Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Fatalne filmy - Forum Photoblog.pl

Fatalne filmy

Permalink Autor: lacrymadelvesuvio, data postu: Monday, January 11, 2010 20:13
W pogoni za Amy - straszna kupa.
lacrymadelvesuvio Postów: 14
Konto od: 3.10.2009
Miasto: Afryka
Permalink Autor: xpl0173r, data postu: Tuesday, January 19, 2010 22:52
Max Payne. Wyjątkowo nie polecam... Zwłaszcza miłośnikom gry.

God gave us people to love and things to use, where the hell does babylon get it to use people and love things?
xpl0173r Postów: 152
Konto od: 13.01.2010
Miasto: Lubin
Permalink Autor: grzyb3k, data postu: Wednesday, January 20, 2010 07:37
kiedy przeczytałam temat wątku, w głowie zaświtał mi tytuł 'muza i meduza' (uwaga, z Hiltonką). zdecydowane dno, aczkolwiek jak dla mnie jest masa takich tragicznych filmów, z czego większość to głupawe komedyjki, a takowych unikam, w związku z czym nie zacznę sypać tytułami.
grzyb3k Postów: 4
Konto od: 6.06.2008
Miasto: Słubice
Permalink Autor: dobuch66, data postu: Wednesday, January 20, 2010 08:13
Zapowiedź
dobuch66 Postów: 56
Konto od: 30.11.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: pysiekphoto, data postu: Monday, January 25, 2010 15:53
High school musical mnie niszczy niestety miałam okazje oglądać ten badziew z racji małoletniej szwagierki.
Hm Hannah Montana , to samo.
Generalnie dnem są dla mnie wszystkie te pseudo horrory które obrzydzają zamiast straszyć ,lub wchodzić na psyche. Przykład ? Piła.
pysiekphoto Postów: 9
Konto od: 1.05.2008
Miasto: belfast
Permalink Autor: johnydoe, data postu: Wednesday, February 3, 2010 19:43
Cytat flameoffreedom
Vidocq co prawda oglądałam ten film bardzo dawno temu ale do teraz zapadł mi w pamięci jako najgorszy film (by może teraz zmieniłabym o nim zdanie).

Ten film o detektywie? Równie dobrze mogłabyś powiedzieć, że "Sherlock Holmes" czy "V for Vendetta" są słabymi filmami. Proponuję przerzucić się na szydełkowanie.
Jesteś tylko człowiekiem. Nic dla mnie nie znaczysz.
johnydoe Postów: 153
Konto od: 25.11.2009
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: theblond, data postu: Thursday, February 11, 2010 12:35
Cytat grzyb3k
kiedy przeczytałam temat wątku, w głowie zaświtał mi tytuł 'muza i meduza' (uwaga, z Hiltonką). zdecydowane dno, aczkolwiek jak dla mnie jest masa takich tragicznych filmów, z czego większość to głupawe komedyjki, a takowych unikam, w związku z czym nie zacznę sypać tytułami.

właśniee..
błagam!
sam fakt, że Paris Hilton tam "gra" powienien odstraszac. Po za tym cały film wygląda tak, jakby ta "ślicznotka" była także reżyserem i scenarzystą. Myślałam, że  r z y g n ę .

Ace Ventury - nawet jak dla mnie są ZA głupie. Jak widze reklamy tego po raz setny, to przestaje wierzyc w jakikolwiek sens oglądania telewizji
theblond Postów: 2
Konto od: 9.04.2009
Miasto: Siemianowice Śląskie
Permalink Autor: kanilorak, data postu: Monday, February 15, 2010 18:36
Kac Vegas, nienawidzę komedii i może dlatego zasnęłam po 15 minutach...
zabiłeś mnie
kanilorak Postów: 93
Konto od: 17.08.2007
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: kanilorak, data postu: Monday, February 15, 2010 18:37
Cytat lucekdzikxd

Narażę się z pewnością tłumom nastolatek, ale wg. mnie totalnym dnem jest seria HSM (High School Musical)... Nudne, przesadnie kolorowe, piosenki w 99% to jakieś nieporozumienie XD Przykro miii... :D Ja swojemu dziecku zabroniłbym to oglądać, bo tylko miesza w głowie...

również się z Tobą zgadzam :)
zabiłeś mnie
Permalink Autor: kanilorak, data postu: Monday, February 15, 2010 18:40
Cytat loveseduction

High school musical mnie niszczy niestety miałam okazje oglądać ten badziew z racji małoletniej szwagierki.

Hm Hannah Montana , to samo.

Generalnie dnem są dla mnie wszystkie te pseudo horrory które obrzydzają zamiast straszyć ,lub wchodzić na psyche. Przykład ? Piła.

ta Hannah Montana rządzi! żartuję ;)
Piła i inne tego typu bzdety są dnem jak napisała ta Pani którą zacytowałam :)
zabiłeś mnie
Permalink Autor: carolowa, data postu: Thursday, February 25, 2010 14:44
"Muza i meduza" :P

Aaa, i podobno "Just dance" strasznie nudne, nie oglądałam, bo znajomi mnie zniechęcili :P
Carolowa.
carolowa Postów: 36
Konto od: 16.12.2007
Miasto: Kraków