Tarnów - czy widzicie w nim coś ciekawego?

Permalink Autor: justabuziaczek, data postu: Monday, August 30, 2010 22:15
ja uwoelbiam tarnów bo mieszkam nie daleko od niego. autobusem 30 min pod C.H. świt. i najbardziej lubie w tarnowie nową galerie ktora została niedawno otwarta. musze tam pojechac
justabuziaczek Postów: 1
Konto od: 30.08.2010
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: strawberrryyy, data postu: Sunday, September 19, 2010 16:59
Ja tez nie jestem z tarnowa, ale bywam tam czesto. Mam tam chlopaka, rodzine. Uwielbiam to miasto. I absolutnie nie nazywajcie go zadupiem boo jest w nim wiele swietnych miejsc. Mam zamiar mieszkac tam w przyszlosci bo to cudowne miasto i spokojne.
tarnow nocą
strawberrryyy Postów: 1
Konto od: 21.11.2009
Miasto: Luszowice
Permalink Autor: goggulka, data postu: Monday, December 20, 2010 13:02
Cytat biedren

Hmm ja uwazam ze Tarnow jest akurat spoko ;) po pierwsze nic Ci nie zrobia, jest kilka naprawde fajnych miejsc ;P romantycznych jak np Marcinka, Park Strzelecki, rozrywkowych jak np. nowy Orlik, kino przerozne boiska ogolnie dostpene ;) no mase rzeczy mozna robic w Tarnowie ;P a Disco to Pretekst, Blue a jak gdzies dalej to 139! ;P

139 ?:D
hah jestem za;p:)  
goggulka Postów: 1
Konto od: 23.09.2010
Permalink Autor: cytrusseek7, data postu: Tuesday, January 4, 2011 20:02
W Tarnowie jest na prawdę dużo ciekawych miejsc.. :)
Park Strzelecki, Blue Max, i te pustostany.. :) Tarnów ma swoje uroki na prawdę :))
cytrusseek7 Postów: 1
Konto od: 3.01.2011
Permalink Autor: koomoornikoowa, data postu: Wednesday, January 5, 2011 22:37
Tarnów  to jest polski biegun ciepła!
mieszkam w Tarnowie od urodzenia, jestem bardzo zadowolona z mojego miasta! Nie wyobrażam sobie nie mieszkać tutaj!
Jest to bardzo historyczne miasto. Teraz np skończyli remontować teatr, jest przejście pod ziemne! lodowiska! dużo imprez! mamy nową stacje pkp. góra marcina z widokiem na cały tarnów, rynek, park strzelecki, park sanguszków, rozbudowali basen! 2 galerie handlowe. Każdy może znależć coś dla siebie. I tak btw nie porównujcie Tarnowa to miast typu POZNAŃ, KRAKÓW to jest bez sensu moim zdaniem, tarnów to małe miasto i chyba oczywiste jest to, że nie dzieje sie tu nie wiadomo co ..
koomoornikoowa Postów: 1
Konto od: 20.12.2009
Permalink Autor: egaohi, data postu: Saturday, January 8, 2011 16:16
A liczne koncerty? Wystawy fotograficzne? Malarstwo? Spektakle teatralne? Konkursy taneczna? Spotkania sportowców? Tabor Romów, Pochód 3 Króli i inny happening?
Tarnów da się lubić tylko trzeba być na bieżąco! proste.  
egaohi Postów: 9
Konto od: 23.09.2010
Permalink Autor: samborka, data postu: Wednesday, July 25, 2012 17:07
A gdzie w Tarnowie znajdę jakiś mur z grafiti ?
potrzebuje takie tło do zdjęć  a nie jestem obeznana :
samborka Postów: 2
Konto od: 21.02.2010
Permalink Autor: velius, data postu: Monday, September 17, 2012 00:30
Czy coś ciekawego? Powiem że sporo miejsc. Dużym miastem nie jest, ale też zadupiem bym go nie nazwał. Zawsze ktoś znajdzie tu coś dla siebie, jest spokojnie ale też zdarza się że coś tu się dzieje więc narzekać na pewno nie można. Dla zwiedzających polecam Park Strzelecki, Górę św. Marcina (powszechnie nazywana tutaj Marcinką), Stare Miasto, dla zakupoholików są dwie galerie handlowe - Tarnovia i Gemini Jasna Park.
"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci, którzy nie zostali przebadani."
velius Postów: 14
Konto od: 24.08.2012