Polecani-możliwość polecania profili; więcej dla PRO

Permalink Autor: elfiiinka, data postu: Saturday, November 8, 2008 15:53
Myślę, że mógłby być jakiś temat na forum lub opcja na fbl'u odnosząca się do polecanych
Albo gdyby można byłoby polecać profile i pokazywałyby się one na stronie głównej ;)

Pozdrawiam.
A i pomyślcie coś więcej o pakiecie PRO .

Niedługo on się będzie równał z darmowym kontem .

Tytuł wątku musi być adekwatny do jego treści i zawierać co najmniej trzy słowa.

Post edytowany Saturday, November 8, 2008 15:53 przez moderatora irminka
elfiiinka Postów: 0
Konto od: 20.09.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: tsukinocurse, data postu: Saturday, November 8, 2008 16:28
jeśli chodzi o polecane, to ja myślę, że mogłoby być coś takiego co już ktoś wcześniej wymyślił: oceny zdjęć. W sensie każdy mógłby ocenić dane zdjęcie i wtedy zdjęcia, które będą dostawać dobre oceny zostaną "rozpatrzone" przez moderatorów czy się do polecanych nadają czy nie. ;)
tsukinocurse Postów: 2
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Nowa Dęba
Permalink Autor: jednak, data postu: Saturday, November 8, 2008 17:19
nie, bez ocen. to by była tragedia.
pokomony by szalały... i potem zrobi się z fotobloga następna fotka.pl. w polecaych nie znajdowałyby się ciekawe, dobre technicznie, godne uwagi zdjęcia tylko jakieś emo-słit-dziadostwo.
zdecydowanie przeciwna.
Treść dodana do postu 08-11-2008 o godzinie 17:20
tak poza tym - nie rozumiem całego szumu wokół polecanych, aż tak bardzo zależy Wam, aby się tam dostać?
yyy, ja mam inne aspiracje w życiu xD
jednak Postów: 85
Konto od: 25.11.2007
Miasto: Oświęcim
Permalink Autor: tsukinocurse, data postu: Sunday, November 9, 2008 10:07
nie chodzi o to, że ja bym się chciał w polecanych znaleźć. Tzn chciałbym, ale nie o to chodzi xD

Tylko po prostu ja osobiście czasami jestem zachwycony jakimś zdjęciem u kogoś na fbl i aż tak żal, że go nie ma poleconych. I też nie chodzi o to, żeby swoich znajomych faworyzować, tylko właśnie często jak sobie tak łażę po różnych pb i widzę jakieś super zdjęcia no i aż tak szkoda, że nie można ich polecić. Bo też moderatorzy nie mają chyba na tyle czasu żeby zwiedzić wszystkie pb i wydobyć jakieś perełki...
Treść dodana do postu 09-11-2008 o godzinie 10:16
A jeśli chodzi o te aspiracje no to wiesz... zależy jak na to spojrzeć :P
Bo jeżeli ktoś się zajmuje fotografią i lubi to robić, no to w nie jednym przypadku fbl może być jedynym (bądź jednym z nielicznych) miejscem gdzie można pokazać efekty swojej pracy. No i wiesz, jak ktoś sobie od tak wrzuca fotki, bo ma fajny sprzęt i się chce tym pochwalić i ma takie widzi mi się żeby się znaleźć w polecanych to to sensu nie ma większego. Ale jeśli ktoś wkłada w to co robi trochę swojego wysiłku i duszy przede wszystkim to już co innego. Każdy artysta chce być doceniony przez innych. Żaden nie tworzy nic sam dla siebie, tylko właśnie dla innych.

No i może dla Ciebie dostanie sie do polecanych to jest takie o fiu bździu, ale na pewno są ludzie, dla których jest to coś więcej, coś może ważnego.
Permalink Autor: jednak, data postu: Sunday, November 9, 2008 10:50
FotoBLOG - tutaj raczej nie powinno chodzić o piękno zdjęcia. Zapraszam na digart, deviantart... Uwierz, ja tez interesuję się fotografią :)
Tak jak pisałam - może Tobie strasznie się podobać jakieś zdjęcie. Może Ty ocenisz obiektywnie, ale na tym serwisie roi się od krejzi 13, które już nie byłyby takie sprawiedliwe. Według mnie tego nie da się rozwiązać. Jeśli podoba Ci się zdjęcie, fajnie - oglądaj, ale co zmieni to, że pojawi się ono w "Polecanych"?xD
jednak Postów: 85
Konto od: 25.11.2007
Miasto: Oświęcim
Permalink Autor: tsukinocurse, data postu: Sunday, November 9, 2008 11:54
zmieni tyle, że ktoś kto to zdjęcie wykonał poczuje się doceniony przez innych ;)

wiem, że tu jest pełni krejzi trzynastek, no ale cóż, takie życie xD
Permalink Autor: elfiiinka, data postu: Sunday, November 9, 2008 12:57
Mi też właśnie nie chodzi aby znaleźć się w polecanych
bo nie mam talentu do zdjęć
Ale czasami też patrze na piękne zdjęcia godne podziwu
a one nigdy nie znajdują się w polecanych.
elfiiinka Postów: 0
Konto od: 20.09.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: nanikaxd, data postu: Monday, August 17, 2009 22:22
Racja..
cały czas w polecanych widze ciekawe zdjęcia , ale nie az tak godne uwagi jak inne ;)
Uwazam , ze dostanie sie do polecanych jest czyms w rodzaju wybicia sie z tego ogromu/masy zdjęc i wyróżnienie artysty.
Napewo wszyscy chcą byc docenieni bo własnie z tego powodu dają zdjecia na fbl.Mają chcec podzielic sie swoją pasją/dokonaniami/wyobraźnią/kreatywnośćią etc i umieszczenie ich w polecanych daje im szanse na to zeby wieszka ilosc osoób mogła obejrzec efekty ich działan :)
nanikaxd Postów: 4
Konto od: 2.07.2009
Miasto: Wałcz
Permalink Autor: dollie, data postu: Tuesday, August 18, 2009 22:26
oceny? Myślałam o tym ostatnio ale... NEVER! Fbl zamieniłby się w digart a ja z digarta uciekłam właśnie przez te durne oceny i pseudo krytykę.
Kolejny wyścig pokemonków? Tym razem do wyścigu o komcie miały by dojść oceny? Ohh nie.

Kiedyś istniała taka opcja, by wysyłać moderatorom PMki ze swoimi propozycjami. Faworyzowanie znajomych? Ja dodaję do znajomych osoby które tworzą zdjęcia, które naprawdę mi się podobają.

Zagłębiliście się w pierwszą propozycje a są przecież 2. Do autora wątku - jakie "przywileje" chciałbyś zasugerować?
Ale w sumie każdy w przeciągu 3 minut może mieć PRO...
lorem ipsum dolor
dollie Postów: 497
Konto od: 23.03.2008
Miasto: Twardogóra
Permalink Autor: kali92, data postu: Saturday, May 8, 2010 09:57
sory że z anonimu..
Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego 3/4 zdjęć z "polecanych" są z tych samych profili co uprzednio były POLECANE... Wg Mnie to co ci "POLECANI" robią to owszem może i jest ładne ale bez przesady photoshop aż tam wylewa się a Przecież " Sztuką nie jest konieczność przerobienia zdjęcia, lecz Zrobienie go W całej Kwintesencji - bez przeróbek" Pozdrawiam . i wg mnie To całe " polecane" to jest PIC na wode i jeden Wielki KOMERCJALIZM . Dziękuje za Wypowiedź;)
kali92 Postów: 0
Konto od: 29.04.2007
Miasto: Laskowice
Permalink Autor: midgee, data postu: Thursday, June 3, 2010 13:33
kali92 - racja .
midgee Postów: 86
Konto od: 15.02.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: soif, data postu: Thursday, June 3, 2010 18:54
kali92 - photoshop to dawna ciemnia fotograficzna. ja to samo co w photoshopie potrafię zrobić i na analogowym zdjęciu podczas jego wywołania.
więc tłumaczenie "Sztuką nie jest konieczność przerobienia zdjęcia, lecz Zrobienie go W całej Kwintesencji - bez przeróbek" to dla mnie śmieszne stwierdzenie.
przeróbką zdjęcia jest również jego zmniejszenie, tak więc każdy przerabia swoje zdjęcia.
TO, CO W ŻYCIU JEST NA GRANICY NIESTOSOWNOŚCI,
FOTOGRAFICZNIE MOŻE BYĆ BARDZO INSPIRUJĄCE.
- Jeanloup Sieff -

[ www.katarzynapyrchala.com ]
soif Postów: 67
Konto od: 17.12.2008
Miasto: wodzisław śląski
Permalink Autor: kali92, data postu: Wednesday, November 10, 2010 21:27
Cytat soif

kali92 - photoshop to dawna ciemnia fotograficzna. ja to samo co w photoshopie potrafię zrobić i na analogowym zdjęciu podczas jego wywołania.

więc tłumaczenie "Sztuką nie jest konieczność przerobienia zdjęcia, lecz Zrobienie go W całej Kwintesencji - bez przeróbek" to dla mnie śmieszne stwierdzenie.

przeróbką zdjęcia jest również jego zmniejszenie, tak więc każdy przerabia swoje zdjęcia.

skoro jest taką ciemnią dla ciebie to dlaczego w nim przerabiasz zdjęcia?  bo ja nie mam tutaj zamiaru sprzeczać sie z tobą o to Jaki to PS nie jest po prostu przeglądając galerie polecanych Widzę ostry wkład programów graficznych i nie mów mi że i ty ich nie używasz do "przeróbki" zdjęć cokolwiek to słowo oznacza ... nie wiem co ty masz na myśli mówiąc " Ja to samo co w Photoshopie potrafię zrobić i na analogowym zdjęciu podczas jego wywołania" proponuje przejrzeć galerie POLECANYCH .
kali92 Postów: 0
Konto od: 29.04.2007
Miasto: Laskowice