Co by było gdyby nie bylo neta

Permalink Autor: frivolka, data postu: Thursday, January 22, 2009 19:53
hahaha, patologia normalnie. xD Boże, takie dzieci to do psychiatryka powinni zamknąć. xD
widzę jak mój brat się zachowuje, jak mu internet muli, wyrwał ostatnio półkę na klawiaturę. Ejj, ale to jest poważny problem, zobaczyć ile osób gra w te idiotyczne gry, typu tibia czy metin, czy co tam jeszcze, przecież to tragedia by była, zagłada, koniec świata po prostu. xD

frivolka Postów: 45
Konto od: 15.11.2008
Miasto: Międzyzdroje
Permalink Autor: godbrother, data postu: Thursday, January 22, 2009 23:02
oby ten filmik okazał sie żartem... może to i śmiesznie wygląda ale jak sobie pomyślę, że tacy ludzie na prawdę istnieją (a istnieją) to normalnie żal ich... wśród znajomych krążą opowieści o jakiejś dziewczynie z ich rodziny, która nawet jak przechodziła obok komputera to musiała chociaż dotknąć klawiatury, bo inaczej wpadała w histerie... nieraz się też słyszało o jakimś maniaku gierek, który umarł z głodu przy kompie bo nie miał czasu zjeść :|

ja sam spędzam sporo czasu przed kompem ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku... fakt faktem, że gdy net nie działa jak jest bardzo potrzebny, to jest jakiś powód do malej złości ale żeby tak agresywnie?!

gdyby nie było neta od początku to nie wiem czy by było mniej uzależnień... znalazłyby się inne :D co innego z agresją... pamiętam jak kumpel sie chwalił kiedyś, że coś mu się nie udało w grze i rozwalił o ścianę swoją drogą, cudowną, wspaniałą, specjalnie zaprojektowaną do gier myszke bezprzewodową :P taki był zły... i jeszcze sie cieszył z tego "jak ona fajnie leciała!!!"... tak to jest z rozpuszczonymi bachorami, którym tatusie wszystko kupują... na szczęście mnie gry nie bawią :D
We take photography really seriously!
A ja tu tylko sprzątam :)
godbrother Postów: 1538
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: notankallowed, data postu: Tuesday, January 27, 2009 17:49
Pewnie, siedziałbym teraz jak idiota i grał w coś single player xD, i nigdy nie poznałbym radości z cs'a

PS. "irminka" On sie nie wkurzył że mu odłączyli neta tylko że mu Unreal Turnament nie działa ; )
notankallowed Postów: 8
Konto od: 27.01.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: protankkiller, data postu: Tuesday, January 27, 2009 17:51
Jak na mnie to nie było by teraz nas, nie było by moderatorów, tego portalu a świat nadal by istniał.

Tak, serio, istniał by :P
Treść dodana do postu 27-01-2009 o godzinie 17:52
Jak na mnie to nie było by teraz nas, nie było by moderatorów, tego portalu a świat nadal by istniał.

Tak, serio, istniałby :P
protankkiller Postów: 1
Miasto: Rydzyna
Permalink Autor: notankallowed, data postu: Tuesday, January 27, 2009 17:54
Jaka perfidna poprawa, xd jak mogłeś Piotrze xD ?
notankallowed Postów: 8
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: irminka, data postu: Tuesday, January 27, 2009 17:56
Cytat notankallowed
PS. "irminka" On sie nie wkurzył że mu odłączyli neta tylko że mu Unreal Turnament nie działa ; )

Wiem, że to nie z powodu odłączenia neta ;) Chodziło mi po prostu o samą reakcję ;)

Cytat protankkiller
świat nadal by istniał.

Bez wątpienia. Od neta można się odzwyczaic. Wiem, co mówię - były takie okresy, że nie działał mi net albo komp - i widzicie, nadal żyję xD
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: razahell, data postu: Tuesday, January 27, 2009 23:28
Cytat irminka
Od neta można się odzwyczaic

Zaczynając palić xD
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: irminka, data postu: Wednesday, January 28, 2009 10:30
Cytat vergil
Zaczynając palić xD

Eee, niekoniecznie xD Wcale nie zaczęłam wtedy palic :P

Po prostu spędziłam więcej czasu na nauce :)
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, January 28, 2009 11:43
Oczywiście żart ;) Hm. Przyznam szczerze, że w ostatnim czasie bardziej mi komputer służył do nauki, niż do innych rozrywek. Nie wiem więc w jaki sposób mógłbym zaliczyć niektóre partie materiału, gdybym nie miał dostępu do internetu ;]
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: irminka, data postu: Thursday, January 29, 2009 14:09
Cytat vergil
Nie wiem więc w jaki sposób mógłbym zaliczyć niektóre partie materiału, gdybym nie miał dostępu do internetu ;]

Na etapie studiów internet staje się praktycznie bezużyteczny.
Gdy byłam w gimnazjum, w LO nie wyobrażałam sobie, że tak w ogóle może byc xD Ale jednak... Dobrze zaopatrzona biblioteka jest cenniejsza niż internet:)
Permalink Autor: kuki12, data postu: Thursday, January 29, 2009 16:35
nie wyobrażam sobie życia bez neta, dzieki niemu jest dużo komunikatorów a dzięki nim poznajemy nowych ludzi i jest fajnie,haha
kuki12 Postów: 2
Konto od: 20.10.2008
Miasto: prabuty
Permalink Autor: godbrother, data postu: Friday, January 30, 2009 14:16
Cytat irminka
Dobrze zaopatrzona biblioteka jest cenniejsza niż internet:)

zwłaszcza jeśli w bibliotece jest Internet :P
a co studiujesz? coś z literaturą? bo chyba to jeden kierunek z niewielu w którym bez książek ani rusz ;)
akurat w moim przypadku bez neta byłoby ciężko w nauce :D tym bardziej, że niektórzy wykładowcy na wykładach pokazują nam materiały ściągnięte z Wikipedii :D
Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, January 30, 2009 19:37
Cytat godbrother
a co studiujesz? coś z literaturą? bo chyba to jeden kierunek z niewielu w którym bez książek ani rusz ;)

Kierunek, w którym książki są najbardziej niezbędne jak tylko się da - filologię polską.

