Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Kobiety przejmujące inicjatywę - co sądzicie? - Forum Photoblog.pl

Kobiety przejmujące inicjatywę - co sądzicie?

Permalink Autor: mafta89, data postu: Sunday, December 21, 2008 20:48
Witam ponownie!

Myślicie, że w dzisiejszych czasach mężczyźni wolą jak kobiety przejmują inicjatywę? ( w sensie, że to one starają się o chłopaka) Ja jestem typem kobiety, która woli zdobywać niż być zdobywanią, troszczę się o faceta jak tylko mogę, poświęcam się mu bezgranicznie... Jestem w związku zawsze sobą! Staram się aby ukochana osoba się realizowała, spełniała swoje marzenia, nie lubię ograniczać mężczyzn... nie zakazuje chodzenia na piwo z kolegami itp. ważne jednak by był wobec mnie szczery, szanował mnie i kochał za to jaka jestem! Podstawą związku dla mnie jest SZCZERA ROZMOWA i nie owijanie w bawełne. Jak moj ukochany chce mi coś wyznać, że sie mu coś nie podoba to chce by mi o tym mówił a nawet czasem na mnie nakrzyczał jeżeli ma do teg podstawy ( no i vice versa) chociaż ja rzadko kiedy krzycze:)

I mimo tego, że jestem taka w związku to nie mogę odnaleźć tego jedynego. ...
Może robię coś nie tak? Może powinnam zmienić swoje nastawienie do mężczyzn....

Pomóżcie!!

Tytuł wątku musi być adekwatny do jego treści i zawierać co najmniej trzy słowa.
Na forum istnieje zakaz reklamowania swoich fotoblogów - usunięto zbędne treści.
przepraszam za promowanie mojego fbl.

poprawka

Post edytowany Sunday, December 21, 2008 20:48 przez moderatora irminka
mafta89 Postów: 0
Konto od: 31.07.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: irminka, data postu: Sunday, December 21, 2008 20:57
Generalizowanie i upraszczanie rzeczywistości mija się z celem - a tego właśnie oczekuje odpowiedź na Twoje pytanie.

Wszyscy "mężczyźni" nie są tacy sami, każdy jest odrębną jednostką, jest inny, więc nie mogę Ci powiedzieć, co wolą mężczyźni - bo jako grupa o identycznych przekonaniach nie istnieją.

Na pewno część z nich lubi, bo ułatwia im to sytuację. Nie mogę jednak ocenić, jak jest w wypadku każdego jednego na Ziemi.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: razahell, data postu: Monday, December 22, 2008 14:59
Dalej mieszkać nie mogłaś? =D

Szczerze, na tym świecie panuje dziwna sytuacja, gdyż osoby wartościowe, dobre, mające ciepłe i czułe serca po prostu... Nie są zauważane. Nie wiem czy jest to wywołane pośpiechem, chęcią posiadania, czy też wybieraniem pośród ideałów. Może po prostu niektórzy nie chcą poznawać. Albo obracasz się w gronie osób, które nie doceniają tego jaką jesteś lub po prostu nie dorośli jeszcze do tego wszystkiego.

Wypowiadając się jako przedstawiciel płci męskiej ( :D ) mogę stwierdzić, że jesteś chyba aż za dobra :) Jednak to nie jest złe, musisz tylko trafić na kogoś, kto także będzie dobry i nie wykorzysta tego wszystkiego co dajesz i jak się bardzo poświęcasz w zamian nic nie dając. Gdyż niestety często dobrzy ludzie trafiają na tych złych... A wtedy te dobre i ciepłe osoby często parzą się, zrażają i niestety zamykają, gdyż wątpią w ludzi... :(

Osobiście wolę, aby kobieta pokazała, że też jej zależy. Nie jestem tutaj najbardziej doświadczoną osobą. Jednak zdarzyło mi się kilka razy, że zabiegałem o względy, było wszystko cudownie, starałem się być jak najlepszy, wszystko się układało, idealna para, po czym byłem odsyłany po jakimś czasie z kwitkiem praktycznie bez konkretnego powodu lub z jakimiś urojonymi argumentami. Dlatego sam zrezygnowałem z zabiegania o względy, komuś będzie zależało i będę to widział, to także to okażę.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: davidsilver, data postu: Tuesday, December 23, 2008 12:12
Podzielam zdanie vergila , nie jesteś czasem ,aż za dobra :P.
Czasy się zmieniają to nieuniknione, ale nasza biologiczno-genetyczna strona się nie za bardzo zmieniła, (jestem dobrym obserwatorem ;p). Człowiek to także zwierzę, które musi zaspakajać swoje potrzeby niższe i wyższe (czyt. duchowe, emocjonalne) , to drugie nas różni od innych "zwierząt". Ale nie o tym miało być. Zostań sobą, wolisz być "łowcą" niż "ofiarą" (Boże, jak to brzmi! XD) i niech tak zostanie :) Może lepiej jak obydwoje wykażecie inicjatywę, bo tak od jednej strony może nie wyjść (chyba że ten ktoś jest nieśmiały i mało odważny), watro obserwować. To jest moje zdanie, nie wiem czy słuszne sama oceń.

Pozdrawiam :) Trzymaj się ciepło na Święta i pogoda ducha cię nie opuszcza ;)

Jestem

davidsilver Postów: 69
Konto od: 29.06.2006
Miasto: Kowalówka
Permalink Autor: lilllith, data postu: Saturday, December 27, 2008 12:36
heheh nawiązując do wypowiedzi vergila :)

W sumie to strasznie głupie ale ja akurat byłam tą osobą której trafił się aż za dobry partner. Jest świetny, nadal go bardzo lubię i przyjaźnimy się ale w związku się nam nie udało. Widzisz, może jest dużo takich typków jak ja (:P) którzy właśnie nie mogą zupełnie rządzić w związku. Nie było w ogóle kłótni bo na wszystko przymykał oko bądź dawał spokój żeby tylko się nie kłócić i żeby było ok. Nie miał po prostu swojego zdania. Gdy czegoś nie chciałam, w ogóle nie walczył o swoje i może wydaje się to super ale w rzeczywistości tak nie jest. Ja muszę czuć że w tym związku "działają" obie strony a nie tylko jedna. BYło tak słodko że aż za. Uczucie zmieniło się tylko w zwykłe lubienie że tak to głupio nazwę.
lilllith Postów: 0
Konto od: 14.10.2008
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: enemydream, data postu: Sunday, December 28, 2008 18:31
ja uważam, że nie powinno być się aż tak łagodnym w związku, bo ta druga osoba może zacząć to wykorzystywać. poza tym ja bym chyba oszalała, gdyby mój facet nie pokłócił się ze mną raz na jakiś czas. a tak nawiasem mówiąc to moja babcia kiedyś mi powtarzała, że gdy para nie umie się kłócić, to nie jest to dobry związek ...
myślę, że jeśli trafisz na odpowiedniego dla Ciebie faceta, to on zaakceptuje Ciebie taką, jaką jesteś i będzie szczęśliwy, że ma Ciebie.
pozdrawiam :)
enemydream Postów: 32
Konto od: 25.12.2008
Miasto: losy
Permalink Autor: qlak, data postu: Monday, December 29, 2008 21:26
Mafta gratuluję podejścia - nie zmieniaj go. Zmieniając obniżyłabyś poprzeczkę ;)

Patrząc na twoje podejście stwierdzam, że podoba się panu Qłakowi.

Bądź matką moich dzieci ;)

qlak Postów: 9
Konto od: 27.10.2007
Miasto: Rivia
Permalink Autor: tasteit, data postu: Tuesday, December 30, 2008 19:34
Cytat lilllith
Nie było w ogóle kłótni bo na wszystko przymykał oko bądź dawał spokój żeby tylko się nie kłócić i żeby było ok.

tez bym nie wytrzymala w takim zwiazku, to aż za słodko ;) czasami trzeba się posprzeczać dla takiej 'równowagi' ;)

Cytat lilllith
Ja muszę czuć że w tym związku "działają" obie strony a nie tylko jedna.

mam identyczne zdanie ;) w przeciwnym razie jedna osoba daje a druga tylko bierze, jak jakis pasozyt czerpie to, co dobra osoba daje.

no a co do 'zdobywania' czasy się zmieniają, i teraz dziewczyny też podrywają chłopaków, i robią tzw. 'pierwsze kroki' ;) jak kto lubi..

patrzac na tytuł myślałam, że post będzie o czymś innym ];->
tasteit Postów: 24
Konto od: 24.08.2007
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: tauren, data postu: Wednesday, February 18, 2009 22:18
Kobieta inicjatywa? Nie. Absolutnie nie. Gdzie zabawa? Gdzie wyzwanie? Znudziła by mnie. Kobieta powinna jedynie zachęcić. Pokazać, że mogę się starać dalej. Ale przejmować inicjatywę? jak to moja koleżanka mówi Jej to pojęcie kojarzy się z seksem. Jak dla mnie to też kobieta w łóżku może przejąć inicjatywę. Jestem po prostu za staromodny pod tymi względami i kiedy czuję się podrywany przez kobietę, czuję się jak zwierzyna w potrzasku.

"Cnotliwa dziewczyna nigdy nie lata za chłopcem. Czy to ktowidział, żeby pułapka goniła mysz?"
Julian Tuwim
Pasuje mi tu jak ulał ten cytat. Pozdrawiam! :)
Treść dodana do postu 18-02-2009 o godzinie 22:19
Ps. Okazać zainteresowanie może zawsze, ale nie podrywać. Przynajmniej mnie :)
tauren Postów: 44
Konto od: 12.02.2009
Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Permalink Autor: beagle2709, data postu: Tuesday, August 2, 2011 14:07
tauren ma rację.
To facet ma przejąć inicjatywę.
Ty co najwyżej możesz go trochę zachęcić.
Oni lubią walczyć o kogoś, jak ktoś już się im spodoba, to bd dążyć do tego by to osiągnąć.

Nie może być na odwrót, że to dziewczyna stara  się o chłopaka,bo wtedy zaczyna się to zazwyczaj nudzić,  i z takich związków nic nie wychodzi.
Najlepiej żyć własnym życiem i nie oczekiwać na niewiadomo co.
Jak "wpadniesz komuś w oko" to pokażesz że jesteś osobą godną uwagi i może coś z tego wyjdzie, póki co niewarto zawracać sobie głowy byle jaką osobą która namąci cie w głowie. :)
beagle2709 Postów: 22
Konto od: 26.12.2010
Miasto: Ożarów Mazowiecki
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Wednesday, August 3, 2011 22:17
Ja przejełam inicjatywę i zachowuje się tak jak Ty napisałaś
powyżej.
Właśnie wszystko jest ok w tym jak się odnosisz do chlopaka
na prawdziwą milosc trzeba czekać :) żeby on to docienił
pozdr :)
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska
Permalink Autor: auranoir, data postu: Sunday, August 7, 2011 01:42
Mam doświadczenie, w związku trwającym 1,5 tyg? :D
Było fajnie, ale szybko się skończyło.
auranoir Postów: 8