Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Jak wyrywać lachony? - Forum Photoblog.pl

Jak wyrywać lachony?

Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, January 14, 2009 20:37
Witajcie!

Ponieważ na tym forum istnieje wiele tematów, które teoretycznie są poważne, a na prawdę strasznie żenujące, postanowiłem dla odmiany założyć specjalnie taki oto temat ;)

Dokładniej, mam na myśli pisanie o ciekawych, dziwnych, nietypowych sposobach na poderwanie dziewczyny, z jakimi się spotkaliście osobiście, jakich użyliście lub o jakich wam opowiedziano ;] Proszę tylko nie pisać o kosmitach itp. Może któryś z irracjonalnych, lub po prostu "wyjątkowych" sposobów, pomoże komuś ciekawie zaskoczyć wybrankę ;)
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dzunior, data postu: Friday, January 30, 2009 10:09
Niedawno miałem taką sytuację:

Stoję w kolejce pod klubem, jakieś 50 osób, wpuszczają bardzo powoli, bo klub jest pełen. Przyszedłem z kolegą - właściwie to tylko wypić sobie kilka piw i się zwijać... Nagle przepycha się taka całkiem ładna dziewczyna (jak się potem okazało, studentka prawa), prosi, żeby ją przepuścić - kolesie małpiego rozumu dostają - "ależ jasne, stań przede mną" albo "za buziaka przepuszczę" i takie tam. Podobnież uczynił mój kolega... A ja jestem chamem i stwierdziłem "nie i ****, ***** baby". Dziewczyna w szoku, nie wie co powiedzieć, odwróciłem się do niej plecami, ona coś zaczyna na mnie krzyczeć, odwróciłem się tylko i puściłem jej niemiłą wiązankę, że ma dać mi spokój, że mam ją w "nosie". Gdy w końcu wlazłem do klubu, akurat przed nią zamknęły się drzwi - gotowała się ze wściekłości, jeszcze jej środkowy palec pokazałem, ot tak, bo miałem taki kaprys...
Po 30 minutach mnie wypatrzyła w klubie na kanapie i zaczęła się do mnie kleić :D

Baby są dziwne

Ooo, i jeszcze sytuacja: kolega (jest już z dziewczyną prawie 4 miesiące) poznał ją w ten sposób, że na imprezie podszedł do dziewczyny kupującej piwo i powiedział coś w stylu: "hej mała, postawisz mi drinka?" :D

dzunior Postów: 239
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Annowo
Permalink Autor: , data postu: Saturday, January 31, 2009 00:03
"Baby są dziwne" - dzunior
to samo można powiedzieć o was mężczyznach   ;d

Pamiętam jak w podstawówce kolega zeby powiedziec mi, że ze mnie kocha chował sie w krzakach przed szkoła i czekał az bede szła sama a on wtedy chciał wyskoczyc i mi to powiedzieć xD nawet przekupił moją koleżanke coca-cola zeby ze mną pogadała na jego temat ;d
hahaha... to były czasy
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: qlak, data postu: Monday, February 2, 2009 20:25
dzunior - szczypta bezczelności nigdy nie zaszkodzi. obejrzyj sobie SW i spójrz uwage na Hana Solo - też na tym dobrze wyszedł :P
qlak Postów: 9
Konto od: 27.10.2007
Miasto: Rivia
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, February 4, 2009 19:08
dziewczyna wychodzi z kibla. Podchodzisz i mówisz uwodzicielskim głosem "I co... Srałaś...?" testowane, nie działa.

Wymyślone przez moją przyjaciółkę: "Ale masz ładne włosy/buty/torebkę/paznokcie/cokolwiek, pasuje kolorystycznie do mojej sypialni... Sprawdzmy, jak wyglądałyby te rzeczy razem..." testowane, działa.

"Cześć dziewczyny, chcecie plastikową łyżeczkę?" Akurat miałem w dłoni, też zadziałało ;D

"Hej dziewczyny, słychać stamtąd jak żuję gumę?"

"Jaki wolisz kolor? Zielony czy czerwony?"

Cześć. Lubisz tańczyć?
- no jasne
- to idź zatańcz, chcę pogadać z twoją koleżanką

"Podobasz mi się, chcę Cię poznać" (trzeba mieć jaja.)

A teraz najskuteczniejsze, prawie zawsze prowadzi do dalszej relacji: "cześć" ;)

Cytat dzunior
hej mała, postawisz mi drinka?" :D

Podryw na studenta ;DDD
Konto od:
Permalink Autor: morszczuk, data postu: Friday, May 8, 2009 19:50
no no Panowie:)
Ciekawe:)

Ale powiem Wam że kobiety dziela sie na kilka grup:
1. te co lubia komplementy
2. blachary i materialistki
3. normalne
4. szalone i dziwne:)
co do 1 i 2 nie trzeba tłumaczyć:)
3. - to takie z którymi mozna pogadac pośmaić i w taki sposób mozesz je wyrwać
4. które się będa z Toba kłóciły i do oczów sobie będziecie skakać a na samym koncu z Toba sie umówią:)

Najdziwniej jak mnie podrywano:
Podszedł gościo do mnie mial ok 19 lat
I mówi mi ze studiuje Prawo jest na II roku na takim i takim uniwerku i nawija i słowa nie da powiedziec w koncu po 20 min " a może powiesz coś o sobie"
Na co ja mu: Studiujesz Prawo? II rok? Na xx Uniwerku? Ja tez to studiuje ten sam kierunek ten sam rok ten sam uniwerek jestem starosta a ciebie nie ma u mnie na roku"
No i po podrywie:)
" never believed that things happen for a reason "
morszczuk Postów: 26
Konto od: 10.12.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: justys6, data postu: Tuesday, May 12, 2009 16:56
e idziesz na dyskoteke dosypujesz "czegoś" do picia siedzisz tam i będa same na ciebie leciały
pozdro

Na forum istnieje zakaz reklamowania swoich fotoblogów - usunięto zbędne treści.

Post edytowany Tuesday, May 12, 2009 16:56 przez moderatora irminka
justys6 Postów: 13
Konto od: 5.07.2007
Miasto: Staw
Permalink Autor: razahell, data postu: Tuesday, May 12, 2009 17:41
Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza tego dowodu w słowach [George Eliot]

justys6, to z autopsji tak? Nie, my nie praktykujemy przelatywania wszystkiego, co się rusza i ten temat do tego nie służy jeśli nie widzisz tego jeszcze.

morszczuk, to jest okrucieństwo zgasić w ten sposób chłopaka :P Pytanie jednak, to był blef z Twojej strony i przypadkowo się udało, czy też nie? ;)
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Permalink Autor: makeitvibrate, data postu: Thursday, May 21, 2009 21:44
Są kobiety ktore lubią komplementy , ale mało takich ;)
Kazda dziewczyna stara sie dobrze wygladac i jesli ubrala nowe szpileczki to trzeba jej powiedziec , że brzydkie są ;D
byc wrednym (nie zadnym chamem!!) poprostu sie droczyc i troche dokuczac , wkoncu kto sie czubi ten sie lubi ;D

gdyby do mnie podszedl koles ktory by twierdzil ze ma jaja i powiedzial "Podobasz mi się, chcę Cię poznać" wzielabym go za jakiegos pedofilia , zje*** czy ciote ;P !

Na forum istnieje zakaz używania wulgaryzmów.
Treść dodana do postu 29-01-2010 o godzinie 13:19
.

Post edytowany Thursday, May 21, 2009 21:44 przez moderatora irminka
makeitvibrate Postów: 0
Konto od: 21.05.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: dzunior, data postu: Friday, May 22, 2009 10:11
Pokaż cycki!

Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, May 22, 2009 18:00
Cytat justys6
e idziesz na dyskoteke dosypujesz "czegoś" do picia siedzisz tam i będa same na ciebie leciały

Widac, że dziecko się telewizji naoglądało.

Gdy ostatnio siedziałam w czytelni jakieś 6 godzin, odeszłam na chwilę do ksero, a kiedy wróciłam na swoich notatkach znalazłam karteczkę z imieniem, numerem telefonu i słowami wyrażającymi chęc zapoznania ;P

Cytat dzunior
Pokaż cycki!

Pewien chłopak kiedyś w szkole na mój widok wrzasnął na całą parę do kumpla: Widziałeś te cycki?! Cóż, dziś jesteśmy razem od ponad 2 lat ;)
Ale zazwyczaj tego typu podrywy jak z podstawówki są irytujące. Na przykład dzisiaj kumpela powiedziała, że jej koledzy z roku, po tym jak ostatnio mnie z nią widzieli, prosili, by pozdrowic tę dziewczynę z wielkimi cycami. Żal, zwłaszcza, że wychodzi to z ust dwudziestoletniego faceta.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: dzunior, data postu: Friday, May 22, 2009 19:01
Cytat irminka
Gdy ostatnio siedziałam w czytelni jakieś 6 godzin, odeszłam na chwilę do ksero, a kiedy wróciłam na swoich notatkach znalazłam karteczkę z imieniem, numerem telefonu i słowami wyrażającymi chęc zapoznania ;P

Strasznie takie... Dziwne :P Jakby nie łatwiej było podejść i zagadać...
Cytat irminka
Ale zazwyczaj tego typu podrywy jak z podstawówki są irytujące. Na przykład dzisiaj kumpela powiedziała, że jej koledzy z roku, po tym jak ostatnio mnie z nią widzieli, prosili, by pozdrowic tę dziewczynę z wielkimi cycami. Żal, zwłaszcza, że wychodzi to z ust dwudziestoletniego faceta.

Bo mężczyźni rozwijają się do 4 roku życia, a potem już tylko rosną.
I to jest prawda.

A ja się na podrywaniu nie znam, nie bawię się w głupie teksty, sposoby czy coś, zawsze jakoś tak samo z siebie wychodzi :P

Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, May 22, 2009 19:29
Cytat dzunior
Strasznie takie... Dziwne :P Jakby nie łatwiej było podejść i zagadać...

W czytelni należy zachowac ciszę ;D
A tak zupełnie serio - może bał się, że go nie zrozumiem, jak mi zacznie nadawac po angielsku ;P Bo w tym języku była kartka, ten pan był chyba Arabem.

Cytat dzunior
jakoś tak samo z siebie wychodzi :P

Chyba nikt nie zastanawia się nad tym ;) "Teraz powiem to i to, bo chcę ją poderwac i to będzie odpowiednie" ;P
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: dredzinka, data postu: Sunday, May 24, 2009 19:36
najlepiej to na golfa 2, chyba że kolega pożyczy to na 3.

Cytat makeitvibrate
gdyby do mnie podszedl koles ktory by twierdzil ze ma jaja i powiedzial "Podobasz mi się, chcę Cię poznać" wzielabym go za jakiegos pedofilia , zje*** czy ciote ;P !

no właśnie z tych wymienionych wyżej to ja bym "poleciała" tylko na to. ale jak widać niektórzy wolą tanie "bolało Cię jak spadałaś z nieba?"

dredzinka Postów: 204
Konto od: 29.12.2005
Miasto: wrocław
Permalink Autor: inso, data postu: Monday, May 25, 2009 17:45
jest taki skecz kabaretu moralnego niepokoju pt." jak wyrwac lachona" tam masz wszystko wyjasnione ;PP
inso Postów: 54
Konto od: 18.01.2009
Miasto: Kazimierza Wielka
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Tuesday, May 26, 2009 22:19
Abstrahując od tego, że o tym Paktofonika nawijała, to lachony najlepiej się wyrywa na BMW z początku lat '90 i huczącą tubą basową ze sklepu bezcłowego. Niestety działa na puste laski najczęściej. Pomimo, że mam solidne audio w samochodzie, to moja muzyka nie jest na tyle głośna i modna, ażeby jakiegoś lachona wyrwać. Zapewne też odstrasza lachony moja narzeczona, która siedzi na fotelu pasażera... lecz gdy jadę bez niej...to nic się nie zmienia.

Kiedyś spróbowałem: "chcesz w ryj?". Zareagowała... było ciekawie!
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock