Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek seven pounds - Forum Photoblog.pl

seven pounds

Permalink Autor: nestiiiii, data postu: Thursday, January 8, 2009 21:21
Jestem ciekawa Waszego zdania na temat tego filmu :) Ja jestem tym filmem ...zafascynowana! Rewelacja.
nestiiiii Postów: 5
Konto od: 10.12.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: spawany, data postu: Friday, January 23, 2009 23:26
Bardzo dobry film. Kolejna znakomita rola W.Smith'a. Pasjonująca opowieść o człowieku, który swóe winy próbuje odkupić poprzez całkowite zmienienie życia siedmiu nieznanych sobie osób.
Ignorantia iuris nocet

Bez jaj...
spawany Postów: 286
Konto od: 19.09.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: dobuch66, data postu: Wednesday, January 20, 2010 08:25
jeden z najlepszych filmów, jaki miałem okazję do tej pory widzieć
dobuch66 Postów: 56
Konto od: 30.11.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: baskaaa, data postu: Sunday, February 14, 2010 15:46
piękny film, wzruszający i - co dość ostatnio rzadko się zdarza - nie do końca przewidywalny. zapadł mi głęboko w pamięć, i obawiam się, że szybko się go stamtąd nie pozbędę : )
baskaaa Postów: 6
Konto od: 10.02.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: klaja93, data postu: Tuesday, March 9, 2010 16:06
uwielbiam takie filmy ,po których obejrzeniu siedzi się jeszcze przez chwilę zamarłym:)
7 dusz wywołuje świetne emocje .  
klaja93 Postów: 96
Konto od: 4.08.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: grzybiarka, data postu: Tuesday, March 9, 2010 21:26
Cytat baskaaa
piękny film, wzruszający i - co dość ostatnio rzadko się zdarza - nie do końca przewidywalny

dokładnie! boze.. kiedy ja go widziałam? już dawno temu.. czy to jest inaczej 'siedem dusz' czy coś takiego? bo jak faktycznie to, co myślę, to film jest świetny, ktoś wykonał kawał dobrej roboty.
grzybiarka Postów: 5
Konto od: 3.12.2008
Miasto: Mikołów