Moim zdaniem najpiękniej jest w parku nad stawem ;)
zwłaszcza wiosną ;)
malwinka93211 Postów: 1
Konto od: 12.06.2010
Permalink Autor: necroquest, data postu: Wednesday, June 16, 2010 19:02
Jak dla mnie to najcudowniejszym miejscem na robienie zdjęć jest moje lustro
necroquest Postów: 1
Konto od: 10.05.2009
Permalink Autor: michasq92, data postu: Wednesday, July 14, 2010 18:57
oczywiście Jadwiżyn ;p

no i wyspa, park miejski, płotki no i bulawary;p
ewenlualnie Browar lub młyn ^^
michasq92 Postów: 1
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Chwiram
Permalink Autor: oczamiduszyx3, data postu: Wednesday, July 21, 2010 20:13
Cała Piła jest fajna ;)
a najlepiej podoba mi się Wyspa :D ^^
oczamiduszyx3 Postów: 1
Konto od: 22.11.2009
Miasto: Świnoujście
Permalink Autor: turbozlosnica, data postu: Wednesday, August 25, 2010 22:04
Najelepsza miejsciow to gorne kazdy to wie.!!!!
turbozlosnica Postów: 1
Konto od: 24.08.2010
Permalink Autor: fausse, data postu: Wednesday, August 25, 2010 23:31
Ja lubię wyspę :D I płotki oczywiście
fausse Postów: 1
Konto od: 19.09.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: shelani, data postu: Saturday, September 25, 2010 19:50
Galeria Kasztanowa ;DD lol
Ten twój błyszczyk to... wogóle się nie błyszczy, królewno .
shelani Postów: 9
Konto od: 28.12.2009
Miasto: Łobżenica
Permalink Autor: krolikwtp, data postu: Monday, January 3, 2011 12:10
Wymienię dobre miejsca (z pozoru może nie, ale jak ktoś wie gdzie patrzeć to się ucieszy):
-zalew koszycki, a dokładniej jego wysepka, zwłaszcza jak dużo kaczek na niej przesiaduje
-park przy al.Wojska Polskiego, altana przy stawku
-lotnisko, koniec pasa startowego (głównego) od strony trasy Piła-Wałcz
-lotnisko, hangar nr 9, widok na całe lotnisko, większą część miasta, stadninę koni tuż obok, a także na os. Gładyszewo
-Gładyszewo, a dokładniej wzniesienie za nim... zwłaszcza wiosną i latem, kiedy pola są zielone.. uwaga na zwierzynę, bo często na nie wychodzi (dziki, sarny, lisy)
-lotnisko, bunkry w lesie (trzeba wiedzieć gdzie szukać)
-budynek na ul. 11 listopada (zaraz na przeciwko domu książki), przyjrzyjcie się zdobieniom jego elewacji..
-trasa między piłą, a Piła-Kalina, droga tuz nad rzeką, czasami jak przybywa trochę wody to całkiem ciekawe zdjęcia mogą wyjść
-czarny szlak rowerowy (wjazd od strony zalewu koszyckiego w kierunku Dobrzycy), bardzo ładna trasa tuż nad rzeką (szczególnie ładnie jesienią)

Myślę, że tyle wystarczy na początek dla sceptyków uważających, że "w Pile nie ma ładnych miejsc".
krolikwtp Postów: 3
Konto od: 27.12.2010
Permalink Autor: nothing130, data postu: Thursday, January 6, 2011 14:56
jak dla mnie to park =D
w ogóle lubie Piłe
nothing130 Postów: 9
Konto od: 17.08.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: obsessyou, data postu: Sunday, January 30, 2011 16:03
Według mnie najlepsze miejsce to śródmieście, dworzec pkp ( głównie jeśli chodzi o zdjęcia ) park, wyspa... zalew.
obsessyou Postów: 2
Konto od: 23.02.2008
Miasto: piła
Permalink Autor: czarnypisjol, data postu: Sunday, March 13, 2011 09:30
Eee.. tam ja wole galerię Kasztanową jest spoko
albo McDonald's ale ogl. Cała Piłą jest fajna
czarnypisjol Postów: 15
Konto od: 1.02.2011
Miasto: Szamocin