Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Katastrofa Samolotu CASA - Forum Photoblog.pl

Katastrofa Samolotu CASA

Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Sunday, February 3, 2008 20:53
Cytat nataly93

Cytat osiemsiedem

a smucisz sie z powodu tych wszystkich ofiar szarych ??

A może ja zapytam inaczej. Smuciłeś/aś się wtedy, kiedy Jan Paweł II umarł?

tak a co to ma do rzeczy ?? nie widze żeby dookoła mnie chodzili papieże......
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: radicalis, data postu: Saturday, February 9, 2008 23:05
Cytat bigboss
winę za tą katastrofę ponosi WP i MON bo mogli sie dogadac z hiszpanami, którzy są producentami tych samolotów, o licencje na naprawę.

Tego to ja już zupełnie nie rozumiem. A co niby casa była uszkodzona?
Nie wzbiłaby się w powietrze gdyby była. Wszysycy ze znajomych mi entuzjastów lotnictwa zgodnie twierdzą: wina pilota: przeszarżował bo chciał koniecznie posadzić maszynę w towarzystwie kilkunastu dobrych polskich pilotów wojskowych. Wiadomo że na początku nie powiedziano że to wina pilota aby nie obciążac winą jednej z ofiar. To jest normalne przy tego typu katastrofach. Winy leżącej po stronie pilota "szuka" się na samym końcu gdy wszystkie inne hipotezy staną się mało prawdopodobne .
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica