BYTOM welcome. (:

Permalink Autor: x3non13, data postu: Sunday, April 4, 2010 17:34
Chodzi Ci o zdjęcia krajobrazu, terenu zurbanizowanego czy Ty jako modelka? Jestem z Bobrka czyli dzielnica obok. Uważam, że najlepsze miejsca znajduje się przypadkiem i nie ma za bardzo co szukać, bo tylko wprawne oko może specjalnie ująć dobry kadr. A tak to przypadkowe zdjęcia są najlepsze. Nic na siłę.
x3non13 Postów: 208
Konto od: 10.10.2009
Miasto: Bytom
Permalink Autor: marzenaso12, data postu: Sunday, April 4, 2010 17:55
Chodzi mi o fotografowanie mnie ;D
znasz jakieś fajne miejsca?? ;P
marzenaso12 Postów: 3
Konto od: 13.03.2010
Permalink Autor: x3non13, data postu: Monday, April 5, 2010 04:50
Ja po Karbiu się nie bujam z oczywistych przyczyn xD. Nie moja dzielnia, a guza nie szukam. Ja raczej fotografuje aglomerację miejską i krajobraz, ale można spróbować takową fotografię. Osobiście nie znam żadnych takich miejsc, ale warto poszukać.
Permalink Autor: wszyjkecieugryze, data postu: Tuesday, April 6, 2010 20:49
Młodziez przytula!

http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/14931

Serdecznie zaprszamy Was na kolejna naszą akcje, odbedzie się ona 10.04 tj. sobota, pod Domem Muzyki i Tańca w Zabrzu, o 14:00, podczas castingu  'Mam talent'

Wiadomo nie od dziś, że człowiek dla obcego człowieka jest na ogół zimny, niedostępny i obojętny. Panuje znieczulica więc rzadko kto ma odwagę zagadać do kogoś nieznajomego w autobusie czy gdzieś indziej.
Takie darmowe przytulanie może być pierwszym krokiem otworzenia się przed drugim człowiekiem, przełamania pewnej bariery nieśmiałości i niechęci. Może gdyby się to przyjęło, ludzie byli by życzliwsi dla siebie?
Fajna inicjatywa ale i trudna. Trzeba mieć odwagę żeby wyjść na ulice i zachować się ciepło względem kogoś obcego.
Jeśli ktoś był w zachodnich krajach, myślę że mógł słyszeć o takich akcjach które są organizowane cyklicznie (flashmob}.U nas w Polsce to dopiero raczkuje, choć miały już miejsce w naszych miastach m.in Katowicach i Sosnowcu. Jesteśmy grupką młodziezy od 13 do 20 lat, z różnych miast Śląska : Zabrza, Katowic, Bytomia, Sosnowca, wszyscy poznaliśmy się na portalu photoblog.pl  - przytulamy się do ludzi po to by okazać życzliwośc ludzką, dać troche radości i rozpalić iskierki w serduszkach, wiare w ludzką dobroć i bezinteresowność. Celem akcji nie jest zawieranie nowych znajomości, otrzymywanie numerów telefonów czy flirtowanie-wiele osób tak myślało, my tylko uszczęśliwiamy ludzi. Chcesz się przytulić, zrób to. Jest to miły gest dla nas jak i dla Ciebie . Nie chcesz, twierdzisz że ten najprostszy gest dialogu ciała jest zły, masz wybór widząc naszą grupkę, przejdziesz dalej, myśląc jaka ona jest zła.
wszyjkecieugryze Postów: 41
Konto od: 8.03.2009
Miasto: zabrze
Permalink Autor: silesianpride, data postu: Monday, April 12, 2010 01:09
Bytom Centrum Gniewu wita ;)
silesianpride Postów: 13
Konto od: 30.05.2008
Permalink Autor: x3non13, data postu: Monday, April 12, 2010 04:17
My Ciebie tez witamy. Z jakiej czesci Bytomia jestes?
Permalink Autor: silesianpride, data postu: Tuesday, April 13, 2010 00:26
Cytat x3non13

My Ciebie tez witamy. Z jakiej czesci Bytomia jestes?

Bytom - Ścisłe Centrum jeżeli już chodzi o konkrety.
Permalink Autor: x3non13, data postu: Wednesday, April 14, 2010 03:25
Zbiły mnie Twoje zdjęcia delikatnie z tropu, bo masz np. zdjęcie huty, a to jest niedaleko tam gdzie ja mieszkam.
Permalink Autor: silesianpride, data postu: Wednesday, April 14, 2010 03:37
Cytat x3non13

Zbiły mnie Twoje zdjęcia delikatnie z tropu, bo masz np. zdjęcie huty, a to jest niedaleko tam gdzie ja mieszkam.

Jak jest pogoda dużo jeżdżę na rowerze a przy okazji robię zdjęcia z różnych miejsc w mieście
Permalink Autor: pate, data postu: Monday, April 26, 2010 09:15
zapraszam do mnie ; DD  a tak ogólnie to w bytomiu jest wiele ciekawych miejsc ;D
pate Postów: 1
Konto od: 9.06.2008
Miasto: xxxx
Permalink Autor: cytryna90, data postu: Sunday, May 9, 2010 02:21
Hey wszystkim :D

ja szczególnie polecam do zdjęć park na stroszku bo oddaje fajny klimat xD
cytryna90 Postów: 1
Konto od: 9.05.2010
Permalink Autor: x3non13, data postu: Sunday, May 9, 2010 05:03
To proszę zobacz sobie park "Fazaniec" w części Bobrek-Szombierki w Bytomiu. Jeżeli wie gdzie się iść to jest naprawdę klimatyczny.
Permalink Autor: strusiiekk, data postu: Monday, May 10, 2010 21:18
ja też miechowice. xd
pozdro . ; pp
strusiiekk Postów: 1
Konto od: 5.08.2009
Permalink Autor: tanayah, data postu: Tuesday, May 11, 2010 01:19
A ja z centrum, niedaleko granicy z Piekarami Śląskimi :).
amor vincit omnia!
tanayah Postów: 3
Konto od: 9.03.2006
Permalink Autor: mojpiesjestinny, data postu: Tuesday, May 11, 2010 08:39
Centrum! : D
mojpiesjestinny Postów: 13
Konto od: 3.01.2010
Permalink Autor: silesianpride, data postu: Wednesday, May 12, 2010 01:30
Ciekawe miejsca w Bytomiu, które polecam:
- Żabie Doły - LIGA okolice Arki Bożka biegnące do Brzezin Śląskich.

- Okolica Kleinfeldu łącząca się z Szombierkami czyli teren Elektrowni Szombierki, torowisko, ulica towarowa z ciekawą zabudową.

- Stara trasa na Karb od strony Strzelców Bytomskich obok nowej trasy.

- Bobrek od strony torowiska i kopalni.

- Miechowice od strony stawu.

- Łagiewniki - część terenu Warownego Śląska czyli bunkry z końca lat 30-tych - linia graniczna z III Rzeszą.

- Teren za Urzędem Pracy w kierunku Kopalni Rozbark

- Teren zalesiony od Reala w stronę trasy na Piekary Śląskie a Rojcę

- Bytomskie DOLOMITY na Suchej Górze oraz słynna GROTA nad stawem.

- Okolice stadionu Szombierki oraz teren prowadzący w stronę szybu Krystyna przez pagórki i zbiornik wodny po-kopalniany.

- Teren kościoła na wzgórzu Małgorzatki.

- Zielony szlak prowadzący od tyłów stadionu Polonii w kierunku stroszka, osiedla awaryjnego, vitoru i suchej góry

- Cmentarz Komunalny oraz tereny przylegające

- Prezydium miasta Bytom

- Cmentarz Mater Delorsa

- Park miejski wraz z tzw. Misiami gdzie znajdował się wybieg dla niedźwiedzi, staw z mostkiem.

- Pl. Sikorskiego z LO (z zabytkową kopułą zegarową) oraz szkołą muzyczną i "tymczasową" Operą Śląską.

- Basen miejski na ul. parkowej jako pomnik kunsztu modernizmu i innowacji lat okresu przedwojennego.

- Kościół NMP (Mariacki) na Rynku jako najstarszy budynek sakralny w mieście.

- Pl. Klasztorny wraz z kościołem Św. Wojciecha przylegającym zabudową do szkoły.

- Kościół neogotycki Św. Jacka - pięknie oświetlony nocami.

- Nasz ledwo odzyskany bytomski "Śpiący Lew" znajdujący się na rynku.

- Zabytkowa i pięknie wykończona Poczta na ul. Piekarskiej.

- Zabytkowa willowa strona miasta w okolicach ulic Olejniczaka, Pułaskiego i Wrocławskiej wraz z urzędem Stanu Cywilnego.

Oraz wiele innych ciekawych miejsc, które pewnie wymienię następnym razem.