Fatalne filmy

Permalink Autor: zakazana, data postu: Thursday, June 25, 2009 20:18
Największa tandeta, którą wyłączyłam po 10 minutach był film "Mord w Kawałkach".Obiecujący plakat, intrygujący opis skłoniły mnie do obejrzenia filmu, który był totalną klapą. Tandeta - jednym słowem.

Nie polecam nikomu. ;)
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: inso, data postu: Sunday, June 28, 2009 11:08
Fryzjer Sandler czy jakos tak...denne i nudne
inso Postów: 54
Konto od: 18.01.2009
Miasto: Kazimierza Wielka
Permalink Autor: natisa92, data postu: Tuesday, June 30, 2009 00:45
Cała saga o żywych trupach (skończą to kiedyś?),i disneyowskie produkcje.
plus Lejdis.
No i 'To nie tak jak myślisz kotku' cały film polega na tym, że ktoś wchodzi,wychodzi,nie wchodzi kiedy ma, albo wchodzi nie ten kto miał -.-
Całą fabułę filmu, można by zmieścić w 15 minutach..
"To ciekawe jak szybko i łatwo akceptujemy kurestwo i zdradę. Oczywiście, jeśli chcemy akceptować. Oczywiście, jeśli się już nauczyliśmy dawać dupy. Dziewczyny, nie wierzcie w męski honor - kończy się tam, gdzie kończy się interes ( i nie chodzi tu wyłącznie o koniec penisa)"
natisa92 Postów: 86
Konto od: 12.02.2006
Miasto: Esbjerg (DK)
Permalink Autor: irminka, data postu: Tuesday, June 30, 2009 10:52
Cytat natisa92
No i 'To nie tak jak myślisz kotku' cały film polega na tym, że ktoś wchodzi,wychodzi,nie wchodzi kiedy ma, albo wchodzi nie ten kto miał -.-Całą fabułę filmu, można by zmieścić w 15 minutach..

Hmm, niejako przeczysz sama sobie. Mówisz, że ciągle ktoś coś robi, a i tak wszystko można streścic w 15 minutach. Biorąc pod uwagę wszystko - nie można. Co jednak nie sprawia, że nie można uznac tego filmu za nieciekawy.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: suchaburza, data postu: Monday, July 20, 2009 21:58
"Trzynastka" ...
aż żal słów na komentarz.
niby ukazuje życie nastolatki, ale nie ma w nim niczego fenomenalnego, niczego co by zainteresowało.
głupia amerykańska nastolatka i jej "zwariowane" życie.. TRAGICZNA TANDETA. *_*
suchaburza Postów: 36
Konto od: 18.11.2007
Miasto: Shinigami World. /s-c
Permalink Autor: , data postu: Monday, July 20, 2009 22:23
ja lubię trzynastkę, oglądam często. Do tego filmu trzeba się przekonać, ja też na początku go nie lubiłam :)

Najgorsze filmy to Zmierzch, Idealny facet dla mojej dziewczyny i Klik i robisz co chcesz (ten film jest na żenującym poziomie).
Masakra *.*
Accept Jesus Christ and Get a Free Playstation 3
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dissemblance, data postu: Wednesday, July 22, 2009 03:32
Nie wiem czy ktoś miał tę niemiłą okazję (oby nie) obejrzeć "Dlaczego nie!" (nie zasługuje na cudzysłów, ale tego wymaga estetyka słowa). Jest tak beznadziejny, że po piętnastu minutach ogląda się go tylko po to, by zobaczyć na jaki poziom kiczu widz zostanie narażony (szok kinematograficzny następuje), 94 minuty zastanawiania się, jak można stworzyć, tak zły film i "że tak z buta powiem" tak infantylny scenariusz (nie zasługuje na to miano, żadnej finezji słownej) osobiście zabraniam oglądać ;d.
Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie.
dissemblance Postów: 18
Konto od: 15.06.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: dissemblance, data postu: Wednesday, July 22, 2009 03:44
ach i druga niemiła okazja "Ja wam pokażę!"- i pokazali nam mistrzostwo w rozdrażnianiu widza, w zmuszaniu go do wybrania najlepszego momentu, by opuścić kino. Zostałam do końca, bo mnie przytrzymali, inaczej poprosiłabym o przerwanie projekcji.
Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie.
dissemblance Postów: 18
Konto od: 15.06.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: djandrewi, data postu: Friday, July 24, 2009 14:01
Ostatnio obejrzałem Ali G i się zawiodłem, osoba polecająca go strasznie się tym filmem zachwycała a ja się rozczarowałem :P
djandrewi Postów: 23
Konto od: 19.09.2007
Miasto: Książki
Permalink Autor: flameoffreedom, data postu: Sunday, July 26, 2009 15:19
Vidocq co prawda oglądałam ten film bardzo dawno temu ale do teraz zapadł mi w pamięci jako najgorszy film (by może teraz zmieniłabym o nim zdanie).

Większoś bollywoodzkich produkcji. Pisze większośc bo oglądalam ostatnio jeden film o powstaniu sipajów, oprócz tego wydaje mi się że film bigraficzny Ghandi może by dobry.

Ogromna większośc amerykańskich filmów młodzieżowych (jak dla mnie wyjątkiem był jedynie Donnie Darko).

Narazie tyle mi przyszło do głowy
flameoffreedom Postów: 136
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Bukowina Sycowska
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Monday, July 27, 2009 15:23
95% tego co jest teraz na billboardzie. Fatalne kino zalewa nasze mózgi.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: finito, data postu: Sunday, August 2, 2009 20:07
"Mgła", miał być horror, a wyszło zupełnie niestrasznie.
finito Postów: 10
Konto od: 16.06.2006
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: xemka, data postu: Monday, August 3, 2009 10:52
mimo, że lubię lekkie filmy o miłości 'szkoła uczuć' to totalne dno.
xemka Postów: 25
Konto od: 29.08.2008
Miasto: Zduńska wola
Permalink Autor: , data postu: Thursday, August 6, 2009 15:20
dużo jest takich filmów, ale ostatnio oglądałam "Twarda sztuka" z Lindsay Lohan i stwierdzam, że jest on totalną porażką, jest on właściwie o niczym, wciąż ten sam wątek i można się już w tym wszystkim pogubić.
Konto od:
Miasto: Łebcz
Permalink Autor: matildamother, data postu: Thursday, August 6, 2009 22:16
Najbardziej żenującym filmem, jaki ostatnio widziałam był 'Eurotrip'.
Film opierający się na świńskim humorze i stereotypach. Masakra.
matildamother Postów: 12
Konto od: 12.11.2008
Miasto: Abbey Road
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Tuesday, August 11, 2009 11:43
Filmy Disney'a... gdzie łapy by nie położył...to to teraz zepsuje.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock