Żużel - co o tym myślicie???

Permalink Autor: , data postu: Friday, January 25, 2008 08:39
Większość Polaków nie wie, co to żużel, dużo ludzi uważa, że jeżdżą tylko w kółko i nie ma żadnych emocji. Mimo, iż na mecze ligowe w żużlu w Polsce przychodzi więcej ludzi niż na piłkarskie mecze ligowe, to tylko 10% jest zafascynowana tym sportem. Ja kiedyś też uważałem, że to nudne. Kiedyś jak z kolegą byłem na rowrze podjechaliśmy na stadion na trening i spodobało mi sie. W najbliższą niedzielę poszedłem na mecz i zakochałem sie w tym sporcie. To jest naprawde boski sport. A co wy o nim sądzicie?
Treść dodana do postu 25-01-2008 o godzinie 08:41
Ja kibicuje UNII LESZNO. Kocham ten klub.

Ortografia!

Post edytowany Friday, January 25, 2008 08:39 przez moderatora irminka
Konto od:
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Friday, January 25, 2008 12:32
Czasem oglądam.. i od jakiegoś czasu wybieram się z tatą. Mój wujek kiedyś jeździł. A jeśli chodzi o Unię Leszno, to też jej kibicuję. Z osobistych powodów, nie zdradzę jakich.. ;]

Usunięto niepotrzebne treści - odpowiedź ma dotyczyć treści wątku.

Post edytowany Friday, January 25, 2008 12:32 przez moderatora irminka
Konto od:
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Friday, January 25, 2008 13:35
nie chodze na żużel mimo że klub z mojego miasta jest utytułowany :] droga zaprowadziła mnie na trybuny piłkarskie :P

Usunięto niepotrzebne treści - odpowiedź ma dotyczyć jedynie treści wątku.
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."

Post edytowany Friday, January 25, 2008 13:35 przez moderatora irminka
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: lelekhimself, data postu: Friday, January 25, 2008 21:57
Wbrew opiniom wielu ludzi, których po prostu sporty motorowe nie kręcą to żużel jest naprawdę pasjonującym sportem. Ten charakterystyczny zapach, ten ryk silników... Coś pięknego. Ubolewam nad tym, iż nie organizuje się już zawodów z cyklu GP na Stadionie Śląskim, bo miałem blisko i zawsze przychodziło wielu fanów- rewelacyjna atmosfera. Czasami wpadam do Rybnika na mecze RKM-u, choć szkoda, że aktualnie to nie ekstraliga. Będę musiał się wybrać do Częstochowy, a tam się szykuje niezły skład ;]
Pozdrawiam fanów!

... ulotne chwile łapię jak fotka
lelekhimself Postów: 103
Konto od: 28.05.2007
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: piernic, data postu: Saturday, January 26, 2008 15:05
żule o tak jak najbardziej:D
piernic Postów: 7
Konto od: 21.10.2007
Miasto:
Permalink Autor: pigfucker, data postu: Saturday, January 26, 2008 16:17
zuzel jest o wiele ciekawsze od pilki noznej, czy siatkowki. ale przede wszystkim na stadionie (ryk silnikow, zapach metanolu i walka bark w bark ! ;]) ale raczej jest to sport dla pasjonatow  
pigfucker Postów: 1
Konto od: 12.02.2007
Miasto: zcm
Permalink Autor: veryoriginal, data postu: Saturday, January 26, 2008 16:34
no cóż. jak miałam 4 lata tata zabierał mnie na rajdy ;)
leżę tu, leżeć chcę, aż zredukuję się,

do ostatniego z tchnień '
veryoriginal Postów: 166
Konto od: 9.11.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Saturday, January 26, 2008 19:54
Cytat pigfucker

zuzel jest o wiele ciekawsze od pilki noznej, czy siatkowki. ale przede wszystkim na stadionie (ryk silnikow, zapach metanolu i walka bark w bark ! ;]) ale raczej jest to sport dla pasjonatow

o wiele ciekawszy czy ja wiem ??
w taką piłke nożną grają na całym świecie widzisz co sie dzieje do okoła tego sportu ??

http://youtube.com/watch?v=IU0Q3pce5FE

oprawy kibicow na meczach pilki noznej są oszłamiające na żużlu to sie odbywa na znacznie mniejszą skalę, mnie bardziej to przyciaga niz ryk silnikow na żużlu no ale każdy woli coś innego.

można powiedzieć że żużel jest ciekawszy np od szachów :D ale nie od piłki nożnej, ona gromadzie x razy wiekszą widownie niż zawody żużlowe :]
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
Permalink Autor: inessentials, data postu: Sunday, January 27, 2008 01:33
Cytat osiemsiedem

o wiele ciekawszy czy ja wiem ??
w taką piłke nożną grają na całym świecie widzisz co sie dzieje do okoła tego sportu ??

http://youtube.com/watch?v=IU0Q3pce5FE

oprawy kibicow na meczach pilki noznej są oszłamiające na żużlu to sie odbywa na znacznie mniejszą skalę, mnie bardziej to przyciaga niz ryk silnikow na żużlu no ale każdy woli coś innego.

można powiedzieć że żużel jest ciekawszy np od szachów :D ale nie od piłki nożnej, ona gromadzie x razy wiekszą widownie niż zawody żużlowe :]

Żużel też istnieje w bardzo wielu miejscach na świecie i jest naprawdę dobrze rozwinięty. Ale niestety wiedzą o tym tylko Ci, którzy się tym interesują, bo dociera bardzo mało bezpośrednich informacji do ogólnodostępnych mediów.
Cóż, dla mnie również ryk silników i emocje towarzyszące każdemu biegowi są ciekawsze od biegania za piłką, ale masz rację - każdy lubi co innego.

Co do opraw, mogę się zgodzić z tym, że są oszałamiające, ale na żużlu potrafi to być zrobione na podobnym poziomie i co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

A żużel zdobywa coraz więcej kibiców i pasjonatów, stadiony są wypełnione po brzegi i to również o czymś świadczy. Poza tym jest naprawdę bardzo popularnym sportem, tylko nie przereklamowanym przez media jak inne i tu jest ta zasadnicza różnica ;)
inessentials Postów: 2
Konto od: 2.12.2007
Permalink Autor: martusss92, data postu: Sunday, January 27, 2008 01:43
Żużel to najlepszy sport jaki znam. I jak najbardziej ma sens, a nie tak jak niektóre inne dyscypliny (...) A co do opraw to... co tu dużo gadać, po prostu zapraszamy do Leszna. ;> Tu się dowiecie jak to powinno wyglądać ;d
martusss92 Postów: 25
Konto od: 7.01.2007
Permalink Autor: kittusia95, data postu: Monday, January 28, 2008 00:30
Nigdy, nie uprawiałam sportu właśnie Żużlu, tego co opowiedziałaś jest to ciekawy sport ^^
Brak podpisu
kittusia95 Postów: 38
Konto od: 19.09.2007
Miasto: ⓡⓨⓟⒾ^
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Monday, January 28, 2008 00:33
Cytat kittusia95

Nigdy, nie uprawiałam sportu właśnie Żużlu, tego co opowiedziałaś jest to ciekawy sport ^^

żużla ;]

trudno żebyś go uprawiała, nie znam kobiety w Polsce która udziela siew czarnym sporcie z resztą to kosztowna inwestycja :]
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, January 29, 2008 23:18
Ja na żużel chodzę od 95 roku i nie wyobrażam sobie już życia bez niego. Ale nie każdy musi to lubić i się na tym znać. Pociesza mnie to, że coraz więcej ludzi jednak wie co to żużel mimo że nie znają nazwisk.
Treść dodana do postu 29-01-2008 o godzinie 23:21
Były w Polsce kobiety, a w zasadzie conajmniej jedna, która jeździła na żużlu. Nazywa się Sylwia Pszoń.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: medjum, data postu: Wednesday, January 30, 2008 18:50
Widzę, że w wątku najwięcej udzielają się leszczynianie.:)
Hm, w koncu kibice Mistrza Polski..;]

Żużel to wspaniały sport. Jak dla mnie- najlepszy ze wszystkich. No ale myślę, że nie warto sie sprzeczać czy lepsza jest piłka nożna czy żużel bo każdy ma swoje, inne upodobania.
Ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko 4 nudne kółka są w błędzie. Ciekawych akcji na torze jest cała masa ale najpier trzeba to przeżyć i zobaczyć.:)
Co do opraw. Tak się składa, że kibicuje drużynie leszczyńskiej. Oprawy na tym stadionie są niesamowite. Cały stadion potrafi dopingować drużynę. Oczywiscie w duzej skali jest to zasługa Stowarzyszenia Kibiców. Naprade świetne oprawy. Z meczu na mecz coraz lepsze.
medjum Postów: 2
Konto od: 12.02.2007
Permalink Autor: soniucha18, data postu: Wednesday, January 30, 2008 22:23
żużel, żużel i jeszcze raz żużel :)

najpiękniejszy sport, ta adrenalina mmm... cos pieknego :)

oczywiście kibicuję Apatorowi Toruń :) w tym sezonie musimy mieć mistrza:) a w Lesznie bylam na meczu finałowym i naprawde gratuluję oprawy nie tylko w młynie, ale na całym stadionie!!! byłam w szoku gdy cały stadion klaskał w rytmach angielki!!!
jednak w tym sezonie to my bedziemy mieli mistrza Polski :)

pozdrawiam wszystkich kibicow żużla:)
soniucha18 Postów: 1
Konto od: 3.07.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 31, 2008 13:58
Zuzel to najlepsza dyscyplina sportowa w Polsce i na swiecie:) a najlepsza druzyna to oczywiscie APATOR TORUŃ. Pilka nozna fajny sport,ale na poziomie lig europejskich,a nie takiej jak jest w Polsce. A w Toruniu to juz wogole ja niewiem jak mozna chodzic na elane (zydow) jak to 3 liga jest bez emocji ;/

Pozdro dla braci z Chorzowa Ruch Ruch HKS!!!!
APATOR FAN'S ŁYSOMICE!!!
Konto od:
Miasto: