Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Czy przyjaźnisz się ze swoim/ą eks? - Forum Photoblog.pl

Czy przyjaźnisz się ze swoim/ą eks?

Permalink Autor: laskotkaaa1997, data postu: Wednesday, February 1, 2012 21:19
Tak, przyjaźnię. W końcu to, że nie jesteśmy razem (już) nie oznacza, że nie możemy zostać przyjaciółmi co prawda to brzmi trochę jak:"twój kot zdechł, ale możesz go zatrzymać". Przyjaźń damsko-męska istnieje więc nie widzę problemów, aby przyjaźnić się ze swoim/swoją ex...
laskotkaaa1997 Postów: 0
Konto od: 28.01.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Friday, February 3, 2012 12:54
nie bo to tak głupio jakoś ja sobie tego nie wyobrażam ;p
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska
Permalink Autor: metaloza, data postu: Tuesday, February 14, 2012 00:19
Oczywiście, mój eks jest obecnie moim najlepszym przyjacielem. Niedługo po rozstaniu nawet nie wyobrażaliśmy sobie, że kiedyś będziemy się przyjaźnić, chcieliśmy się do siebie odciąć. Teraz pewnie nie potrafiłabym normalnie funkcjonować bez jego wsparcia
metaloza Postów: 5
Konto od: 14.07.2007
Miasto: Tuchola
Permalink Autor: omelba, data postu: Monday, February 20, 2012 00:06
Nie przyjaźnię się, ale rozstaliśmy się bardzo kulturralnie i do dzisiaj fajnie się nam rozmawia. Nie jakieś zwierzenia i nie jakaś gadka-szmatka, ale naprawdę fajnie się rozmawia i spędza czas :D To jest takie bardzo dobre kumpelstwo.
omelba Postów: 1
Konto od: 23.01.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: anulabb, data postu: Thursday, February 23, 2012 23:49
Może to nie jest przyjaźń ale bardzo dobrze dogaduje się ze swoim byłym mężem. Nadal mamy wspólnych znajomych wiec od czasu do czasu siłą rzeczy sie spotykamy :) a czasem nawet sami sie razem umówimy na pogaduchy czy spacer :)
anulabb Postów: 32
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Bielsko Biała
Permalink Autor: czarna1704, data postu: Monday, March 19, 2012 16:39
Hmm. Przyjażnię to za duż powiedziane. To raczej tylko taki sentyment... Piękne jest tylko wspomnienie i to co i czy jeszcze do tej osoby czujesz...
czarna1704 Postów: 0
Konto od: 19.03.2012
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: mala156, data postu: Saturday, March 24, 2012 19:09
TAK! To nie ma znaczenia czy z tą osobą się było czy nie....   Ważne czy się rozumiecie... ;D
mala156 Postów: 0
Konto od: 22.03.2012
Miasto: Augustów
Permalink Autor: syrencia, data postu: Wednesday, April 4, 2012 12:30
Szczerze mówiąc to jakiś czas temu powiedziałabym, że w życiu nie mogłabym nawet utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu z którymś z moich byłych. Jednakże z moim pierwszym chłopakiem doszliśmy do porozumienia i stwierdziliśmy wspólnie, że zwyczajnie byliśmy zapatrzeni w siebie i mimo wszystko chcieliśmy lecieć do przodu, choć sporo rzeczy nas dzieliło. Teraz się z tego śmiejemy, a po rozstaniu to była wielka tragedia, haha. Natomiast z drugim ex nawet nie zamierzam zamienić słowa, gdyż nim gardzę, bo sobie na to zasłużył :)
syrencia Postów: 2
Konto od: 11.12.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: misiakocha, data postu: Friday, April 6, 2012 00:49
powiem szczerze ze na początku jak się z nim rozstałam to nie umiałam się z nim przyjaźnić ale późnej stwierdzilismy  ze lepiej się przyjaźnić niż udawać ze się kocha od tamtej pory do dziś się przyjaźnimy
misiakocha Postów: 0
Konto od: 28.03.2012
Miasto: bolesławiec
Permalink Autor: ladyofyourdarkness, data postu: Sunday, April 15, 2012 17:13
w zasadzie, to nie wiem, co to jest.. ;)
po prostu gadamy. o wszystkim i o niczym.. ;)
jest miedzy nami ok ! ;)
i bardzo się z tego cieszę. ;)
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ejlyy, data postu: Monday, April 16, 2012 17:01
Utrzymuję kontakt tylko z jednym z nich bo reszta to szkoda gadać... Tym z którym byłam nie cały rok i od czasu naszego zerwania z nikim nie byłam. Chyba można to uznać przyjaźnią, choć ta przyjaźń mnie rani bo nadal go kocham. Ehh.. tak już jest ;>
ejlyy Postów: 7
Konto od: 10.04.2012
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: ejlyy, data postu: Monday, April 16, 2012 17:03
Cytat mala156
TAK! To nie ma znaczenia czy z tą osobą się było czy nie..

Ma duże znaczenie :)
ejlyy Postów: 7
Konto od: 10.04.2012
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: gotkot, data postu: Tuesday, April 17, 2012 18:06
Cytat nikonkowna

Cytat mala156
TAK! To nie ma znaczenia czy z tą osobą się było czy nie..

Ma duże znaczenie :)

I tak, i nie.

A co do tematu. To zależy z którą.
Z jedną istotą jestem w doskonałym kontakcie. A Z inną duszą jest ze tak powiem... "to skomplikowane"
Chociaż żadne mięsem w siebie nie rzuca.
gotkot Postów: 11
Konto od: 9.05.2010
Miasto: wrocław
Permalink Autor: diamondangelx3, data postu: Wednesday, April 18, 2012 19:05
Ja tam akurat kontakt utrzymuję :)
Czasami popiszemy, pogadamy i nie wiem jak to można nazwać ^^
diamondangelx3 Postów: 1
Konto od: 9.08.2011
Miasto: Strzepcz
Permalink Autor: dajnafull, data postu: Wednesday, May 30, 2012 19:07
Po zerwaniu nie odzywaliśmy się dwa miesiące, kiedy do mnie napisał myślałam, że zmądrzał, ale chciał tylko "związku bez zobowiązań". wkręcał kity jak to on mi ufa, jaki to z niego przyjaciel. spotykaliśmy się z miesiąc, a kiedy znalazł se laske powiedział nara i tyle. od 3 miesięcy nawet sms'a mi nie napisał. faceci to jednak dupki.
dajnafull Postów: 2
Konto od: 18.10.2008
Miasto: Kluczbork