Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Jak wyrywać lachony? - Forum Photoblog.pl

Jak wyrywać lachony?

Permalink Autor: wayulike, data postu: Monday, May 24, 2010 16:45
a ja jestem fanką tekstu, że wyrywac to mozna buraki na polu ;)
wayulike Postów: 2
Konto od: 26.10.2008
Miasto: Turek
Permalink Autor: me92, data postu: Monday, May 24, 2010 19:31
wyrywa to się chwasty :/
me92 Postów: 23
Konto od: 5.01.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: wscieklawata, data postu: Saturday, May 29, 2010 08:16
Może zacznijmy od ustalenia, kim jest lachon, ponieważ to określenie może dla każdego mieć inne znaczenie.  Jak dla mnie lachon, to tępa laska, którą najłatwiej wyrwać na auto, kasę i drinka w barze. No, ale niestety tego określenia używają bardzo często mężczyźni, kiedy mówią ogólnie o kobietach - co już jest dla mnie lekkim przegięciem i chwała za to, że na świecie są jednak jeszcze normalni faceci, nie korzystający z takich określeń:P.
wscieklawata Postów: 22
Konto od: 19.01.2009
Miasto: Drawsko Pomorskie
Permalink Autor: lovexstory, data postu: Thursday, July 15, 2010 20:08
Wedle powiedzenia "zrobić z siebie pajaca tylko po to by Ciebie uszczęśliwić"... ;)
lovexstory Postów: 1
Konto od: 26.05.2010
Miasto: Szubin
Permalink Autor: ebro, data postu: Friday, July 16, 2010 09:23
bekaa z tematu ;d
ebro Postów: 22
Konto od: 11.07.2010
Miasto: Kutno
Permalink Autor: todoelmundoatuspies, data postu: Thursday, August 12, 2010 00:20
Wy się smiejecie :D Ale wyrywanie naprawde nie jest trudne... Wszystko zależy od podejścia :)

Kiedyś stałem na światłach, a przede mną 2 dziewczyny... Jedna kichneła więc powiedziałem "sto lat" i dałem chusteczke :P I po drugiej stronie przejscia dla pieszych miałem o 2 nr więcej w telefonie :)

Najlepszy podryw jest spontaniczny. To musi się poprostu wydarzyć :) Jak coś planujesz to i tak zawsze coś popierdzielisz i sam się spalisz :P Nie ma to wtedy sensu...
todoelmundoatuspies Postów: 2
Konto od: 10.08.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ksienrzyc, data postu: Wednesday, August 18, 2010 23:49
"Jak wyrywać lachony?"
To proste... podchodzisz do plakatu z lachonami, łapiesz za róg i rwiesz.
ksienrzyc Postów: 3
Konto od: 10.01.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: wachajklej, data postu: Thursday, October 7, 2010 23:45
Mógłbyś przynajmniej w temacie okazać nam - dziewczynom więcej szacunku. Wyrywać można chwasty, czy buraki, ale nie dziewczyny. Je można podrywać :D. To tak na przyszłość, kolego. Otóż jeżeli chodzi o twoje pytanie, to mam prosty sposób.

Siedzisz sobie załóżmy na świetlicy w szkole. Widzisz dziewczynę, która Ci się podoba. Idź po prostu na całość. Podejdź do niej i powiedz, że chciałbyś np. od niej jej numer telefonu. Jeżeli Ci da, to pisz do niej najczęściej jak możesz, dzwoń, rozmawiaj na miłe i przede wszystkim przyzwoite tematy, mów jej komplementy, później zaproś gdzieś do kina, lub na lody. I tak się wszystko dalej potoczy. Jeżeli odmówi, to staraj się jeszcze raz aż do skutku. Ale pamiętaj też o tym, że niektóre dziewczyny nie lubią nachalnych chłopaków.

No i to chyba na tyle. Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdro ziomy. I nie wyrywajcie, tylko podrywajcie! :DD.
wachajklej Postów: 3
Konto od: 24.09.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: razahell, data postu: Thursday, October 14, 2010 22:09
Dawno tutaj nie zaglądałem, a widzę, że część osób nie spostrzegła nacechowanego mą sarkastyczną wizją przesłania ;] Temat miał na celu ukazanie dość "ekstremalnych" doświadczeń, z którymi się spotkaliście ;)

Odnośnie jakże wielkich kontrowersji co do tematu i "wyrywania", polecam Kabaret Moralnego Niepokoju ( http://video.google.com/videoplay?docid=-9111800792300092473# ) z którego został zaczerpnięty pomysł na ów właśnie nazwę :)
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Thursday, December 9, 2010 23:35
jest taki sposób i jest taka strona w necie ale tylko dla os. pełnoletnich raczej, bo jak się kobiety o tym dowiedzą to masakra to jest przepis na sukces, jednym słowem powiem wam panowie dziewczyny to takie osoby które warte są uwagi czasem, ale dużo zależy od nich samych. Więcej nie napiszę bo nie wypada w miejscu publicznym
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Sunday, January 16, 2011 01:44
jaki temat
Treść dodana do postu 16-01-2011 o godzinie 01:47
lol
m
theplayerq Postów: 9
Konto od: 27.09.2009
Miasto: London
Permalink Autor: zazierape, data postu: Sunday, January 16, 2011 09:00
masz hajs to masz lachona,
masz to coś to masz prawdziwą kobiete
proste :):)
zazierape Postów: 3
Konto od: 8.12.2010
Miasto: Rabka-Zdrój
Permalink Autor: krzaq92, data postu: Sunday, April 17, 2011 20:01
Kumpel ma fajny sposób: "na kasztana". Otóż ma w ręku kasztana. Podchodzi do dziewczyny i rzuca kasztanem pod jej nogi. Po czym na jej oczach podnosi go i zwraca się do niej z tekstem:"Przepraszam, czy to Twój kasztan?" Przeważnie dziewczyny zaczynają się śmiać i po dłuższej rozmowie numer telefonu już zapisany :)
Nie stawiaj roweru przy lodówce, bo glany będą czyste...
krzaq92 Postów: 5
Konto od: 7.10.2009
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: promowana, data postu: Sunday, May 1, 2011 22:19
Cytat zazierape
masz hajs to masz lachona

ktoś kto mówi na dziewczyne lachon jest palantem. amen.

natomiast sposób z kasztanem bardzo fajny, dziewczyny cenią sobie pomysłowość i orginalność ;)
promowana Postów: 27
Konto od: 27.01.2009
Miasto: Koniecpol
Permalink Autor: radicalis, data postu: Wednesday, May 4, 2011 22:55
no chyba że maja po 16 lat, a wywrac to mozna nawjwyżej włosy z tyłka za przeproszeniem, możesz mieć najlepszy tekst, najlepsza bajerę, jak jestes pusty jak lej po bombie to nawet jak juz kobieta zacznie z toba rozmawiać to po godzinie bedzie miała cię dośc. no chyba ze jest na takim samym poziomie ale na to też mam teorie. mianowicie: nieszczęścia chodza parami xD
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica
Permalink Autor: brygadzista, data postu: Sunday, May 8, 2011 02:29
Lachona takiego z definicji to łatwo wyrywasz... Wystarczy około 3000 w portfelu. Kupujesz za to jakieś mega auto typu Calibra albo inne zajeżdżone BMW, Golf 2 też się nada. Obowiązkowo na gazie i z tubą w bagażniku. Podjeżdżasz pod dyskotekę/szkołę, załączasz tubę, puszczasz jakiś kawałek z mocnym bassem (żeby spódniczka sama się poderwała) a reszta robi się sama. Potem jak już laska zaczyna na Ciebie lecieć to zapraszasz ją do galerii handlowej na frytki albo jakiegoś burgera z psa, kebab w budce też powinien dać radę. Jakiś oklepany tekst typu zależy mi na tobie albo masz piękne oczy, najlepiej powiedzieć to po paru piwach (najtańszych!) na ognisku. Lachon łapie chaczyk. Potem regularne przejażdżki zagazowaną calibrą do galerii handlowej, teksty typu kupię ci tą bluzkę, pójdziemy do kina na komedię romantyczną a potem pojedziemy na dyskotekę. Na dyskotece laska upija się dwoma bądź trzema piwami, wkręcasz jakąś mało skomplikowaną gadkę typu jesteś wyjątkową laską, nigdy takiej jak ty nie spotkałem albo od razu pierdolnij prosto z mostu kocham cię mała i posprzątane. Potem wystarczy utrzymać ciągłość dochodów w celu przepuszczania ich na kolejne bilety do kina i kebaby. Temat jest głupi.
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza