Żużel - co o tym myślicie???

Permalink Autor: youmakemefeelgood, data postu: Friday, January 7, 2011 15:03
ŻUŻEL TO NAJLEPSZY SPORT NA ŚWIECIE!!!

JESTEM Z RYBNIKA I NIE OPUSZCZA PRAWIE ŻADNEGO MECZU.

ŻUŻEL JEST TAK WSPANIAŁYM SPORTEM A WIELE LUDZI GO NIE DOCENIA TA ADRENALINA, RYK SILNIKÓW JEST WSPANIAŁE...

NIE TOLERUJE GDY LUDZIE WYRAŻAJĄ SIE NA TEN TEMAT, NIE BĘDĄC NIGDY NA ZAWODACH ŻUŻLOWYCH...

TURNIEJ IM. ŁUKASZA ROMANKA---> WSPANIAŁA SPRAWA...

youmakemefeelgood Postów: 2
Konto od: 3.01.2011
Miasto: Rybnik
Permalink Autor: emmah, data postu: Friday, January 7, 2011 22:29
Żużel to świetny sport, a Ci co mówią, że bez emocji to są w błędzie. Kiedy siedzisz na trybunach, czujesz ten specyficzny zapach, oczekujesz na start, słyszysz ryk motorów i publiczność, i nagle taśma idzie w górę i zaczyna się wyścig
Treść dodana do postu 07-01-2011 o godzinie 22:31
Żużel to świetny sport, a Ci co mówią, że bez emocji to są w błędzie.Kiedy siedzisz na trybunach, czujesz ten specyficzny zapach, oczekujeszna start, słyszysz ryk motorów i publiczność, i nagle taśma idzie wgórę i zaczyna się wyścig. Ahh
Treść dodana do postu 07-01-2011 o godzinie 22:32
Żużel to świetny sport, a Ci co mówią, że bez emocji to są w błędzie.Kiedy siedzisz na trybunach, czujesz ten specyficzny zapach, oczekujeszna start, słyszysz ryk motorów i publiczność, i nagle taśma idzie wgórę i zaczyna się wyścig. Ahh
Treść dodana do postu 07-01-2011 o godzinie 22:35
Sorki za spam, coś mi się popsuło, ;/
emmah Postów: 1
Konto od: 7.01.2011
Miasto: Leśna Huta
Permalink Autor: luniiek, data postu: Monday, June 20, 2011 16:41
Hmm...
Żużeel.
Szczerze powiedziawszy, to większość moich znajomych nie miała zielonego pojęcia co to jest żużel (teraz jakieś pojęcie ma, choćby minimalne), dopóki nie zaczęłam ich tym męczyć.
Różni ludzie lubią różne rzeczy.
Dla niektórych ciekawsze będzie 90 minutowe bieganie za kawałkiem skóry (piłka nożna), dla innych oglądanie "czterech gostków fruwających wokół jakieś trawy".
Trzeba się z tym pogodzić.
Jeśli mam wyrazić swoje zdanie, to po prostu nie ma cudowniejszego sportu niż ten, aczkolwiek niektórzy kibice są strasznie irytujący... Jak wszędzie, ale ostatnio jakoś szczególnie dali mi się we znaki.
Trzeba być kibicem swojej drużyny, a nie antykibicem drużyny przeciwnika.

No, mniejsza o moje osobiste rozważania. Żużel to ciężki, niebezpieczny, ale fascynujący sport... I jestem pewna, że przynajmniej 75 % ludzi, którzy poczuli kiedyś zapach metanolu, zakochało się w tym sporcie. ;))
luniiek Postów: 1
Konto od: 25.04.2010
Miasto: Primkenau.
Permalink Autor: 5modmonopolowego, data postu: Friday, June 24, 2011 02:27
taaak żużel to piękna sprawa :)
a mecze wyjazdowe to wprost coś cudownego :)
@Koleżanko luniiek, jedna mała uwaga ( nie złośliwa )
popełniasz błąd, który popełnia chyba 90% kibiców żużlowych bynajmniej w Polsce... Ten specyficzny zapach to wcale nie metanol... Jest to zapach spalającego się oleju łańcuszkowego :) bynajniej taką wiedzą operują zawodowi znawcy ze SkySports :)
Pozdrawiam z Gniezna. HEJ START!!!
5modmonopolowego Postów: 3
Konto od: 26.08.2008
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: pysiael, data postu: Monday, August 1, 2011 21:54
Żużel jest bardzo emocjonującym i zaskakującym sportem. W Gorzowie żużel jest częścią życia, tradycją... Kibicuję Stali Gorzów, ale tak bardzo lubię ten sport, że oglądam każdy możliwy mecz także innych drużyn.
pysiael Postów: 15
Konto od: 17.06.2009
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: eineblase, data postu: Thursday, August 4, 2011 19:35
Łuhuu ! ;)) CKM do boju ! :D hehe ;D
Ja kocham Włókniarza.
eineblase Postów: 3
Konto od: 15.01.2011
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: aniolanakin, data postu: Thursday, May 31, 2012 16:41
Cały żużlowy świat jest w żałobie po tragicznej śmierci Lee Richardsona. Brytyjski żużlowiec Marmy Rzeszów zmarł po makabrycznym wypadku w trzecim biegu meczu z Betardem we Wrocławiu. Miał 33 lata.

Pamięci Lee Richardsona ...
aniolanakin Postów: 1
Konto od: 3.10.2011
Miasto: Leszno Dolne