Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Programowanie C++ - Forum Photoblog.pl

Programowanie C++

Permalink Autor: korniszonek123, data postu: Wednesday, July 30, 2008 15:48
ja piszę programy małozaawansowane w c++ pisze pod Dev-C++
korniszonek123 Postów: 2
Konto od: 30.07.2008
Miasto: włocławek
Permalink Autor: streetgroup, data postu: Wednesday, July 30, 2008 23:47
To odpowiedz czemu program z takim kodem

main()

już sie nie kompiluje od versji (Dev'a oczywiście) 4.8.0.0?
Osobiście używam Aurory, ale pisze sie tym samym językiem.
streetgroup Postów: 8
Konto od: 8.07.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: godbrother, data postu: Friday, August 1, 2008 18:41
c++ nie jest zły :) uczyłem sie w budzie tego języka i nawet czaiłem o co chodzi ale to były tylko podstawowe podstawy :P
wcześniej uczyłem sie delphi w jakieś wakacje... to chyba nawet w gimnazjum było :D wiec łatwy to język ;)wszystko obiektowo ;P
Pascala nie próbowałem bo to już antyk :P full pisania by zrobić coś prostego...

na początek proponuję Delphi lub C++ na dev cpp
We take photography really seriously!
A ja tu tylko sprzątam :)
godbrother Postów: 1538
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: streetgroup, data postu: Saturday, August 2, 2008 01:32
A ja i tak jestem za Aurorą xD
streetgroup Postów: 8
Konto od: 8.07.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: godbrother, data postu: Wednesday, August 6, 2008 14:52
Cytat streetgroup

A ja i tak jestem za Aurorą xD

no to muszę kiedyś wypróbować tego ;) bo dev cpp ma kilka niedoróbek... czasem programik jest zrobiony dobrze a nie chce sie skompilować nikt nie wie dlaczego... a czasem wystarczy tylko zapisać projekt i uruchomić ponownie kompilator i szok! wszystko działa :P
We take photography really seriously!
A ja tu tylko sprzątam :)
godbrother Postów: 1538
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: nermal, data postu: Sunday, August 17, 2008 16:01
Nikt tutaj nie pisze w Visual Studio 2005 czy 2008?
Mi się super w tym pisze. A piszę oczywiście jeśli już muszę, czyli w niedługim czasie czeka mnie tego sporo. Ale C++ to przerabiałam jako że na zajęciach był. .NET wydaje mi się bardziej przystępny. O AJAXie nie wspomnę.
nermal Postów: 12
Konto od: 16.08.2008
Miasto:
Permalink Autor: tifoso, data postu: Friday, November 7, 2008 00:57
                    Witam ,
od niedawna programuje w C++ i postanowilem sprobowac swoich sil, z tymprogramem nie moge sobie poradzic, prosze o pomoc! pozdrawiam

W diagramie koła z literą w środku (od 'A' do 'L') traktowane są jakopokoje które połączone są liniami. Diagram traktowany może być jakolabirynt. Napisz program (grę) w C++ implementujący labirynt za pomocąobiektów i wskaźników. Użytkownik ma zacząć w pokoju ‘A’ i dojść dopokoju ‘L’, mając do wyboru poruszanie się w następujących kierunkach:north, south, east albo west. Np.

Jestes w pokoju ‘A’ masz do wyboru: (S)outh, (E)ast albo (Q)uit
E
Jestes w pokoju ‘C’ masz do wyboru: (S)outh, (E)Ast albo (Q)uit
Q

Itp.

Każdy pokój może być napisany jako pojedyncza klasa, od Ciebie zalezyjakie atrybuty i metody ta klasa będzie posiadac. Pierwsza częśćprogramu powinna przedstawiac labirynt a druga zapoczątkować grę wktórej użytkownik dotrze do pokoju ‘L’ lub zdecyduje się opuścic grę.

Nie mogę tu wkleic obrazu przedstawiajacego owy labirynt ale moge wyslac na maila. A oto moj adres: tifoso@o2.pl . Wielkie dzieki!!
tifoso Postów: 1
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: denaturatiporzeczki, data postu: Sunday, November 15, 2009 22:14
Cytat nermal
Nikt tutaj nie pisze w Visual Studio 2005 czy 2008?

To ja się zgłaszam. VS'08 obecnie :)

A C++ jest w porządku... ale co za dużo to niezdrowo :)  Właśnie w tym momencie męczę olimpiadę informatyczna i już mam go dość :D

Osobiście Java, C++, początki Ruby.
No i standardowo html/xhtml, css...itd... ale to już nie ten temat :)

Btw, co tak mało dziewczyn?
denaturatiporzeczki Postów: 3
Konto od: 7.09.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: dannikaree, data postu: Wednesday, November 25, 2009 21:27
Cytat denaturatiporzeczki
Btw, co tak mało dziewczyn?

melduję się na stanowisku! :D
Obecnie borland c++ builder ;) jak patrze na vs-a to mi sie cos robi.. :P Stopień zaawansowania? w sumie drugi semestr w tym siedzę.. i całkiem przyjemnie jest :P i byle do przodu :)

wczesniej Pascal, odrobinka assemblera, i jeszcze mniejsza odrobinka Delphi :P

Coś trzeba na tej informatyce robic :P
dannikaree Postów: 3
Konto od: 24.11.2009
Miasto: Gliwice