Ale nie chodzi nawet o książki, które muszę czytac - samo znalezienie informacji o nich nie jest możliwe w internecie. Informacje o nich znajduję w innych książkach. A internet nawet o nazwiskach ich autorów nie słyszał^^

Cytat godbrother
wykładowcy na wykładach pokazują nam materiały ściągnięte z Wikipedii :D

To co Ty i, przede wszystkim, gdzie studiujesz?

Mam przedmioty oddalone od literatury - jak np. fonetyka - i również nie wyobrażam sobie szukania na ten temat informacji w internecie.

A jak już będę nauczycielką, to będę śledzic wszelkie prace na podobny lub ten sam temat, który ja zadam. I będę tępic ściągaczy z internetu, o tak. Bo czasami w pisaniu prac internet jest dosc pomocny, ale bez przesady ;)
Permalink Autor: godbrother, data postu: Friday, January 30, 2009 22:44
Cytat irminka
Kierunek, w którym książki są najbardziej niezbędne jak tylko się da - filologię polską.

tak też myślałem ;) no fakt w necie niewiele można znaleźć informacji o książkach które lekturami nie są :P
Cytat irminka
To co Ty i, przede wszystkim, gdzie studiujesz?

Ja studiuję elektrotechnikę na PWSZ w Lesznie ;) W pierwszym semestrze to praktycznie sama matma z domieszką fizy :/ a wykłady z wikipedii to mam z informatyki... po prostu mamy takiego luźnego kolesia, który luźno prowadzi wykłady i za to go cenimy, że nie pastwi się nad nami jak co niektórzy :D może trudno w to uwierzyć, ale nawet dużo nas (przynajmniej mnie) nauczył tym sposobem :P
Cytat irminka
I będę tępic ściągaczy z internetu, o tak.

miałem też taką polonistkę w liceum :D żeby nie było, ja też czasem korzystałem z neta przy pisaniu prac domowych, ale granice godności gdzieś są!
I całe szczęście, że polonistka tępiła tych kombinatorów, którzy opanowali do perfekcji jedynie technikę "znajdź w google-kopiuj-wklej-drukuj", bo momentami to myslałem że mnie trafi... Ja  mogłem patrzeć jak mi młodość ucieka między wiersze, czytając wszystkie lektury od dechy do dechy, a jakiś... matołek :D poszedł na łatwizne i myslał, że Boga za nogi złapał oddając pracę w całości skopiowaną WŁASNORĘCZNIE! :P ehhh

Tak więc  wracając do tematu (żeby nie było że offtop), gdyby nie było Internetu pewnie niewielu tutaj piszących ukończyłoby jakąkolwiek szkołę :P pomijając tych nieco ambitniejszych, którzy zamiast siedzieć w necie musieliby się pofatygować i ryszyć swoje 4 litery do biblioteki :P
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, January 31, 2009 17:35
Cytat godbrother
gdyby nie było Internetu pewnie niewielu tutaj piszących ukończyłoby jakąkolwiek szkołę :P

Hmm, nie zgodzę się. Kiedyś nie było internetu i ludzie sobie radzili, prawda? Kończyli szkołę i brak neta im w tym nie przeszkadzał.

Cytat godbrother
I całe szczęście, że polonistka tępiła tych kombinatorów

Tak, bo najciekawsze jest, kiedy pani polonistka zachwyca się takowymi pracami ;D Zawsze mnie to ryło. Zwłaszcza, jeśli robili to dobrzy uczniowie, bo wiedzieli, że ich o ściąganie nie będzie podejrzewac.
Polonista powinien znac tresc dostępnych opracowań na temat, jaki zadaje - chociażby dlatego, by nie posądzac niewinnych o ściąganie, jak to zdarzyło się kiedyś mnie:)
Permalink Autor: godbrother, data postu: Saturday, January 31, 2009 18:41
Cytat irminka
Kiedyś nie było internetu i ludzie sobie radzili, prawda? Kończyli szkołę i brak neta im w tym nie przeszkadzał.

prawda prawda ;)  kiedyś to i bez prądu czy samochodów ludzie radzili sobie :D ale ja miałem na myśli czasy teraźniejsze... czyli gdyby tak nagle odłączyć Internet wszystkim tym, którzy w nim pokładają swoją nadzieję, to zapewne część osób (ta nic nierobiąca) miałaby problemy :D albo sięgnęła po książkowe opracowania :P

Ja za to miałem w podstawówce taką nauczycielkę, która otwarcie mówiła, że nie postawi jedynki jak przyłapie kogoś na spisywaniu ze ściągi, bo "uczeń, który sam sobie pisał ściągę jakąś tam wiedzę posiądzie, bo zawsze coś osiada w pamięci ":P
Coś w tym jest ;) Nawet matematyk, zkórym obecnie mam ćwiczenia kazał wszystkim obowiązkowo robić ściągi z wzorami i korzystać z nich na ćwiczeniach, a nawet pozwolił mieć je na kolokwium! :D Na egzaminach co prawda nie można było posiadać żadnych wzorów, ale muszę przyznać, że po zrobieniu kilkudziesięciu przykładów najczęściej używane wzorki utknęły na dobre w pamięci... a jakbym miał je wkuwać na pamięć to... nigdy w życiu :P