Olsztyn - co myślicie o tym mieście

Permalink Autor: myvanity, data postu: Friday, September 4, 2009 14:36
szczerze to ja mysle jak tylko sie z olsztyna wyniesc ale nie mam nic przeciwko miastu ;p
myvanity Postów: 2
Konto od: 22.12.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: triiste, data postu: Sunday, September 13, 2009 10:32
Zakupyto nie problem, po to ta alfa jest. Bez obrazu ale w Olsztynie większośc ludzi to cwaniaczki. Myślą że jak sa z większego miasta to że są jacyś lepsi. Ja przynajmiej kilku takich znam, bo tam wczesniej czesto jeździłam.
triiste Postów: 1
Konto od: 11.10.2008
Miasto: Morąg
Permalink Autor: thisispatricia, data postu: Sunday, September 13, 2009 10:51
mieszkam w Olsztynie .. i nie lubię tego miasta .
nuda , nuda , nuda .
ogółem Polska wcale mnie nie kręci, więc nic mi się tu nie podoba.
thisispatricia Postów: 1
Konto od: 24.06.2007
Miasto: Ameryka
Permalink Autor: jestembardzoglodna, data postu: Monday, September 14, 2009 18:50
Olsztyn..? Olsztyn to zbiorowisko zakompleksionych ludzi, którym tylko się wydaje że dużo wiedzą i że dużo umieją.
jestembardzoglodna Postów: 1
Konto od: 14.07.2008
Miasto: Ruciane-Nida
Permalink Autor: wrednasuczka, data postu: Wednesday, September 16, 2009 08:54
Jestem z Olsztyna ;] Mam do Alfy 30 sekund z domu i prawie wogle tam nie bywam chyba ze po coś na obiad xD Jest wiele miejsc w Olsztynie gdzie można spędzić dobrze czas ;] Np. Stare miasto, plaża miejska i nie tylko. No nie wiem czy jest dużo cwaniaczków po prostu stwarzają pozory cwaniaka ;] znam dużo takich ludzi z Olsztyna ;] Alfa to inny świat to świat zakupów owszem sa osoby ktore non stop siedza po alfa i wogole ale to nie znaczy ze wszyscy i jak sie kogos krytykuje np. od Pokemonów , To trzeba pierw sie nauczyc krytykowac siebie ;] pierw poznaj czlowieka potem oceniaj ;]
wrednasuczka Postów: 1
Konto od: 28.02.2009
Permalink Autor: cudasne, data postu: Wednesday, September 16, 2009 15:37
Hehe :) szczerze mowiąc mi Olsztyn starsznie sie spodobal i wlasnie od pazdziernika bede tam mieszkac :) Poznalam zreszta moja milosc zycia w Olstzynie ktora wcale nie cfaniaczyla :)
Alfa ? hm sklep jak sklep szczerze mowiac te takie cetrum handlowe sa w Polsce hehe ale poza wkoncu po to sa sklepy zeby w nich przebywac :P wiec nie wiem w czym problem hahah :D
cudasne Postów: 1
Konto od: 16.09.2009
Miasto: OLSZTYN
Permalink Autor: patiussiaa, data postu: Wednesday, September 16, 2009 21:02
heh . Olsztyn jest spx i tyle . ;p
Alfa to niezly ubaw z ochroniarzem z H&M .x dd
mozna sie poczuc jak złodziejka choc sie nia nie jest , zreszta chyba we wszystkich tak jest . xdd
ale to sa wlasnie sklepy .;p
polecam ciche zakatki na staroce. i w jej obrebach . ;)
patiussiaa Postów: 4
Konto od: 10.06.2008
Permalink Autor: kooolorowa, data postu: Thursday, September 17, 2009 11:42
:) polecam IMPULS :D
kooolorowa Postów: 1
Konto od: 25.08.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: jdabstraction, data postu: Thursday, September 17, 2009 16:32
Olsztyn ?? Przestrzeń radości !
A teraz poważnie, świetne miasto, fajni i nietypowi ludzie.
Jak dla mnie najciekawsze jest samo centrum i starówka.
espress pub, indygo i cool cafe, impuls, molotow... wystarczy aby się dobrze bawić .
jdabstraction Postów: 1
Konto od: 16.09.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: gobos, data postu: Thursday, September 24, 2009 19:57
Olsztyn jest spoko miastem, jesli ktos go zna i wie gdzie sie zaszyc. Po czasie staje sie mały (faktycznie nie jest duży). dobra komunikacja i nie tylko centrum do zobaczenia...
gobos Postów: 2
Konto od: 24.09.2009
Miasto: Orzysz
Permalink Autor: rigel, data postu: Friday, September 25, 2009 22:02
Olsztyn... starówka, gitara, grupa znajomych i nie potrzeba wynalazków typu Alfa. choć się czasem przydaje...
rigel Postów: 2
Konto od: 21.03.2009
Miasto: OLsztyn
Permalink Autor: nataszawrc, data postu: Tuesday, October 6, 2009 21:26
mieszkałam w wielu miastach, wiele zwiedziłam... pozostaję przy Olsztynie, jest może nie duże, ale które miasto w Polsce ma w zasadzie w swoim sercu 5 jezior i tyle lasów. starówka, pozostawia wiele do zycznia, choc dla nie wybrednych ludzi, słuchających komercje i każdy rodzaj muzyki jest ona wystarczająca. Znajdziesz puby począwszy od standardów spelun do ekskluzywnych miłych miejsc. To miasto typowo studenckie. Kortowo, gdzie są wszystkie wydziały i wszystkie uczelnie wygląda jak odrębne miasteczko, miasto w mieście. Nie jak w innych miastach, porozrzucane po całym terenie pojedyncze uczelnie i gmachy. Ja osobiście polecam
nataszawrc Postów: 1
Konto od: 13.06.2007
Permalink Autor: , data postu: Friday, October 9, 2009 22:57
OLSZTYN ZATORZE i tyle w temacie :D
Konto od:
Miasto: oLsztyn
Permalink Autor: undead13, data postu: Saturday, October 10, 2009 21:54
Olsztyn.. po jakimś czasie się nudzi :P
Starówkę uwielbiam  tamtejsze kwiaciarki.. chyba tylko dlatego że Kraków się przypomina mi dzięki tym kwiaciarkom ^^
Spora liczba klubów :D
Miasto dla studentów idealne, no i najlepsze juwenalia w Polsce !!!  oł jea :)
undead13 Postów: 1
Konto od: 3.10.2009
Miasto: Orneta
Permalink Autor: odza, data postu: Saturday, October 17, 2009 13:18
ja mieszkam w olsztynie

są zajebiste stajnie!: P
odza Postów: 2
Konto od: 29.03.2008
Permalink Autor: takimada, data postu: Saturday, October 31, 2009 15:15
Alfusia to gówno! Olsztyn najbardziej chyba słynie z Kortowiady. Mieszkam tu od urodzenia i troche mnie nudzi to miasto.
takimada Postów: 3
Konto od: 11.05.2008