Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Fatalne filmy - Forum Photoblog.pl

Fatalne filmy

Permalink Autor: sound, data postu: Tuesday, November 4, 2008 18:15
Oglądaliście kiedyś produkcję, w trakcie której o mało nie padliście z nudów?
albo film, który był waszym zdaniem, totalnym nieporozumieniem i porażką kinową?
Napiszcie o tym, ostrzegając innych przed rozczarowaniem ;)

mój typ: Antygatunek
rzekomo horror. Sztuczna krew, łatwo zdemaskować manekiny, porażka!

rozmiar ma znaczenie.
sound Postów: 107
Konto od: 22.03.2007
Miasto: Poznań
Permalink Autor: entschuldigung, data postu: Thursday, November 6, 2008 20:41
Z pewnością American Pie i inne większosz komedi amerykańskich.
entschuldigung Postów: 199
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Mszczonów
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Monday, November 10, 2008 15:24
99,9% produkcji amerykańskich (nudne, schematyczne, brak elementu zaskoczenia, przerost formy nad treścią, osławione 'efekty specjalne'na których generalnie zasypiam - jednym słowem szukam w filmie zupełnie totalnie czego innego).
100% polskich komedii romantycznych (brak wartości artystycznych, schematyczność również, odrealnione bajeczki - jak chcę oglądnąć bajkę to ją po prostu włączam, film to film, tworzenie pseudo-gwiazdek z kiepskich aktorów, którym się po szkole nie powiodło - jeden wyjątek: Piotr Adamczyk, który najwyraźniej po prostu zwariował. hm, w ogóle o tych filmach to nie ma sensu mówić).
100% bollywoodu (nie kumam klimatu, nie chcę go kumać, przerost formy nad treścią, kolorowe szmatki zamiast wartości, nuda śmiertelna).

także, generalnie wszystko co jest obecnie usilnie lansowane, wpychane ludowi, uważane za trendy i cool, zaśmiecające wszystkie wielkie multikina, przez co nie mogę sobie spokojnie obejrzeć 'boiska bezdomnych' :/
gdybyśmy mieli więcej takich jak ty, to mielibyśmy mniej takich jak ty
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
cukierwnormie Postów: 279
Konto od: 15.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: tolgerias, data postu: Monday, November 17, 2008 11:14
Cytat cukierwnormie
99,9% produkcji amerykańskich (nudne, schematyczne, brak elementu zaskoczenia, przerost formy nad treścią, osławione 'efekty specjalne'na których generalnie zasypiam - jednym słowem szukam w filmie zupełnie totalnie czego innego).

może źle wybierasz, lub mało widziałaś?
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Hollywoodzkie filmy mają bardzo dużo do zaoferowania. Jest paru genialnych reżyserów, którzy w świetny wykorzystują zaplecze techniczne i ludzkie całego hollywoodzkiego światka, z którego wypływa co jakiś czas bardzo dobry film jak nie genialny. Jeżeli poszukujesz czegoś innego to po prostu może źle wyszukałaś wśród amerykańskich produkcji.

Jeżeli chodzi o totalny shit to...
Cytat cukierwnormie
100% bollywoodu (nie kumam klimatu, nie chcę go kumać, przerost formy nad treścią, kolorowe szmatki zamiast wartości, nuda śmiertelna).

popieram, chociaż w pewnych stanach swiadomości bollywood może być śmieszny ;).
Cytat entschuldigung
Z pewnością American Pie i inne większosz komedi amerykańskich.

Pewnie nie tylko w kinie amerykańskim znajdą się pozycje bardziej żałosne niż śmieszne.

Fatalny film to taki, po którym nie jestem w stanie się o nim wypowiedzieć.

Pozdrawiam
tolgerias Postów: 368
Konto od: 26.04.2007
Miasto: Kozie Doły
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Monday, November 17, 2008 12:30
Cytat tolgerias
może źle wybierasz, lub mało widziałaś?
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Hollywoodzkie filmy mają bardzo dużo do zaoferowania. Jest paru genialnych reżyserów, którzy w świetny wykorzystują zaplecze techniczne i ludzkie całego hollywoodzkiego światka, z którego wypływa co jakiś czas bardzo dobry film jak nie genialny. Jeżeli poszukujesz czegoś innego to po prostu może źle wyszukałaś wśród amerykańskich produkcji.

tak tak wiem, czytuję recenzję, niestety boski dżordż klunej/kluni i bracia koen, nad którymi się ostatnio wszyscy znawcy rozpływają mnie nie bawią.  
a widziałam dużo, stąd jest 99,9% a nie 100%. jeżeli spojrzeć proporcjonalnie to parę dobrych filmów się znajdzie, nie mniej są to perły w bagnie.
Cytat tolgerias
Pewnie nie tylko w kinie amerykańskim znajdą się pozycje bardziej żałosne niż śmieszne.

np. niemieckie 'mrówki w gaciach'
Cytat tolgerias
Fatalny film to taki, po którym nie jestem w stanie się o nim wypowiedzieć.

jak już tak teoretyzujemy, to ja powiem: dla mnie fatalny film to taki w trakcie którego sprawdzam ile jeszcze do końca ^^
niestety szybko się nudzę, więc filmów na których nie sprawdzałam 'ile jeszcze' jest baaaaaaardzo niewiele.
gdybyśmy mieli więcej takich jak ty, to mielibyśmy mniej takich jak ty
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
cukierwnormie Postów: 279
Konto od: 15.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Saturday, November 29, 2008 14:14
Świt zywych trupów.
Do momentu obejrzenia toto nie wiedziałem, że film może istniec bez fabuły. Okazuje się że może.
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: irminka, data postu: Thursday, December 18, 2008 19:23
"Job, czyli ostatnia szara komórka" najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałam. Wiele można powiedziec o polskich komediach, ale to już przerosło nawet mnie.

Ostatnio z musu oglądałam "Wielkie żarcie" - nie widziałam w tym sensu, okazało się, że takowy istnieje, ale zdania na jego temat nie zmieniłam. Może idea była fajna, ale komuś kompletnie nie wyszła realizacja.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: pannaczarna, data postu: Saturday, December 20, 2008 21:38
"my dzieci z dworca zoo"
książka jest o wiele lepsza,
może mi się tylko wydaje ze ten film jest cienki, bo pierwsze czytałam książkę.

pozdrawiam
pannaczarna Postów: 34
Konto od: 2.11.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: fistaszka, data postu: Sunday, December 21, 2008 22:29
tak. zdecydowanie 'świt żywych trupów' - zupełnie nie wiem jak mozna nie wstydzic się tego, że się nakręciło i wydało taką szmirę.
fistaszka Postów: 10
Konto od: 2.08.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: abotak, data postu: Monday, December 22, 2008 14:17
mam dwie propozycję.
pierwsza to "Minotaur"- ponoć horror. ale to nic wspólnego z horrorem nie miało. poza tym film miał się opierać na legendzie o Minotaurze. I szkoda mi amerykańskich dzieciaków, którym nie czyta się legend i uwierzą w te brednie...

Drugi to "Zohan"- ten film o jakimś tam antyterroryście, co chciał zostać fryzjerem.
Totalne dno i kicha... No i inne filmy z tym aktorem, co tam grał.

Ach, teraz mi się jeszcze przypomniało! Polski horror z 1982 roku "Wilczyca"- umrzecie z nudów...
abotak Postów: 117
Konto od: 14.06.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: spawany, data postu: Monday, December 22, 2008 16:36
"Wehikuł czasu".
Niemiłosiernie się wynudziłem na tym filmie ( podobnie jak na całej trylogii "Władcy pierścieni").
Ignorantia iuris nocet

Bez jaj...
spawany Postów: 286
Konto od: 19.09.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: mesmerize, data postu: Wednesday, December 24, 2008 01:01
dom woskowych ciał.
czy jak to tam leciało xp
mesmerize Postów: 6
Konto od: 28.06.2007
Miasto: koniec świata.
Permalink Autor: endiowyej, data postu: Sunday, December 28, 2008 16:03
'incubus'. wszystkie ostatnio nakręcone filmy to jedna wielka porażka...
endiowyej Postów: 36
Konto od: 5.10.2008
Miasto: andrzejów
Permalink Autor: aspyre, data postu: Wednesday, January 28, 2009 00:50
2012 doomsday

Normalnie porażka nie wiadomo czy to film katastroficzny czy przestroga podobna do tej którą za każdym razem wygłasza ksiądz na katechezie, że mamy wierzyć w boga a on nas Loffcia :/
aspyre Postów: 23
Konto od: 27.01.2009
Miasto: Złotoryja
Permalink Autor: deimos, data postu: Saturday, January 31, 2009 18:21
Polecam arcydzieło szajsu pod tytułem "Alien versus Hunter". Tragicznie wykonana podróba Aliens versus Predator ;) Nie wytrzymałem do końca.
deimos Postów: 6
Konto od: 22.08.2007
Miasto: Zielona Góra/Zagaje/Świebodzin
Permalink Autor: , data postu: Sunday, February 1, 2009 18:59
Narażę się z pewnością tłumom nastolatek, ale wg. mnie totalnym dnem jest seria HSM (High School Musical)... Nudne, przesadnie kolorowe, piosenki w 99% to jakieś nieporozumienie XD Przykro miii... :D Ja swojemu dziecku zabroniłbym to oglądać, bo tylko miesza w głowie...
Konto od:
Miasto: ....