ANIOMOWANE AVATARY

Permalink Autor: tsukinocurse, data postu: Monday, November 3, 2008 19:20
Hmm tak sobie myślałem, że na wielu innych serwisach można wstawiać animowane avatary, w sensie gify. I czy nie można by tego zrobić i na fbl? Wiadomo, wtedy by się strony mogły ładować długo, ale np mógłby być limit, że gif nie może mieć więcej niż np 15 kb. I takie krócióctkie animacje chyba by bardzo nie wydłużały ładowania strony.

Mógłby być problem z powiększeniem, bo w profilu niby avatar jest powiększony, chociaż osobiście nie wiem po co :P bo zajmuje dużo miejsca, i między datą urodzenia a "o sobie" jest taka pusta szpara xD moim zdaniem w profilu avatary powinny mieć normalne rozmiary (50x50). I wtedy akurat mniej więcej rozmiar byłby taki że wysokość avka objęłaby te trzy linijki info co tam są :D
tsukinocurse Postów: 2
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Nowa Dęba
Permalink Autor: , data postu: Monday, November 3, 2008 22:55
Moim zdaniem zbędne.
Marznę bez Ciebie!
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: thereason, data postu: Tuesday, November 4, 2008 16:15
O Jezuuu wtedy to już w ogóle była przesada -.-. Tutaj raczej powinniśmy sie skupiać na zdjeciach, a nie na mrygaczach, które siłą rzeczy będa odciągać uwage.
thereason Postów: 71
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: tsukinocurse, data postu: Thursday, November 6, 2008 20:50
hmmm no fakt... dzieci by zaraz jakieś mrygacze różowe wstawiały... to może by to mogło być tylko dla pro?
żeby dzieci nie miały dostępu do tej opcji...
tsukinocurse Postów: 2
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Nowa Dęba
Permalink Autor: razahell, data postu: Friday, November 7, 2008 00:00
No comment... Dzieci wożą się merolami, kiedy przeciętnego człowieka na porządniejsze auto nie stać. Więc kwestia posiadania pakietu PRO nie świadczy o dojrzałości psychicznej człowieka i jego charakterze
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, November 8, 2008 18:21
Można, tylko po co?
Żeby z każdej strony migało?
Jestem na nie.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot